Elena's Day Spa Λυκαβηττού 10 Κολωνάκι

Hot
 
8.4 (34)
12754 0 4 0 0 0
Elena's Day Spa Λυκαβηττού 10 Κολωνάκι

Πληροφορίες

Περιοχή
Κολωνάκι

Χάρτης-Μap

Address
Λυκαβηττού 10 & Σόλωνος
Longitude
23.74
Latitude
37.98

Χάρτης

Εναλλαγή Εκκίνηση/Προορισμός

>Βαθμολογίες αξιολογητών

34 reviews
 
24%
 
68%
 
9%
3-5 stars
 
0%
1-3 stars
 
0%
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση πρόσωπο
 
7.8(34)
Εμφανιση σώμα
 
8.1(34)
Συμπεριφορά κοπέλας
 
9.0(34)
Συμμετοχή
 
8.3(34)
Καθαριότητα κοπέλας
 
9.4(34)
Ποιότητά μασάζ
 
8.8(34)
Συμπεριφορά υπηρεσίας
 
8.7(34)
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
7.5(34)
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
Δείτε όλες τις αξιολογήσεις View most helpful
Μαρία
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Για άλλη μια φορά στο εν λόγω ίδρυμα.
Αυτή την φορά με την Μαρία.
Δεν ήταν καμία κοπέλα από τα στανταράκια μου. Διαθέσιμες Μαρία και Χαρά αν θυμάμαι καλά.
Η Κα Έλενα μου σύστησε την Μαρία και μου είπε ότι είναι πολύ καλή.
Η Μαρία είναι μια κοπέλα, μετρίου αναστήματος κοπέλα 28 ετών που μοιάζει για 22-23.
Πολύ όμορφή για τα δικά μου δεδομένα. Με εξαιρετικό σώμα. Στήθος 2-2.5.
Το social ήταν περιορισμένο τουλάχιστον στην αρχή.
Το μασάζ αρκετά καλό αν και περιορισμένο σε χρόνο νομίζω.
Το τελείωμα ήρθε χειρωνακτικά με τα ανάλογα πιασίματα και γλειψίματα από την πλευρά μου.
Γενικά η όλη φάση με ικανοποίησε αρκετά ως πολύ.
Φαντάζομαι ότι την επόμενη φορά θα είναι ακόμη καλύτερα.

Υ.Γ.
Εξακολουθώ να μην έχω πετύχει την Μαργαρίτα.
Που θα μου πάει όμως.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
November 07, 2018
Κόστος €
90
Βάρδια
Βραδινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Έλενα πολύ καλή περίπτωση
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Οι ημερομηνία είναι ενδεικτική καθώς τον τελευταίο καιρό έχω πάει 2 φορές στον συγκεκριμένο ίδρυμα με την Έλενα.
Η Έλενα είναι μια περίπτωση ξεχωριστή. Και δεν εννοώ σαν εξωτερική εμφάνιση αλλά σαν χαρακτήρας και συμπεριφορά.
Με κέρδισε και με τα δυο.
Στα του μασάζ θα έλεγα ότι μοιάζει πολύ με το μασάζ της Νταϊάνας. Πολύ πιθανό να έχει πέρασει από την επιμέλεια της Νταϊάνας και γι αυτό.
Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες.
Το σίγουρο είναι ότι βγαίνεις ανανεωμένος από το δωμάτιο και σίγουρα θα την ξαναδώ κάποια στιγμή.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Έλενα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
May 17, 2018
Κόστος €
90
Εξτρά €
20 tip
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Σταθερά καλά
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Πήγα ξανά πριν 2-3 εβδομάδες στο Elena's αφού η πρώτη εμπειρία ήταν αρκετά ενθαρυντική.
Ο χώρος όπως ξανάγραψα κορυφαίος, η κοπέλα στη ρεσεψιόν διακριτική και ευγενέστατη και φροντίζει να μην έρθεις σε επαφή με άλλους πελάτες.
Με θυμήθηκαν από την προηγούμενη και δεν χρειάστηκε να ξαναγίνουν συστάσεις.
Ζήτησα πάλι τη Χαρά και απόλαυσα το πακέτο όπως και την προηγούμενη φορά. Η μόνη διαφορά είναι ότι η κοπέλα στο δίμηνο που παρεμβλήθηκε είχε βάλει κάποια κιλάκια (πολύ λίγα).

Μετά το προγραμμα του μασάζ είχαμε κατάληξη με στοματικό και φραπεδιά στο τελείωμα.
Άλλη μια όμορφη εμπειρία. Όταν επιθυμήσω πάλι μασάζ θα προτιμήσω.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Χαρά
Κοπέλες διαθέσιμες
Πολλές
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
March 13, 2018
Κόστος €
90
Εξτρά €
20 tips
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Ελεύθερο στοματικό
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Πολυτελής χώρος
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Πήγα πρώτη φορά στο χώρο ο οποίος πρέπει να πω ότι είναι πολύ ωραίος (πολυτελής όπως λέω και στον τίτλο) και εφάμιλλος με κάποια spa που έχω επισκεφθεί σε 5αστερα ξενοδοχεία.
Με οδηγίες και συστάσεις από φίλο στο forum ζήτησα τη Χαρά για να έχω και happy-end χωρίς να χρειαστεί να κάνω πολλές "επισκέψεις γνωριμίας".
Από την πλευρά τους τώρα, για τη γνωριμία, μου έκαναν δώρο το χαμάμ κάτι που βρήκα έξυπνο επαγγελματικά αφού κέρδισαν τις εντυπώσεις. Συνολικά έκατσα πάνω από 90 λεπτά.
Το κοριτσι είναι ωραίο τυπάκι, τρελοκομείο για κάποιους αλλά εγώ απλά απόλαυσα τη πλάκα μαζί της. Είναι 27χρονη από ότι λέει, κοντούλα (ιδανική για μένα) με καλλίγραμμο αλλά ζουμερό σώμα που αποπνέει νεανική φρεσκάδα 20χρονης.
Το μασάζ απλά καλό, μου επέτρεψε χουφτώματα αλλά όχι δαχτυλα ούτε και φιλιά.
Στο τέλος μου έκανε για λίγο και πίπα αλλά κυρίως φραπεδιά. Μάλλον μέχρι εκεί μπορεί να πάει το πρώτο ραντεβού, θα δούμε εφόσον υπάρξει επόμενο.
Έμεινα ευχαριστημένος με το συνολικό πακέτο και θα ξαναεπισκεφτώ.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Χαρά
Κοπέλες διαθέσιμες
Αρκετές, δεν μέτρησα.
Ημερομηνία
January 11, 2018
Κόστος €
90
Εξτρά €
tip
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
  • Ελεύθερο στοματικό
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Υπέροχη εμπειρία
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εξαιρετική εμπειρία. Πρώτη φορά στο συγκεκριμένο μαγαζί ή πολυτέλεια εμφανής με το που μπαίνεις μέσα η ευγένεια επίσης σε όλο της το μεγαλείο. Υπάρχουν διάφορα είδη μασάζ διαλέγεις και παίρνεις . Πολύ όμορφη η Μαργαρίτα υπέροχο μασάζ ειλικρινά έμεινα εντυπωσιασμένος. Για τους λάτρεις του μασάζ προτείνετε ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
Κοπέλες διαθέσιμες
Πολλές και οι περισσότερες κουκλες
Ημερομηνία
December 12, 2017
Κόστος €
80
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Απιστευτος χωρος!
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Οπως λεει και ο τιτλος ο χωρος ειναι παρα πολυ καλος με πολλες αιθουσες. Εχει τζακουζι , χαμαμ και πολυ καλο μασαζ. Προσεγμενος χωρος , καθαρος και ολοι ευγενεστατοι εκει.
Εχει πολλες κοπελες και διαφορων ειδων μασαζ. Πολυ καλος φραπες και καλαμακι! Αξιζει μια επισκεψη απο τους λατρεις του μασαζ.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαργαριτα
Κοπέλες διαθέσιμες
Πολλες
Ημερομηνία
August 18, 2017
Κόστος €
80
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (6) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Νταϊανα
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Νταϊανα

Σκουρο ισιο μαλλι. Προσωπο συνηθισμενο. Λευκο δερμα. Δυναμικο στυλ. Ανησυχο πνευμα. Χειμαρρος. Δεν χρονοτριβει.

Μασαζ δυνατο και καλο. B2B πολυ καλο. Αιλουροειδες ειναι η κοπελα. Ξερει να παιζει. Φραπες, χουφτωματα, χαϊδεματα με τα χερια και οχι μονο. Στη δουλεια της ειναι αστερι. Δικαιολογημενα θεωρειται στις κορυφες του μαγαζιου. Στο μαγαζι ομως το προβλημα ειναι οτι τα εξτρα τα παιρνεις βαθμιαια (ενα καθε φορα, … κατι λιγο ακομη). Ε, δεν λεει να περιμενεις μερικες φορες…. Οποτε κρινεις εαν αξιζει ολο αυτο.

Ο χωρος πολυτελης, οργανωμενος, σχετικα κομπλε. Εχει και χαμαμ και σαουνα, και υδρομασαζ, κτλ Το κτιριο παλιο (διατηρητεο μαλλον), αλλα σε πολυ καλη κατασταση εσωτερικα. Η συναντηση πριν λιγο καιρο.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Νταϊανα
Κόστος €
80
Βάρδια
Πρωινή
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (1) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Νταϊάνα 2 - the revenge!
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική και σίγουρα όχι την Πρωτομαγιά (λιίγο πρίν). Παίρνω (όπως πάντα για τετοιες συνευρέσεις) τελευταία στιγμή τηλεφωνο και ρωτάω εάν έχει κενό το "σιάτσου" δωμάτιο. ευγενική η κοπελιά μου επιβεβαιώνει και σε 5-10 λεπτά είμαι εκεί. Με περνάνε στο δωμάτιο μετά τις κατάλληλες χαιρετούρες όπου έρχεται η κ. Ελένη και αφου με θυμήθηκε μου προτείνει το"μαράκι" (όπως την αποκάλεσε λόγω λέει ηλικίας). Το "Μαράκι" λοιπόν είναι όντως πιτσιρίκι στην εμφάνιση, γύρω στα 25 αν όχι λιγότερο, γλυκό προσωπάκι αλλά κάτι δεν με τράβηξε... Ζητώ την Νταιάνα για σιγουριά και μετά από λίγο έρχεται... Ξεκίνάμε με μασαζάκι καλό και δυνατό όπως μου αρέσει, b2b σχετικά καλό και όχι αισθησιακό... και σιγά σιγά αρχίσε τα χαιδέματα τα κλασικά στα @@ και φυσικά με το που γύρισα ανασκελα φάνηκε πόσο μου άρεσε το μασάζ της... Ξεκίνησε handjob απαλό, και σιγά σιγά άρχισε να με παιδεύει με την γλώσσα της όπου και τελικά το γύρισε σε τσιμπουκάκι απαλό. Την γυρίζω και την έγλυφα μέχρι που μου φάνηκε ότι τελείωσε οπότε και χαλαρώσαμε στη συνέχεια με handjob και χύσιμο στο στήθος της (υπέροχα στητό μπορώ να πω....). Μια χαρά ήταν η επιστροφή μου στο μαγαζί με την εν λόγω κορασίδα καθώς εδώ και καιρό δεν είχα περάσει από το κατάστημα και τις τελευταίες φορές που βρέθηκα εκεί, είχα κάνει ραντεβού με την Χαρά (.......). Δεν το θεωρώ το τέλειο value for money. Απλά γουστάρω τον χώρο που είναι classy και αρκετά χλιδάτο σε σχέση με κάποια άλλα μασαζομάγαζα. Μπορεί να μην γάμησα (θεωρώ πως αν ήθελα θα γινόταν, όπως άλλωστε έχει ξαναγίνει αρκετές φορές στο παρελθόν) αλλά ξεχαρμάνιασα και χαλάρωσα μια χαρούλα!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
Κοπέλες διαθέσιμες
Νταιάνα, Μαρία
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
May 01, 2015
Κόστος €
90
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Ελεύθερο στοματικό
  • Στάση 69
  • "Ισπανικό"
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Νέα πρόσωπα
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Είχα καιρό να πάω αλλά μιας και βρέθηκα στη γειτονιά είπα να περάσω για μια βόλτα. Πολλά νέα πρόσωπα. Μου έφεραν 1-2 αδιάφορα κορίτσια και την Μαριάννα. Μικρούλα, μαλαχρινή με καλό σωματάκι και λίγο ντροπαλή στην αρχή. Πριν αρχίσουμε έβγαλε τη μπλούζα της και ξεκίνησε ένα καλό μασαζάκι. 10' πριν το τέλος μου ζήτησε να γυρίσω. Τον πήρε στο χέρι και με μικρά γλυψιματάκια (όχι κανονική πίπα) φτάσαμε στον τερματισμό.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Κοπέλες διαθέσιμες
Πολλές
Ημερομηνία
April 09, 2015
Κόστος €
90
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
  • Ελεύθερο στοματικό
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (4) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Τελειος χωρος, ωραιο μασαζ
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Υστερα απο 2 reviews που εγραψα αλλα λογω τεχνικων προβληματων διαγραφησαν, ξαναγραφω.

Μεσημερακι, ειχα κλεισει ραντεβου απο το τηλ, υστερα απο τα σχόλια των φιλων εδω αλλα κι απο τις φωτο του site. Μπαινω μεσα, η κοπελα στη ρεσεψιον ευγενικη κι εξυπηρετικη με παρεδωσε αμεσως στη κοπελα που καθοταν διπλα της.Ευγενικη,φιλικη αλλα κι ομορφη κοπελα. Αυτη με πηγε να κανω χαμαμ κι μετα στο δωματιακι για το μασαζακι. Πολυ καλη, το' χει θα ελεγα, εδωσε κι διαφορα τιπς τα οποια βρηκα ενδιαφερον. Θα ξαναπαω σιγουρα.


Υ.Γ. Ολοι εσεις που πατε κι δινεται απο 80€ κι πανω, τι στο καλο κανετε; γιατι οι τιμες των υπηρεσιων (μεσω του site) ειναι το πιο ακριβω γυρω στα 40€

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
ΚΛΕΙΩ
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
June 06, 2014
Κόστος €
25
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
S
1 reviews
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Δυσκολα τρωως . .
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Αν θελετε κατι παραπανω απο μασαζ θα πρεπει να πατε κανα 2 φορες απο το μαγαζι.
Εγω πηγα πρωτη φορα στο εν λογω κεντρο . Ειναι πολυ καθαρο και κυριλατο. Η κοπελα ηταν μετρια στο μασαζ ( ..... καυλακι για ξεσκισμα ) και παροτι περιμενα στο τελος το γλυκο ...αυτο ποτε δεν ηρθε.
Παραξενευτηκε που τις ζητησα κατι παραπανω .Σιγουρα θελουν να πας εκει μερικες φορες για να σε μαθουν καλητερα. Εγω δεν εχω τοσο υπομονη. Αν εσεις εχετε χρονο και χρημα για παρακαλια τοτε το μαγαζι ειναι μια χαρα , οπως και η κοπελα. Για μια ωρα μασαζ χωρις φαγητο πιστευω οτι με πιασανε μ@κ@κ@ . Ελπιζω να σας βοηθησα ......

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Χαρα
Ημερομηνία
June 16, 2014
Κόστος €
90
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
Χαρά και Τρέλλα!
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Χωρίς ραντεβού φτάνω στο ίδρυμα και αφού εχω πρώτα πάρει τηλέφωνο για να ρωτήσω αν υπάρχει διαθέσιμο το siatsu με την NTAIANA. Είχα να πάω κανα 6μηνο (από την τελευταία φορά που ήμουν στην χώρα) και παρόλα αυτά με θυμόντουσαν...(!!!!). Καθώς ήμουν τακτικός πέλάτης, δεν άφησα στην τύχη τίποτε... Συνεννόηση και μου προτείνουν μια κοπελιά φρέσκια που κάνει μόνο μασάζ και αφού πάντοτε έκανα 2ωρο στο μαγαζί (1 ώρα strictly μασάζ) δέχομαι και προχωρώ στον... "Λουδοβίκο". Μασάζ οκ... Δεν είχε τελειώσει η νταιάνα από ραντεβού και μου προτείνουν την Χαρά με "επιφύλαξη όμως γιατί είναι τρελοκομείο". Δέχομαι! Η χαρά ήτνα μια χαρά. Κορμάκι αδύνατο αλλά με καμπύλες... Βυζάκι στητό και ζουμερό!!! ΚΑι όντως τρελοκομείο... Μασάζ καλό και B2B, και ωραίο τσιμπουκάκι... Οι ατάκες και οι σπόντες να πέφτουν βροχή και απο τους δυο μας! Την ξαπλώνω και αρχίζω να την γλύφω μέχρι που δεν άντεχα και φορώ το σκουφί και αρχίζουμε το ιεραποστολικό πάνω στο κρεβάτι του μασάζ... Δεν παίζουν φιλιά και τέτοια αλλά η γκόμενα το χει... Ίσως να την δοκιμάσω και στο siatsou... για Β2Β...

Αντίο λοιπόν Νταιάνα... sorry...!!!!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Χαρά
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
June 02, 2014
Κόστος €
150
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Ελεύθερο στοματικό
  • Στάση 69
  • "Ισπανικό"
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1
Πολυ καλό μασ'αζ, καθαρός χώρος
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Πολυ καθαρός και κιριλάτος χώρος! Μασσαζ έκανε η Νικολ ή Νίκη, η οποια λεει οτι ειναι ελληνιδα. Στο μασσαζ ήταν αρκετά καλή για 60 λεπτα... Μονο μασσαζ, όμως τίποτα άλλο, ούτε αναφέρθηκε τίποτα για extra, ούτε και ρώτησα καθώς είναι η πρώτη φορά στο εν λόγω μέρος. Ελπίζω δεύτερη φορά με Νταιάνα να παίξει τίποτα extradaki. Βλέπουμε!!!!!!!!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
nikol
Κόστος €
80
Εξτρά €
oxi
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1
Μέτρια πράγματα
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Η ημερομηνία είναι προσεγγιστική. Μετά από αυτά που διάβασα, είπα να δοκιμάσω τη Χαρά. Όμορφη κοπέλα με ωραίο σώμα, αλλά πολύ attitude ρε φίλε. Στο κάτω κάτω ένα μασάζ θέλω και όχι να μου ζαλίσεις τα αρχίδια. Τελος πάντων, στο μασάζ πολύ μέτρια πράγματα, υπάρχουν κοπέλες στο εν λόγω μαγαζί που κάνουν πολύ καλύτερο μασάζ. Η συνεδρία τελείωσε με ένα περιποιημένο φραπέ.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Χαρά
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
March 27, 2014
Κόστος €
80
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 1
Καλός συνδυασμός
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Επίσκεψη στο συγκεκριμένο μαγαζί για 2η φορά, ΣΥΣΤΗΜΕΝΟΣ μόνο γαμάς και οπωσδήποτε να "οπλοφορέις" δηλαδή να φέρεις μαζί σου τα "πυρομαχικά" προφυλακτικά. Μασάζ πολύ καλό, καθόλου βιαστικό, προσεγμένο θα έλεγα σχεδόν επαγγελματικό. Ο χώρος ίσως ο καλύτερος του είδους, καθαρός, με όλα τα συμπαραμαρτούντα, χαλαρωτική μουσική και διακριτικότητα. Δεν παρέχουν όλα τα κορίτσια έξτρα υπηρεσίες, αλλά οι περισσότερες. Η κυρία Ελενα όπως πάντα ευγενική και διακριτική. Εγω προτίμησα το Μαράκι, περίπου 25 Μαίων, με υπέροχο κορμάκι, ευγενέστατη, μυρωδάτυη , πεντακάθαρη και πολύ κατατοπιστική. Το μασάζ με λαδάκι πολύ καλό και αγχολυτικό. Στα υπόλοιπα, πεολειχία χωρίς προφύλαξη με μαεστρία , 69 ανεπανάληπτο, και καβάλημα παθιάρικο. Εν κατακλείδι πέρασα πολύ όμορφα και σίγουρα θα ξανατιμήσω το εν λόγω ευαγές ίδρυμα σύντομα. Ποιότητα και τιμή είναι σίγουρα σε πολύ καλό επίπεδο.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Ημερομηνία
November 19, 2013
Κόστος €
100
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Ελεύθερο στοματικό
  • Στάση 69
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0
Χαρα
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Μετα απο αρκετο καιρο ειπα να ξανεπερασω απο το καταστημα,χωρης ραντεβου αυτην την φορα (και αξηζε)!
Χτηπησα το κουδουνη και περημενα κανα 2λεπτο μεχρι να μου ανοιξουν.Η κοπελα της υποδοχης με ροτησε αν ειχα κλησει ραντεβου και με πηγε στο μεσα δωματιο,με ροτησε με πια κοπελλα κανω σηνηθως (η οποια ελειπε εκεινη την στιγμη) , μου προτεινε 2-3 ονοματα . Της ειπα να μου στηλει οποια ειθελε,δεν το περημενε αυτο... και μου εστηλε την Χαρα.Η κοπελα ειναι νεα στο καταστημα(δεν την ειχα ξαναδει εκει) και απο οτι καταλαβα πρεπει να ειναι γυμναστρια,με αρκετα καλο σωμα . Οταν μπηκε με ρωτησε τι ειδους μασαζ θα ειθελα και μου προτεινε και το body to body,το οποιο και διαλεξα και δεν το μετανιωσα καθολου(απο τα καλητερα που μου εχουν κανει)!!!Αρκετα καλη στο σοσιαλ και σαν ατομο μου αρεσε αρκετα...

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Χαρα!!!
Ημερομηνία
November 07, 2013
Κόστος €
90
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (1) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1
Ntaina again...
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Συνάντηση με Νταιανα.Για τον χώρο και την περιποίηση μην τα ξαναλέμε...κυρίλλα που την χαίρεσαι και την πληρώνεις βέβαια..
Το μασαζ της νταιανας είναι απο τα κορυφαία στον χώρο μιας και ειναι επαγγελματίας.
Αφου λοιπόν έχει τελείωσει το μασαζ και αισθάνεσαι το κορμί σου έτοιμο να πετάξει, γδύνεται και αρχίζει ένα απίστευτο μασαζ αποκλειστικά στο επίμαχο σημείο...με αποκορύφωμα πιπέτο!
Συνοψίζοντας, αν θέλετε ένα πολύ καλό μασάζ σε ένα πολύ καθαρό και κυριλλέ περιβάλλον όπου θα πιειτε και το καφεδάκι σας και στο τέλος δεν θα φύγετε "σηκωμένος" αξίζει...

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Νταινανα
Ημερομηνία
October 19, 2012
Κόστος €
80
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
  • Ελεύθερο στοματικό
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 0
mersini mono masaz,,,,,,
Γενική βαθμολογία
 
8.5
loipon,,,,prwti mou fora grafw kritiki,,,den tha pw polla,,,piga sto siggekrimeno giati eixa diavasi apo esas edw mesa pws kanoun ekei masaz me peripiisi,,,,mika mesa teleiws xwros ,,kainourio magazi xlidato,,, ,,me evalan na katsw me rwtisan an eine prwti fora sto katastima,,,kai mou edwsan tin mersini,,,kouklaki sketo,,,ellinida,,,teleio masaz,,alla mono masaz,,,otan teleiwse zitisa kati parapano,,,alla me triplare legontas pws ,,,den eime mallon i kopela pou zitate,,,mexri ekei loipon,,,mono masaz,,,,

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
mersini
Κοπέλες διαθέσιμες
3-4 den prolava na dw
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
September 12, 2012
Κόστος €
80
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 1
Μαρία
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Η ημερομηνία της επίσκεψης είναι προσεγγιστική. Η Μαρία είναι μία γλυκιά, γελαστή και ευχάριστη κοπέλα ύρω στα 23 (υποθέτω). Ομιλητική χωρίς να σε πρήζει είναι καλή στο μασάζ - δυνατό, αθλητικό όπως εμένα μου αρέσει - με πολύ ωραίο άγγιγμα. Στο τελευταίο τέταρτο έβγαλε τη μπλούζα της αποκαλύπτοντας το καθόλα συμπαθέστατο στήθος της και άρχισε να χαϊδεύει την επίμαχη περιοχή αργά και αισθησιακά. Σιγά σιγά το γύρισε σε ανακίνηση στιγμιαίου καφέ (με παγάκια) και τελικά τον έβαλε ανάμεσα στα στήθια της τα οποία και τελικά διέβρεξα. Αξίζει τον κόπο (τα χρήματα όμως είναι πολλά και οι καιροί δύσκολοι). Θα ξαναβρεθούμε με τη μικρή για συνέχεια...

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Κοπέλες διαθέσιμες
Νταϊάνα, Στέλα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
July 12, 2012
Κόστος €
80
Εξτρά €
0
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • "Ισπανικό"
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (5) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
Νταινα...
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Μετά απο προσεκτική αναγνωση των σχολίων εδώ επισκέφτηκα για 1η φορα την Νταιανα...
Κλεισιμο ραντεβού για μασάζ την ιδια μερα...
Ο χώρος πεντακάθαρος και διακριτικότατος. Οταν περιμενεις να μπεις και όταν φευγεις, ΔΕΝ υπαρχει περιπτωση να συναντησεις κάποιον..παρακολουθουν τον χώρο και σε ενημερώνουν ποτε να φύγεις...;-)
Ζητησα από την κα.Λένα το σιάτσου και την Νταιανα χωρίς πολλά πολλά.Εδειξα οτι ήξερα...
Το μασαζ ξεκίνησε φανταστικά..η κοπέλα είναι απίστευτα καλή και ομιλητική.
Μετα από κανα 45' καλού μασάζ ήρθε η ώρα να γυρίσω ανάσκελα...
Ολο το 45' όλο και κάποια χαδάκια είχαν ξεφύγει προς το εργαλείο...
Γυρνώντας ανασκελα, μου βγάζει την πετσέτα και συνέχισε το μασαζ περιμετρικά...εκεί δεν αντεξα και με είδε σηκωμένο!!!
Χωρίς να το καταλάβω, αρχισε να μου βάζει λάδι στο εργαλείο και να το "φραπεδιάζει"...ΔΕΝ το ζήτησα να τονίσω..
Απίστευτο τελείωμα, απίστευτη στο καθάρισμα με λαδάκι μετα...και τηλεφωνάκι τσίμπησα ;-)

Υ.Γ Απ'οτι κατάλαβα, αν κάποιος είναι ευγενικός και καθαρός , όλα γίνονται από μόνα τους...μην πάτε με τσαμπουκα!!!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (3) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0
Δείτε όλες τις αξιολογήσεις