Αναζήτηση

Review Detail

8.7 18 10 0.5
Studio Girls December 27, 2020 837
Μακαρι να μην ηταν η γνωστη Λιντα
Overall rating

6.4
Ευχομαι οπως λεω και στην λεζαντα αυτη η κοπελα να μην ειναι η γνωστη Λιντα γιατι παρακατω δεν θα δειτε διθυραμβική κριτικη οπως ισως ολοι περιμενετε.
Επρεπε να περασω ισως απο το πιο ηχηρό οχυρό των Studio για να δω τι γινετε και αυτη η γυναικα ειναι τοσο καλη.
Ας αρχισουμε με τα καλα. Ωραιος χωρος και δωματια μεγαλα, υποδοχη καλη.
10 λεπτα περιμενε οταν μπηκαμε και αλλα 10 λεπτα μετα που μπηκα στο δωματιο.
Μολις τελειωσε με τον προηγούμενο λεει η υποδοχη απο εδω η Λιντα και κ;αι κανει μια στροφη ποιο γρηγορη και απο αυτη του Michael Jackson και εξαφανιζεται. Δεν προλαβα να δω τιποτα παρα μονο λιγο 'ωραιο κορμι' και εφυγε. Ειχα παει με σκοπο να μπω και δεν θα με χαλαγε το σαλοναρισμα.
Περναω μεσα ερχεται μετα απο ενα 10λεπτο με συμπράγκαλα στα χερια μου λεει sorry εκανα μπανιο, λεω δεν υπαρχει προβλημα.
Μου λεει εχεις ξαναρθει λεω πρωτη φορα , ειχα δει μονο το σωμα σου και τωρα ηρθα να δω και το προσωπο σου. Ε λες και της ειπα οτι ειμαι μπατσος, δεν γυρισε να με κοιταξει απο τοτε εξου και ο βαθμος. Μετα απο ενα τελείως ανουσιο μασαζ γυρναει και παει για blowjob και λεω ωραια θα δουμε το νινακι της και το πολυ ωραιο κωλι της αλλα που. Εχει κατσει στραβα και να μην μπορω να δω τιποτα αλλα ουτε και να χαϊδέψω ή να δαχτυλοσκοπισω. Σκοταδι κατακαημένο τα ειχα παρει που δεν εβλεπα τρυπες και της λεω ανοιξε λιγο το φως να δω το προσωπο σου και μου λεει δεν εχει φωτα, στην προσπαθεια μου να γυρισω το κορμι της σαν 69 για να δω τελικα σταματαει παρμενη και μου λεει τι θα γινει ολη την ωρα θα κουνιεσαι. Ξενερωμα πρωτης ποιοτητας, εκεινη ηθελε να ακολουθησει το προγραμμα της και να μην την βγαλει κανεις απο αυτο. Α καιρος να παρεις και καμια νεα περουκα γιατι αυτη εχει λιγδιασει.
Συνεχιζουμε με πολυ ωραια βυζια στην μαπα μου και λογακια χαζα απο την μερια της τα γνωστα με αυτώνεις, τι μεγαλος που ειναι, λες και βλεπω κακο Σειρινακη.
Εν κατακλείδι. Ωραιο κορμι και οσο ειδα προσωπο.
Καμια σχεση τουλαχιστον με εμενα με αυτα που αναφερονται παρακατω. Εχω απολαυσει πολυ καλητερες υπηρεσιες απο αλλες.
Αν ειχε κανενα προβλημα η κοπελα θα μπορουσε να κατσει σπιτι της και να μην δουλευει. Να ξεπεράσει τα κολλήματα μυστικότητας που εχει με περουκες και κριψιμο προσωπου.
Πηγα με τις καλυτερες διαθεσεις και εφυγα με πολυ μετριες.
Μπορει να ηταν η μερα δεν ξερω παντως δεν ειναι αυτη που αναφερετε παρακατω. Ουτε με εκανε να ξεχασω το ονομα μου ουτε τιποτα.
Επειδη το ιδιο βραδυ πηγα με ενα φιλο, μου ειπε τα ιδια ακριβως οποτε μαλλον δεν οφειλεται σε εμενα αλλα μαλλον στην βραδιά στην ιδια τι να πω?
Μακαρι

Πληροφορίες

Studio συνάντησης
Sensuality
Ημερομηνία
January 09, 2012
Βάρδια
Βραδινή
Τιμή €
50
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
Με σκούφο
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα.
B
7 reviews
Report this review Was this review helpful? 0 9

Comments

6 results - showing 1 - 6
Ordering
Already have an account? or Create an account
January 28, 2012
Να σού πώ μιά γνώμη? Μπορείς να σκεφτείς τί σημαίνει κόλημμα και ποιός μπορεί να το έχει?
I
iccaros
January 28, 2012
AN GRAFIS KRITIKI GRAPS TO ALIFIA,XONDRE. GIA DAGKOMATA STO SOMA POU EKANES ,GIA POLA EKSTRA POU IFELES NA SOU KANO KE ARNIFIKA [ME APLO PROGRAMMA POU PIRES!] KE POLA ALA POU DEN LEO,METRISA DEFTEROLEPTA NA FIGO APO DOMATIO,GIATI KE SAN ANTROPOS KE SAN ANDRAS[GORILLA] ISOUN FRIKI.
L
linda-1
January 28, 2012
In reply to an earlier comment

Μαλλον Λιντα με μπερδεβεις με καποιο αλλο. Καταρχην δεν ειμαι χοντρος, και δεν ζητησα τιποτα extra Παει αυτο.
Δεν σου ζητησα ουτε εκανα τιποτα περιεργο. Μαλλον μπερδεύεσαι και δεν μπορω να καταλαβω γιατι σε μια κριτικη πρεπει να απαντατε ετσι.
Δεν σε ηξερα καν. Δικαιωμα μου να σε κρινω οπως νομιζω διοτι σε πληρωσα και αυτος ειναι ο σκοπος του forum.
Ειπα την γνωμη μου. Ειπα οτι εισαι πολυ ομορφη τουλαχιστον στο σωμα και ευχήθηκα να εισαι αλλιως και οχι ετσι οπως ησουν την μερα που ηρθα εγω.
Δεν γινετε να ειναι ολοι οι συναθλητες γκαβοι.

ΥΓ: Γιατι οποιος ερχεται σε εσενα πρεπει να μενει παντα ικανοποιημενος? Χαλαρωστε λιγο δουλεια κανετε επι μισθωσει. Δεν νομιζω να χασεις την πελατεια σου απο την κριτικη μου.

Iccaros θα ηθελες να μου εξηγήσεις λιγο τι εννοεις.
B
blackshark
January 28, 2012

Οταν γράφεις δημόσια καλό είναι να είσαι ποιό ευγενική.
A
admin
January 29, 2012
KE PALI LES PSEMATA. DEN SE MPERDEVO ME KANENA. EPIDI APLOUSTATA TETIA EMPIRIA DEN DEN KSANAIXA POTE!
L
linda-1
January 29, 2012

OK δεν καταλαβαινεις. Παω πασο δεν ασχολουμαι αλλο. Η κριτικη δεν ειχε σκοπο να σε πειραξει αλλα να σε κανει καλυτερη. Εσυ επιμενεις οτι ειμαι ενας που νομιζεις.
B
blackshark
6 results - showing 1 - 6
Results per page: