Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 2 10 0.5
Call Girls 01 January, 2021 683
Φοβερή αλλά ακριβή αν είσαστε απαιτητικοί
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Τι να πεί κανείς για την Ελένη. . .

Φοβερό κορίτσι μέσα και έξω απ'το ριγκ!

Την βρήκα από αγγελία που είχε βάλειστο www.greekswinging.gr. Οι φωτογραφίες δεν ήταν δικίες της,είχε βάλει 2-3 από κάποιο ξένο μοντέλο-πορνοσταρ.

Η συνενόηση μαζί της στο τηλέφωνο ήταν πανεύκολη, βρεθήκαμε κάπου έξω και πήγαμε μαζι στο ξενοδοχείο μετά.

Πίπα καλή -ξεσκούφωτη- δεν ξέρω αν τα καταπίνει ή αν τα φτύνει γιατι εγώ την πίπα την έχω για πρώτο πιάτο όταν η κοπέλα είναι τόσο γλυκιά.
Απ'οτι μου είπε μετά, το κάνει επιλεκτικά σε πελάτες που βλεπει οτι υπάρχει καθαριότητα και σ'αυτο την καταλαβαίνω απόλυτα. Οι περισσότεροι δεν πλένουν καν τα χερια τους μετά το κατούρημα, πόσο μάλλον να πλύνουν το πουλί τους!

Η φάση συνεχίστηκε με 69 και εδώ πρέπει να πω οτι η κοπέλα δεν είναι απλά πεντακάθαρη και ξυρισμένη, μοσχοβολούσε κι όλας! Η μυρωδιά των υγρών της γυναίκας όπως ήδη θα ξέρετε, έχει να κάνει κατα πολύ εκτός απ'την καθαριότητα και με το τι τρώει... η συγκεκριμένη δεν πρέπει να περνάει ούτε καν απ'εξω απ'τα MacDonnald's και τα σουβλατζίδικα ;)

Μετά το 69 συνεχίσαμε με την αγαπημένη μου στάση cowgirl στην οποία τελείωσε η ίδια πριν απο μένα και το κατάλαβα οχι από ψεύτικα βογκητά αλλά από τα σφυξήματα στα πόδια και το αναψοκοκκίνησμα στο λαιμό και στο πρόσωπο. Η κοπέλα είναι πολύ θερμή, με πολύ στενό μουνάκι (στενό σαν της κοπέλας σας, καμία σχέση δηλαδη με το επάγγελμα) και πολύ υγρο...αλλά πολύ υγρο.

Πρέπει να κάτσαμε να τα λέμε γυμνοί στο κρεβάτι τουλάχιστον μια ώρα από την ώρα που υποτίθεται τελείωνε το ραντεβού, δεν μου έδειξε ίχνος βιασύνης, αλλά ούτε αισθάνθηκα οτι ήμουν με Call Girl παρα πιο πολυ με μια φίλη!

Φοβερή κοπέλα, υπερβολικά φιλική. Νομίζω οτι σ'αυτά που χάνει στο πρόσωπο και στο σώμα, τα κερδίζει στο χαρακτήρα.

Η αλήθεια είναι όμως οτι είναι αρκετά amateur και η τιμή της είναι τσιμπημένη. Αν ήταν στα 100€ θα ήταν το απόλυτο value for money αλλά δυστυχώς ο ανταγωνισμός στα 150€ είναι δυνατός και κορίτσια σαν τη Βιβή αξίζουν τα λεφτά πολύ περισσότερο.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 04, 2011
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
150€
Εξτρά €
All included
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Fetish
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ψεύτικες / Άλλη κοπέλα
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού