Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 2 10 0.5
Studio Girls 26 December, 2020 1284
Κολοκυθια Τουμπανο
Γενική βαθμολογία
 
7.2

Η Αντριαννα είναι ένα καλοστεκούμενο προμιλφ με ότι συνεπάγεται αυτό!
Δεν θα σταλθώ πολύ στην περιγραφή της, είναι γνωστή η εμφάνιση της και αν
δεν είναι το ίδρυμα έχει στους τοίχους του φωτογραφία την τριάδα που εργάζεται εκει, εν είδη εικονίσματος και περιμένει από τους απανταχού μπουρδελιαριδες, ευλαβικά να τις τιμήσουν!
Πάντως σίγουρα την κολακεύει η φωτογραφία της και δεν είναι τόσο σφιχτό το κορμί της αλλά και τα χείλη της με το λουκ από το υαλουρονικο οξύ της δίνουν ένα πιο σκυλίσιο πρόσωπο!
Αλλά φευ ζούμε σε εικονοκλαστικές εποχές με τα παλιά είδωλα να αποκαθηλώνονται και να αντικαθίστανται με νέα!
Candy,Candy είσαι εδώ? Τρέχω πριν τον Jo να μπω!
Την Αντριαννα την είχα συναντήσει και στο παρελθόν και αυτό που θυμόμουν πέρα από την κομμάρα ήταν μια υποβόσκουσα διάθεση ξεπέτας που δυστυχώς εν μέρει
επαναλήφθηκε! Την πίπα την έχει! Βαθιά υγρή με καλή περιποίηση στα @@ (ακούς Jo)!
Στην διάρκεια του αγώνα όμως, 2 φορές σταμάτησε την πίπα και με ρώτησε με μια μικρή αμηχανία αν είχε έρθει η ώρα για sex!
Στο σεξακι ήταν καλή με προσπάθεια, αν και οι fake γκριματσες που μου έκανε σαν ένδειξη συμμετοχής και με προσπάθεια να με καυλώσει ,μάλλον ένα ελαφρύ μειδίαμα μου προκαλούσαν παρά με καύλωναν!
Η θεα της κωλάρας της στα τέσσερα ήταν απολαυστική όπως απολαυστικο ήταν να παίρνεις την πίσω τρυπούλα της! Δεν κακοπέρασα αλλά ακόμα και σε ακριβό πρόγραμμα λίγο αγχωδες μου φάνηκε το γαμησι της! Το ψιλόκατάλαβε και αυτή και κάτι μου είπε ότι είχε όλα τα δωμάτια στην σειρά κλεισμένα να την περιμένουν! Μου είπε επισης ότι εκείνες τις μέρες είχε πολλή δουλειά και με μεγάλα προγράμματα (της ρημάξατε το κουλούρι βρε) και γι ‘αυτό της έβγαινε κάπως αρνητικά αυτή η πίεση!
Να προσθέσω ότι η κοπέλα είναι πολύ καθαρή! Έκανε ντουζακι πριν και μετά από την

Πληροφορίες

Studio συνάντησης
Φριξου 9
Ημερομηνία
August 31, 2011
Βάρδια
Βραδινή
Τιμή €
50
Εξτρά €
50
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Πλαστικές επεμβάσεις
  • στα χείλη
  • στα στήθη
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού