Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 86 10 0.5
Studio 08 December, 2020 6426
Μπέτυ - Fuck buddies
Γενική βαθμολογία
 
8.8

Μετά από άλλοτε επιτυχείς και άλλοτε λιγότερο πειραματισμούς με κορίτσια που δεν είχα ξανασυναντήσει, για την σημερινή μου κατάθεση, θέλησα κάτι το εγγυημένο. Η Μπέτυ ήταν η κοπέλα που επέλεξα. Για όσους δεν την γνωρίζουν, μια γυναίκα που έχει ξεπεράσει τα πρώτα …αντα της ζωής της, μελαχρινή με ίσια μαλλιά λίγο κάτω από τις ωμοπλάτες και αφέλειες. Καζακστανή με έντονα τα Ασιατικά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο της. Σώμα με σωστές αναλογίες και αέρα έμπειρης γυναίκας. Γνωστή στους παλιότερους και σαν Σοφία Γιόκο Λύν από την θητεία της σε άλλα studio.

Από το πρώτο λεπτό του αγώνα η Μπέτυ μου έδωσε να καταλάβω ότι έχει διάθεση να περάσει και αυτή καλά. Χωρίς πολλές πολλές κουβέντες, μπαίνοντας στο δωμάτιο, αντί να ξαπλώσει δίπλα μου, έκανε «την είσοδο της» στο κρεβάτι από την μπροστινή πλευρά, αρχίζοντας να με φιλάει από τις πατούσες, να ανεβαίνει στις γάμπες και τους μηρούς, πέρασμα με την γλώσσα στα @@κια, φιλιά στην κοιλιά και το στήθος μου.
Συνέχεια με φιλιά και γλειψίματα στον λαιμό και τα αυτιά μου. Μου πρότεινε να ξαπλώσω μπρούμυτα και ένα αισθησιακό body to body μασάζ ξεκίνησε, χρησιμοποιώντας ταυτόχρονα και την γλώσσα της, σε όλο μου το κορμί από την πλάτη μέχρι τους αστραγάλους, δίνοντας έμφαση σε απόκρυφα σημεία του σώματος μου, προκαλώντας μου ρίγη ηδονής «ξυπνώντας» έτσι αισθήσεις που ήταν για καιρό σε λήθαργο, σε ένα ρεσιτάλ προκαταρκτικών που διάρκεσε αρκετή ώρα.

Ήρθε η σειρά μου να ανταποδώσω. Την ξάπλωσα ανάσκελα, και ξεκίνησα να την φιλάω στον λαιμό και τα αυτιά της. Με «καθοδηγούσε», αποκαλύπτοντας μου σημεία του σώματος της που την ερεθίζουν, για να επικεντρωθώ σε αυτά. Έτσι η συμμετοχή της εκτοξεύτηκε με αναστεναγμούς, βογγητά, πρόστυχα λόγια, για να καταλήξω στην ευαίσθητη περιοχή της για στοματικό. Ήταν από τις λίγες φόρες που ασχολήθηκα τόσο πολύ ώρα με αυτή την διαδικασία. Στην κυριολεξία δεν με άφηνε να σταματήσω , και όχι μόνο αυτό, αλλά με ξάπλωσε ανάσκελα. ιπππεύοντας επάνω μου, έχοντας το «γατάκι της» ανάμεσα στο κεφάλι μου για να συνεχίσω έτσι. Οι ανάσες της βαθιές, τα βογγητά δυνατά, τα πόδια της έσφιγγαν το κεφάλι μου σε σημείο να μην μπορώ να αναπνεύσω.

Μετά από αρκετή ομολογουμένως ώρα αποφάσισε να με σταματήσει και να ξεκινήσει αυτή να περιποιείται τον «μικρό Cheyenne». Στοματικό βαθύ, με ποικιλία, με χτυπήματα στο πρόσωπο και την γλώσσα της, εναλλαγές γλειψίματος με ρουφήγματα, καραμέλωμα στα @@και και περιποίηση όλης της γύρω περιοχής.
Όλη αυτή η διαδικασία με είχε φτάσει στα όρια μου, έτσι μόνο μια στάση ήταν αρκετή. Ιεραποστολικό από την αρχή μέχρι το τέλος μέσα σε σφιχτές αγκαλιές, χάδια, φιλιά στο στήθος και τον λαιμό, πρόστυχα λόγια, έντονα βογγητά.
Μετά το τέλος κουβέντα σε φιλικό κλίμα, αστεία μέχρι την στιγμή που έφυγε. Στο κατέβασμα μου, με περίμενε στο σαλόνι μαζί με την Αλεξάνδρα που εκτελούσε χρέη υπηρεσίας και συνεχίσαμε όλοι μαζί την κουβέντα μας, μέχρι την στιγμή που αποχώρησα αρκετά ικανοποιημένος.

Θα ήταν ψέματα εάν έλεγα πως η Μπέτυ είναι η ομορφότερη γυναίκα που κυκλοφορεί στα studio. Είναι όμως μια ελκυστική, ώριμη γυναίκα, που εγώ τουλάχιστον περνώ άψογα μαζί της και είναι ένα από τα στανταράκια μου. Μπορεί να μεταμορφωθεί από το απόλυτο pse σε ιδανικό gfe, από την επιβλητική αφέντρα, σε μια γκέισα που είναι έτοιμη να υπηρετήσει τον σύντροφό της. Μεταξύ μας υπάρχει οικειότητα, χημεία και καλό sex. Είναι στην κατηγορία των γυναικών, που ενώ απολαμβάνω τις συναντήσεις μας πάρα πολύ, δεν την επισκέπτομαι ανάλογα συχνά. Τώρα στο γιατί συμβαίνει αυτό, ούτε και εγώ έχω απάντηση……….

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μπέτυ , χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Κοπέλες διαθέσιμες
Λουση, Γαβριέλα
Ημερομηνία
January 22, 2013
Τιμή €
50
Εξτρά €
10 για 69
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού