Αναζήτηση

Review Detail

7.8 2 10 0.5
Studio Girls December 26, 2020 736
Η Ισπανική φινέτσα μετακόμισε δυστυχώς Θεσσαλονίκη
Overall rating

8.3
Γειά σας και παλι φίλοι συναγωνιστές....
ο χρόνος είναι ενδεικτικός και δεν θυμάμαι εαν αντιπροσωπεύει ακριβώς την περίοδο που ήταν στην Αθήνα... Σίγουρα όμως είχα επισκεφθεί την εν λόγω κοπέλα στο studio στην οδό Ισμήνης στην Αθήνα. Την κριτική την γράφω για να βοηθήσω τους φίλους από την συμπρωτεύουσα, όπου εργάζεται πλέον η συγκεκριμένη κοπέλα. Καταρχάς, εμένα όπως εχω αναφέρει και σε άλλη κριτική μου αρέσουν οι φινετσάτες γυναίκες και η συγκεκριμένη είναι... Προσεγμένα μαλλιά, γαλλικό χέρια και πόδια, ντουζάκι, κρέμα σώματος μετά, φοβερό σώμα, βυζί τέλεια φτιαγμένο, κώλος απίστευτος,απο πρόσωπο φινετσάτο, καλό,αλλά όχι τίποτα το ιδαίτερο και αυτό γιατί βρίσκεται στην προ-μιλφ ηλικία (σε πολλούς θα αρέσει αυτό , όπως και σε εμένα). Στον αγώνα τώρα...: την πρώτη φορά που πήγα πήρα το απλό πρόγραμμα με το 50ρικο. Αρκετά καλή αλλά από συμμετοχή λίγα πράγματα. Τελειώνεις μόνο και μόνο επειδή είναι πολύ όμορφη και φινετσάτη. Επίσης είναι πάρα πολύ καθαρή, κάτι που είναι και καλό και κακό. Κακό μόνο γιατί δεν σε πολυάφηνε να ασχολειθείς με το "πιπί" της. Της αρέσει η καθαριότητα και το πρόσεξε και σε εμένα, κάτι που της άρεσε... Επειδή ο κώλος της ήταν φοβερός και ήταν φινετσάτη και καθαρή, όπως γουστάρω, αποφάσισα να ξαναπάω και να πάρω full πρόγραμμα + πρωκτικό (ξεσκούφωτο δεν κάνει, λόγω καθαριότητας μάλλον). Τότε πέρασα υπέροχα... σφιχτό κωλαράκι και συμμετοχή φούλ σε όλες τις στάσεις το πρωκτικό... Από φιλιά λίγα πράγματα.Αφού με τελείωσε ειχαμε και μια ψιλοκουβεντούλα και μου ξαναείπε ότι της άρεσε που ήμουν τόσο καθαρός εαν και δυσκολεύτηκε λόγω μεγέθους στο πρωκτικό. Μου δήλωσε Ισπανίδα και λογικά ήταν. (πέταγε κάτι ισπανικούλια και η ιστορία της ήταν πιστευτή). Συμπέρασμα εαν πάτε αξίζει το κόπο το full πρόγραμμα. Με απλό αξίζει λόγω γούστου.... Βέβαια θα μου πει κανείς, ρε φίλε για να περάσω καλά πρέπει να ξεπαραδιαστω...; Αξίζει και το απλό, αλλά κάνει πολύ λιγότερα από άλλες... Επιλογές είναι αυτές... Επιλογές δικές μας και επλογές δικές τους (των studiogirls). Υ.Γ.:Οι φωτογραφίες δεν απέχουν πολύ από την πραγματικότητα.Καρντάσηδες καλά να περάσετε...!

Πληροφορίες

Studio συνάντησης
Ισμήνης
Ημερομηνία
January 07, 2011
Βάρδια
Πρωινή
Τιμή €
50
Εξτρά €
50
Φιλί