Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 3 10 0.5
Studio Girls 11 January, 2021 1308
Βικτώρια
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Την τελευταία φορά που πήγα στη Βικτώρια ήταν στην Τρ3 πριν 2 μήνες με απλό πρόγραμμα. Ωστόσο έχω πάει συνολικά 9 φορές απλό έως και φουλ πρόγραμμα (κατά 60%). Είναι από την Πολωνία, ~1,65μ, ξανθά ίσια μακριά μαλλιά φτάνουν στην πλάτη πιό κάτω από τους ώμους, γαλανομάτα, από τις 3-4 ωραιότερες στουντιογυναίκες που έχω ποτέ συναντήσει, ωραίο φυσικό στηθος που στις πιό πρόσφατες συναντήσεις μας μού φάνηκε λες και λιγάκι μειώθηκε σε όγκο λες και αδυνάτισε (συνολικά νομίζω έχει χάσει κιλά), καμπύλες χωρίς πάχη, από τα ωραιότερα ΚΑΤΩ προσόντα που έχω δει. Πάντα ήταν περιποιημένη νύχια, μαλλιά, πρόσωπο, δέρμα κτλ. Ευγενέστατη χωρίς συμβατότητες. Πεντακάθαρη.

Τώρα όσον αφορά τις υπηρεσίες: Σαν στάσεις έχω δοκιμάσει ιεραποστολικό, εκείνη από πάνω, πισωκολλητό, λωτό, 69, ελευθερο στοματικό. Αλλάζει στάσεις π.χ. άνετα 3-4 χωρίς να δυσανασχετεί, νομίζω όμως αποφεύγει να καβαλάει πολύ ώρα εκείνη. Σε δύο συναντήσεις μού έχει δώσει και γλωσσόφιλα, ενώ δάχτυλο μού επέτρεψε σε 1 συναντηση. Πάντα βάζει τζελ παρουσία μου -δεν ρωτάει. Έχει καλές τεχνικές και στυλ μάλλον ρομαντικό συνήθως, απαλό gfe. Βέβαια δεν κρύβεται το ότι είναι επαγγελματίας. Εχει ένα δικό της στυλ, που όμως δεν απαγορεύει το να περνάς καλά. Το στυλ μπορεί να είναι ενίοτε κάπως βαρύ. Καποιες φορές ένοιωθα ότι είχε το νου της στο χρόνο (να μην της αφήσει να ξεφύγει) -μπορεί και να ήταν η ιδέα μου. Άλλες φορές έφευγα με εξαιρετικές εντυπώσεις και άλλες φορές έφευγα και αισθανόμουν ότι κάτι έλειπε, κάτι δεν έγινε. Σαν να μην ήταν δηλ. πάντα η όλη φάση στα ψηλά επίπεδα, σαν να υπήρχαν σκαμπανεβάσματα. Θέμα χημείας? Όχι μόνο! Παρατηρώ εδώ ότι μού έχει τύχει με κάποιες κοπέλες οι συναντήσεις μού να είναι όλες τους ανεξαιρέτως πάντα κορυφαίες. Ωστόσο, την ευχαριστώ πολύ για όσες φορές μού χάρισε ομορφιά και της ευχομαι να είναι πάντα καλά.

Πληροφορίες

Studio συνάντησης
Τριγγέτα 3
Ημερομηνία
December 04, 2011
Βάρδια
Πρωινή
Τιμή €
50
Φιλί
Ελάχιστα
Πίπα
Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού