Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 3 10 0.5
Studio Girls 28 December, 2020 1255
Σαμπρίνα
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Συνάντηση με τη Σαμπρίνα που παραμένει πάντα γυναικάρα. Είχα κάποιο καιρό να τη δω, και έκτοτε είχα συνευρέσεις με αρκετές άλλες. Είναι μάλλον γνωστή αλλά για λόγους πληρότητας ας πω δυο κουβέντες: ξανθιά, 1,73-1,75μ, φυσικό πλούσιο στήθος, έχει λίγα παχάκια -no problem (κατ’εμέ)-, από τις πιό όμορφες στουντιογυναίκες. Πρόγραμμα απλό (50). Ντούζ, αναμονή και μπαίνει στο δωμάτιο με τα κόκκινα της που της πηγαίνουν (ΚΑΙ αυτά). Καλωσορίσματα, φιλιά, αγκαλιές. Ξεκίνημα με αμοιβαία χάδια. Ασχολούμαι με το στήθος της (ρούφηγμα, χαιδεμα, κτλ). Μετά εκείνη από πάνω μου και με τα στήθη της να μού ανεβάζει το ανήθικο μου έτσι όπως κρέμονταν πάνω του και το χάιδευαν. Λάστιχο και στοματικό. Αρκετή ώρα. Εγώ με τα χέρια μου να εξερευνώ την κορμάρα. Μετά από προτροπή μου ανεβαίνει πάνω μου και δίνει το ρυθμό. Εγώ .... την χαζεύω και τη χαϊδεύω . Αφού απόλαυσα την όλη φάση, αλλαγή στάσης σε πισωκολλητό. Δεν έχω κάνει πολλές φορές μαζί της πισωκολλητό και έτσι αποφάσισα να μην αλλάξω στάση. Τα χέρια μου δούλευαν σε πλάτη πισωμάγουλα, στηθη. Στην αρχή το πήγαινα με μέτρια ταχύτητα και μετά ανεβασα στροφές μέχρι το τέλος. Είπαμε λίγες κουβέντες ενόσω έκανε εκείνη ντουζ και αποχαιρετιστήκαμε. Σαμπρίνα σ’ευχαριστώ πολύ και νάσαι πάντα καλά! Ποιός ξέρει πότε και εάν θα μπορέσω να ξαναπάω στον κορίτσαρο!

Ο χώρος όπως πάντα από τους καλύτερους της Αθήνας. Οι υπηρεσίες τον φροντίζουν αδιακοπα (αυτή τη φορά ήταν η Όλια). Επίσης την ευχαριστώ.

Πληροφορίες

Studio συνάντησης
ALIEN GIRLS
Ημερομηνία
February 06, 2012
Βάρδια
Πρωινή
Τιμή €
50
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 4

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού