Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 86 10 0.5
Studio 08 December, 2020 6422
Γνωριμία με την Νάντια
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Τις τελευταίες μου καταθέσεις τις είχα «αφιερώσει» σε γνώριμες κοπέλες που ήξερα ότι θα περάσω σίγουρα καλά. Σήμερα όμως είχα διάθεση για «πειράματα» και έτσι αποφάσισα να τιμήσω την Νάντια, μιας και βρεθήκαμε εδώ συντρόφια με τον lagonisian που ήρθαμε επί τούτου για να την συναντήσει, τον zidane69 και τον Oresti. Τα θετικά λόγια του lagonisian που προηγήθηκε ήταν η ώθηση που χρειαζόταν για να ανεβώ στο δωμάτιο Νο 4 με πρόγραμμα 69 (κάτι που πολύ συνηθίζω τον τελευταίο καιρό)

Η Νάντια είναι μια νεαρή μελαχρινή κοπέλα, με απλά συμπαθητικό πρόσωπο, χωρίς να μπορεί κάποιος να την πει καλλονή. Γλυκό χαμόγελο, ναζιάρικο βλέμμα, μικρό στήθος με έντονα πεταχτές ρώγες όμως, Μικροκαμωμένη σχετικά, η περιφέρεια της με ωραίες καμπύλες. Μεγάλο τατουάζ διακοσμεί την μέση της.

Γελαστή μπήκε στο δωμάτιο και μετά από μια σύντομη κουβέντα ξεκίνησε να με φιλάει στον λαιμό και το στήθος μου αρκετα τρυφερά. Χαδάκια από πλευράς μου και τα πρώτα φιλάκια τον λαιμό και τα αυτια της από πλευράς μου ξεκίνησαν.
Την ξάπλωσα ανάσκελα και ξεκίνησα να περιποιούμαι όλο της το σώμα., Διακριτικοί αναστεναγμοί και χάδια από πλευράς της, που δυνάμωνα όσο πιο κοντά πλησίαζα την ευαίσθητη περιοχή και το γατάκι της. Ένα σημείο που εστίασα για πάρα πολύ ώρα. Ήταν πεντακάθαρη, μοσχομυριστή και οι δυο τρυπούλες της είχαν την τιμητική τους από την γλώσσα μου. Η ανταπόκριση της ήταν εμπόδιο στην οποια μου διάθεση να σταματήσω μιας και οι εκφράσεις, οι αναστεναγμοί της, το σφίξιμο των χεριών μου και η παρότρυνση της να παίζω ταυτόχρονα με τις σκληρές θηλές της επιβεβαίωναν του λογού το αληθές.

«Now it’s my turn/Τώρα είναι σειρά μου» είπε και με ξάπλωσε ανάσκελα για να ξεκινήσει αυτή το στοματικό. Πρόκειται για ταλέντο στο τομέα του καραμελώματος ειδικά Ρούφηγμα μέχρις εσχάτων, όχι απλό γλείψιμο, αλλά εξαφάνιζε εναλλάξ τα @@κια στο στόμα της. Το κυρίως στοματικό επίσης καλό με καλή χρήση της γλώσσας,.

Όμως δεν είχαμε τελειώσει ακόμα. «I can’t get enough of you/δεν σε χορταίνω» της είπα και ξανάρχισα να την γλύφω, κάτι που δέχτηκε χαμογελώντας.

Το sex απλά ήταν το επιστέγασμα όλων αυτών που προηγήθηκαν, Ξεκίνημα με ιεραποστολικό με δυνατές αγκαλιές και γλειψίματα στον λαιμό, μιας και την παραμικρή επαφή των χειλιών την αποφεύγει. Cow girl, στάση του λωτού, στα όρθια, νέο ιεραποστολικό και τέλος στα τέσσερα σε απόλυτο κλίμα gfe

Εξαντλημένοι και οι δυο μετά το τέλος ξαπλώσαμε και αρχίσαμε την κουβέντα στα Αγγλικά, που μιλάει αρκετά καλά, μιας και ακόμα τα Ελληνικά της δεν είναι ικανοποιητικά. Στο κομπλιμέντο μου ότι ήταν καλύτερη από ότι φανταζόμουν, χαμογελώντας μου είπε ότι μπορεί να γίνει και καλύτερη. Θα δούμε……

Αυτά για την εμπειρία μου με την Νάντια , που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Νάντια
Κοπέλες διαθέσιμες
Μαρίνα, Σύλβια
Ημερομηνία
March 16, 2012
Τιμή €
50
Εξτρά €
+10 για 69
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού