Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 3 10 0.5
Call Girls 22 December, 2020 1019
Ένα ευχάριστο απόγευμα .
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Τo τηλέφωνο της Ειρήνης το είχα βρει πριν λίγες μέρες από site με αγγελίες CG . Τσέκαρα , όσο είναι δυνατόν να τσεκάρεις ότι δεν είναι Fake και επικοινώνησα . Μου απάντησε ένας «κύριος» και με ενημέρωσε τα σχετικά γύρω από το τι προσφέρει η κοπέλα και τις τιμές .

Κανά δυο μέρες μετά και εγώ κλείνω ραντεβού , στέλνω νούμερο δωματίου με SMS και περιμένω...Κάποια στιγμή με παίρνει ο driver και μου ζητάει να επαναεπιβεβαιώσω το νούμερο δωματίου . Του το λέω και σκέφτομαι ότι κανά μπέρδεμα θα έγινε . Αμ δε...αυτοί με έψαχναν σε άλλο ξενοδοχείο. Μετά από κανα 15' ξαναπαίρνω και μου λένε ΑΚΥΡΟ γιατί δεν ήμουν λέει στο δωμάτιο . Άρχισα τα Γαλλικά @#%&* και αφού συνειδητοποίησαν τι μαλακία είχαν κάνει , με μια ώρα και βάλε καθυστέρηση από το αρχικό ραντεβού , μου τη έστειλαν .

Η Ειρήνη είναι από Μολδαβία , 25 χρονών , 1.65 και 50kg , αδύνατη αλλά αγύμναστη . Μιλάει άψογα Ελληνικά , παρότι είναι μόνο 1,5 χρόνο στην Ελλάδα . Απίστευτα ευγενική & ευδιάθετη . Δυάρι στήθος φυσικό , χωρίς περιττά κιλά και κυτταρίτιδα , αλλά με πιασίματα όπου χρειάζονται . Γενικά την εικόνα της , και σε ομορφιά & σώμα , θα την χαρακτήριζα ως ένα καθημερινό νέο κορίτσι , που άμα τη γνώριζες σε μια παρέα , μάλλον θα τη καμάκωνες .

Στα αγωνιστικά τώρα . Τα φιλιά της τα παίρνεις δύσκολα . Όχι ότι δεν δίνει …αλλά πρέπει να επιμείνεις . Το κακό είναι ότι καπνίζει , μου ζήτησε 100 φορές συγνώμη και ότι ντρεπόταν που μύριζε τσιγαρίλα , ακόμα νιώθω ένα τσαρούχι στο στόμα μου . Στη πίπα το προσπαθεί , χεράκια που πρέπει να τις τα τραβάς . Το κακό μαζί της ήταν ότι γαργαλιόταν . Ποικιλία στάσεων δεν είχε , ιεραποστολικό & doggie . Σε cowgirl μου κλάταρε στα 2 λεπτά . Η διάθεση από πλευράς της άψογη . Σε κάνει να πιστεύεις ότι της αρέσει και ότι περνάει καλά .

Για να συνοψίσω λοιπόν . Μια εμφανίσιμη ,ευχάριστη & ευγενική νέα κοπέλα , ψιλό amateur , που θα περάσεις καλά στη μία ώρα που θα είσαι μαζί της . Κόλπα & ανηφόρες δεν παίζουν . Το να την συναντήσω ξανά δεν το νομίζω , γιατί πολύ απλά αυτό που μου πρόσφερε το βρίσκω εύκολα και Free .

Πληροφορίες

Ημερομηνία
February 03, 2011
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Service Style
GFE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Καλή
Συνεννόηση με το γραφείο
Μέτρια
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού