Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 86 10 0.5
Studio 08 December, 2020 6426
Ενα διαμάντι στα χέρια μου..
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Από καιρό ήθελα να γνωρίσω τη Δέσποινα και τελικά χτες το απόγευμα τα κατάφερα. Πήγα σχετικά νωρίς και δεν είχε ιδιαίτερη κίνηση, οπότε τα είπαμε λίγο στην αρχή και με την Άντζελα.
Προβληματιζόμουν σχετικά με ποιο πρόγραμμα να διαλέξω, αλλά τελικά πήρα το full. Ανέβηκα στο 4, έκανα το ντουζάκι μου και περίμενα τη κοριτσαρα. Είναι σχεδόν όπως στις φωτο, μόνο που σου βγάζει κάτι …. Πιο τσαχπίνικο να το πω, κάτι πιο σέξυ, κάτι τέλος πάντων που σε φουντώνει αμέσως.
Δεν άργησε πολύ να έρθει και μου ζήτησε για πρώτη φορά να αφεθώ στα χέρια της. Ετσι έκανα και δεν το μετάνιωσα. Από πού να αρχίσω και που να τελειώσω.
Σε λεπτομέρειες δεν θα αναφερθώ, γιατί δεν κάναμε κάτι το εξεζητημένο. Το στοματικό είναι εξαιρετικό και επικίνδυνο να τελειώσεις αμέσως. Το ζεστό, και σφιχτό μου**κι της μοσχομύριζε και το περιποιήθηκα δεόντως. Άφησα τελευταίο το καλοσχηματισμένο κωλαράκι της που είναι όλα τα λεφτά. Πραγματικά απίστευτη αίσθηση. Περιττό να πω πως εκεί έγινε και η κατάθεση, δυστυχώς σχετικά γρήγορα.
Στη συνέχεια δεν έφυγε, κάναμε το ντουζάκι μας καπνίσαμε κι ένα τσιγάρο, τα είπαμε και μετά αφού φιληθήκαμε έφυγε από το δωμάτιο.
Δέσποινα, σ’ ευχαριστώ διαμαντάκι μου.:)

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
Κοπέλες διαθέσιμες
Αντζελα - Ρωξάνη
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
November 15, 2012
Τιμή €
100
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού