Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.2 19 10 0.5
Studio Girls 27 December, 2020 2009
Το χαμογελαστό κορίτσι
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Πρώτη επίσκεψή μου στο 50, ευγενικότατη η κυρία στην υποδοχή μου παρουσιάζει την Αμάντα. Σκάει μύτη λοιπόν χαμογελαστή, μες στο νάζι με αγκαλιάζει και με φιλάει. Τον μισό zeppelin τον κέρδισε εκεί. Δεν υπήρχε άλλος πελάτης στο studio, γενικώς επικρατούσε μία περίεργη ησυχία στην περιοχή, οπότε διαλεξα δωμάτιο και μπήκα. Την Αμάντα την ξέρετε οι ποιό πολλοί, να πω ότι την αδικούν οι φωτογραφίες, είναι πολύ ποιό γλυκιά από κοντά. Και φυσικά η είδηση είναι ότι από χθές είναι ξανά ξανθιά με μακρί μαλλί....

Στα του αγώνα τώρα, πολύ καλά τα προκαταρκτικά της, πολύ ωραία στησίματα, αγκαλιές φιλιά εκατέρωθεν, δακτυλάκι στο νινάκι της αφήνει. Το σκηνικό κατέληξε σε ένα τρελό παιχνίδι με τα @@ (τα έλεγξα και φεύγοντας, 2 είναι ακόμα....). Το επιθυμητό αποτέλεσμα είχε έρθει προ πολλού, οπότε φόρεσε το σκουφάκι και ξεκίνησε στοματικό. Βαθύ, δυνατό, τη σταμάτησα μετά από λίγο γιατί το αερόστατο θα αναχωρούσε πρόωρα..... Είχε υπομονή και αλλάξαμε αρκετές στάσεις μέχρι το φινάλε.

Το κουδούνι δεν είχε χτυπήσει οπότε κάθησε και μιλήσαμε αρκετά. Είναι έξω καρδιά το κορίτσι, μιλούσαμε λες και γνωριζόμασταν χρόνια. Συμπερασματικά, πολύ καλή σε όλα της, ίσως είναι η ποιό ευχάριστη παρουσία που έχω συναντήσει σε studio. Όποιος πέρασε από ΣΠ 50 χθές κατά τις 9 και είδε έναν χαζοχαρούμενο να βγαίνει από εκεί, εγώ ήμουν. :) :) Ελπίζω να κρατήσει τουλάχιστον τη μία απογευματινή βάρδια της για να βολεύει και εμάς τους λιγότερο ξενύχτηδες...

Τρελοκόριτσο, θα τα ξαναπούμε σύντομα από κοντά !!!

Πληροφορίες

Studio συνάντησης
Σπύρου Πάτση 50
Ημερομηνία
May 17, 2011
Βάρδια
Απογευματινή
Τιμή €
50
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Με σκούφο
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού