Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 2 10 0.5
Studio Girls 29 December, 2020 1191
Η καλυτερη του Ισπανικου!
Γενική βαθμολογία
 
8.9
ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΕΣ ΑΞΙΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΤΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ! Αυτη η σκεψη-παρατηρηση, θα περναγε απο το μυαλο μου, αν διαβαζα κριτικη ασχημη για την Τσεχα νταρντανα milf.... Βαλεντινα.Μαζι με την Αλινα και Βαρβαρα, αποτελει το τριτο και τελευταιο στανταρακι μου, οποτε θελω στα σιγουρα να περασω καλα σε στουντιο.Την Βαλεντινα την πρωτογνωρισα στο στουντιο της Αγ.Μελετιου 37, πριν σημαντικο χρονικο διαστημα, πηγαινοντας επισκεψη, εχοντας κατεβασει ενα μπουκαλι ουισκι πριν μπω στο δωματιο απο κεντρο διασκεδασης!....Αλλα ηταν τοσο μαγεια και θεικα μεσα στο δωματιο μαζι της, που στο Ισπανικο, εκσπερματωσα διχως να καθυστερησω απο την ποσοτητα αλκοολ που ειχα καταναλωσει την ημερα εκεινη.Απο τοτε, ειμαι τακτικος πελατης της, σε οποιο στουντιο και να εργαζεται.Η Βαλεντινα ειναι μια πανεμορφη γυναικα με πλουσιες ΦΥΣΙΚΕΣ βυζαρες(που ξερει οσο καμμια αλλη να της χρησιμοποιει στο Ισπανικο) ωραιο δερμα και ομορφο προσωπο.Απλα για να μην το βασανιζω γυναικαρα και σε εμφανιση αλλα και σε υπηρεσιες μεσα στο δωματιο.Προσφατα την πετυχα στο Βουρβαχη 19 και μας ακουγε ολο το στουντιο!Οτι σταση και να κανεις με αυτη την γυναικα θα παθεις την πλακα σου.Το δε στοματικο που σου κανει και τα προκαταρτικα της ειναι υψηλου επιπεδου.Τελευταιο αφησα την Ισπανικη της....εκει οσοι συναγωνιστες εχουν την χαρα και απολαυσουν αυτο το χαρισμα των θεσπεσιων μεγαλων και φυσικων βυζομπαλων με λαδακι και με μαεστρια μοναδικη απο την Βαλεντινα να αγκαλιαζουν το εργαλειο τους, θα νοιωθουν οτι ειναι στο Παραδεισο της ηδονης.Αυτη ειναι η γνωμη, οχι μονο η δικη μου, αλλα και πολλων αλλων συναγωνιστων που ειναι τακτικοι πελατες σε στουντιο..... για αυτο το Αστερι.Το βασικοτερο, μας προσφερει την Ισπανικη στο απλο προγραμμα εκει που ορισμενες αλλες συναδελφισες της.... δεν την προσφερουν στο απλο προγραμμα.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

Πληροφορίες

Studio συνάντησης
Βουρβαχη 19
Ημερομηνία
April 06, 2011
Βάρδια
Βραδινή
Τιμή €
50
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού