Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 6 10 0.5
Studio Girls 02 January, 2021 2890
Πατρίτσια Η επιβεβαίωση - ή είναι πολύ απλό να περνάς καλά
Γενική βαθμολογία
 
8.8
μμ επίσκεψη στην Πατρίτσια που είχα καιρό να πάω. Εγγύηση το όνομα της. Το στούντιο ανακαινισμένο, φροντισμένο, σε καλή κατάσταση και καθαρό. Πλήρως και σωστά εξοπλισμένο. Απευθείας στο δωμάτιο, ντουζ και μπαίνει η Πατρίτσια. Βγαίνω από τη ντουζιέρα, με σκουπίζει, φέρνει και 2η πετσέτα. Το δωμάτιο έχει ήδη πάρει φωτιά. Αρχίζει η συνεδρίαση με φιλιά, αγκαλιές, με πλήρη στοματική περιποίηση κορμού και @@ από πλευράς της και με μένα να κάνω τα αντίστοιχα. Δακτυλοσκοπήσεις και είμαι ασυγκράτητος. Κράτανε ώρα όλα αυτά και κουβεντιάζουμε ταυτόχρονα. Συνέχεια με ισπανικό, με 69 και μετά ιεραποστολικό ενώ συνεχίζω να χαιδεύω στήθη, οπίσθια, να πιπιλάω στήθη (για πολλοστή φορά από το ξεκίνημα). Καυτά φιλιά. Έχω λίγο δρόμο ακόμη. Ανεβαίνει πάνω μου και αρχίζει να καλπάζει στην αρχή ήρεμα, και μετά από λίγο αγρια. Δεν άργησε και πολύ το τέλος. Με ρούφηξε. Χαλάρωση με αγκαλιές και φιλιά και κουβέντα. Αποχαιρετισμός επίσης με πάρα πολλά φιλιά (πάνω-κάτω). Χωρίς βιασύνες. Ντουζάκι και αποχώρηση. Βγαίνοντας από το δωμάτιο η Πατρίτσια που ήταν στο διάδρομο μού έκανε και αποχαιρετιστήρια κόλπα ενώ ο επόμενος περίμενε ήδη στο σαλόνι. Πατρίτσια σε ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά! Και πάλι τα έδωσες όλα.

Οι επισκέψεις στα μεγάλα μου στανταρ συνεχίζονται. Μη ρισκάρω χρόνο και χρήμα στις μέρες που ζω. Περιττό να πω ότι καταευχαριστήθηκα για άλλη μιά φορά.

Πληροφορίες

Studio συνάντησης
Κωνσταντινουπόλεως 132
Ημερομηνία
December 09, 2011
Βάρδια
Πρωινή
Τιμή €
50
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
Με σκούφο
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού