Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 86 10 0.5
Studio 08 December, 2020 6426
Πωλίνα, "σαν το παλιό κρασί".
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Το έχω αναφέρει και το έχω γράψει πολλές φορές, ότι η Πωλίνα είναι το Αγαπημένο μου κορίτσι του χώρου.Ο αυθόρμητος αισθησιασμός της, το νάζι της, η τσαχπινιά της, τα εξαιρετικά σωματικά της προσόντα, το γλυκό, όμορφο και πάντα χαμογελαστό πρόσωπό της, με έχουν κάνει φανατικό θαυμαστή της.Δεν υπάρχει περίπτωση, να βρεθώ στην Αθήνα και να μην τη συναντήσω, έστω και μια φορά.Έτσι έγινε και πριν δύο εβδομάδες περίπου.Συναντηθήκαμε δυο φορές, Σάββατο και Κυριακή πρωί.Θ’ αναφερθώ όμως στη δεύτερη συνάντησή μας, αυτή της Κυριακής.Παρόλο που πήγα μεσημέρι, τα κορίτσια, η Πωλίνα κι η Κέλλυ, που δούλευε μαζί της, ήταν απασχολημένες με άλλους πελάτες.Οπότε, περίμενα στο σαλόνι, πίνοντας ένα ποτηράκι νερό, που μου πρόσφερε η ευγενική κα Πέτρα.Πρώτη ήρθε η Κέλλυ και μετά από λίγο κατέβηκε κι η κουκλάρα Πωλίνα.Έχοντας πάρει λίγο χρωματάκι απ’ τον ήλιο, σε συνδυασμό με τα κατάξανθα μαλλιά της, ήταν ακόμη πιο όμορφη.Δε μπορούσα να ξεκολλήσω τα μάτια μου από πάνω της.Αράξαμε στον καναπέ, η Κέλλυ στ’ αριστερά κι η Πωλίνα στα δεξιά μου και πιάσαμε κουβεντούλα, μέχρι να ετοιμαστεί το δωμάτιο Νο3.Όταν ήταν έτοιμο, ανέβηκα πρώτος και μετά από λίγα λεπτά ήρθε και το σέξυ Πωλινάκι.
Καθίσαμε στην πολυθρόνα, την πήρα στην αγκαλιά μου και συνεχίσαμε την κουβεντούλα μας, πριν με τραβήξει στο κρεβάτι.Ξαπλωμένοι αγκαλιά, φιλιόμασταν στο λαιμό και τα στήθη μας κι αφαιρούσαμε ο ένας τα ρούχα του άλλου.Για να μου βγάλει το παντελόνι, έπρεπε να σηκωθώ όρθιος.Σηκώθηκε κι αυτή, πήρε τη ζώνη μου και ξεκινήσαμε κάτι σαν παιχνίδι.Προσπαθούσαμε να χτυπήσουμε ο ένας το σώμα του άλλου, η Πωλίνα με τη ζώνη μου κι εγώ με τα γυμνά χέρια μου, ενώ γυρίζαμε γύρω-γύρω πάνω στο στρώμα.Χτυπήματα φυσικά τόσο δυνατά, ώστε ν’ αυξήσουν τον ερεθισμό μας κυρίως στον κώλο και τα πόδια μας.Με κοιτούσε λάγνα με τα πανέμορφα μάτια της, κάθε φορά που ακουγόταν ο ήχος της ζώνης πάνω στο γυμνό δέρμα μου.Και δάγκωνε αισθησιακά τα χείλη της κάθε φορά, που της έδινα ένα σκαμπίλι στο σφιχτό και τροφαντό κωλαράκι της, σα να μου έλεγε, «θέλω κι άλλο, θέλω κι άλλο».Ο ερεθισμός μου ήταν ολοφάνερος, αλλά κι οι μορφασμοί του προσώπου της Πωλίνας μαρτυρούσαν, ότι κι αυτή απολάμβανε το παιχνίδι μας κι ότι είχε ερεθιστεί αρκετά.
Πέταξε τη ζώνη, μ’ έσφιξε δυνατά στην αγκαλιά της και ξαπλώσαμε πάλι στο κρεβάτι.Ξεκίνησα να την φιλάω στο λαιμό και πίσω απ’ τα αυτιά, προχωρώντας όλο και πιο χαμηλά, εξερευνώντας κάθε εκατοστό του πανέμορφου κορμιού και της απαλής επιδερμίδας της.Τα σφιχτά και περήφανα στήθη της, οι ερεθισμένες σα βατόμουρα ρόγες της, η σέξυ κοιλίτσα της, οι μηροί, οι γάμπες, οι πατούσες κι τουρλωτή κωλάρα της γεύτηκαν τα φιλιά και τα χάδια μου.Μέχρι να βυθίσω το κεφάλι μου ανάμεσα στα πόδια της, για ν’ ασχοληθώ με το τέλεια περιποιημένο, πεντακάθαρο και γλυκό μουνάκι της.Σε κάθε συνάντησή μας δε μπορώ να το χορτάσω.Θέλω να το γλύφω με τις ώρες (κάτι που φυσικά δε γίνεται).Να έχω συνέχεια το στόμα μου γεμάτο με τα παχυά και σαρκώδη εξωτερικά χείλη του.Να πιπιλάω και να ρουφάω την κλειτορίδα του και να βυθίζω τη γλώσσα μου βαθυά μέσα στην υγρή και καυτή τρύπα του.Κι αυτή τη φορά μπόρεσα να το απολαύσω σε όλες τις παραλλαγές της στάσης 69.Πότε με την Πωλίνα από πάνω, πότε στο πλάι, πότε με μένα από πάνω και με την Πωλίνα να μου χαιδεύει με τα νύχια της τον κώλο και τα’ αρ@@@ια μου.Στη συνέχεια σηκώθηκα όρθιος, για να μπορέσει να περιποιηθεί ευκολότερα τον μικρό manager.Έτσι όπως είχε γυρισμένη την πλάτη της στον καθρέπτη, είχα την ευκαιρία, ν’ απολαύσω εις διπλούν ένα εκπληκτικό θέαμα.Μπροστά μου τη γλυκιά Πωλίνα να περιποιείται με το καυτό κι αχόρταγο στοματάκι και την παιχνιδιάρα γλώσσα της το μικρό φίλο μου, ρίχνοντάς μου καυτές και λάγνες ματιές.Και στον καθρέπτη μπορούσα να θαυμάσω τη σφιχτή και τουρλωτή κωλάρα της, έτσι όπως ήταν σκυμμένη μπροστά μου.Ένοιωθα τόσο όμορφα, λόγω του θεάματος που αντίκριζα στο καθρέπτη αλλά και λόγω των εκπληκτικών περιποιήσεων της Πωλίνας, που δε μπορούσα, να συγκρατήσω τα’ άφθονα σχόλια θαυμασμού κι ευχαρίστησης προς την Πωλίνα.Σχόλια που της άρεσαν, απ’ ό, τι φάνηκε απ’ την αύξηση της έντασης του στοματικού, χρησιμοποιώντας μετά απ’ αυτά και τα δόντια της.
Δεν άντεχα άλλο.Ήθελα να μπω μέσα της και να νοιώσω το καυτό μουνάκι της.Αυτή τη φορά η συνεύρεσή μας είχε στο μενού στάσεις στα όρθια.Ξεκινήσαμε όρθιοι πάνω στο κρεβάτι μπροστά στον καθρέπτη.Συνεχίσαμε με την Πωλίνα στηριγμένη σε ένα μικρό ανάκλιντρο δίπλα στο νιπτήρα και στα όρθια έχοντας την κοριτσάρα μου στην αγκαλιά μου.Μπαινόβγαινα μέσα της άλλοτε έντονα κι άλλοτε αργά κι αισθησιακά, απολαμβάνοντας την τέλεια αίσθηση του υγρού και φιλόξενου αιδοίου της.Τα χέρια μου ήταν γεμάτα απ΄τη γυμνή κι απαλή σάρκα του κώλου, της θηλυκής μέσης και των τέλειων βυζιών της.Χωρίς φυσικά να χάσω την ευκαιρία, να μπατσίσω αρκετές φορές τα αφράτα κωλομάγουλά της.Γυρίσαμε στο κρεβάτι πρώτα με την Πωλίνα στα τέσσερα και μετά σε ιεραποστολική στάση.Ο ερεθισμός μας είχε φτάσει στο ζενίθ και κατ’ επέκταση κι ο ρυθμός που κάναμε έρωτα.Τα χάδια, τα φιλιά κι οι αγκαλιές είχαν γίνει πιο παθιασμένα και πιο έντονα.Στην τελευταία στάση η Πωλίνα έγειρε στο πλάι, σήκωσε το δεξί πόδι της, το έφερε στον ώμο μου κι εγώ συνέχισα με τη ίδια ένταση, φιλώντας την πατούσα της, αφού ένοιωθα, ότι πλησίαζε το τέλος.Πραγματικά, μετά από λίγο έχυσα μέσα στο μουνάκι της απελευθερώνοντας το σπέρμα μου μέσα στο προφυλακτικό.Είχα γίνει μούσκεμα απ’ τον ιδρώτα και λαχανιασμένος ξάπλωσα δίπλα της.Έμεινε για λίγο στην αγκαλιά μου, χαϊδεύοντας μου το στήθος και μετά από λίγο ντύθηκε, με φίλησε στα μάγουλα και μου είπε, ότι θα με περίμενε στο σαλόνι.Αφού έκανα το ντουζάκι μου, αράξαμε στον καναπέ στο σαλόνι και τα είπαμε για μερικά ακόμη λεπτά.Επειδή είχε περάσει η ώρα, την αποχαιρέτησα με δυο φιλιά στα μάγουλα και την άφησα να ξεκουραστεί.
Ακόμη μια ευχάριστη κι επιτυχημένη συνάντησή μου με την «Sweet like candy» Πωλίνα είχε λάβει τέλος.Οι συναντήσεις μας είναι σαν το κρασί.Όπως το κρασί όσο πιο παλιώνει, τόσο καλύτερο γίνεται, έτσι κι οι συνευρέσεις μας.Κάθε φορά περνάω ακόμα καλύτερα απ’ την προηγούμενη.Μόλις περνάει την πόρτα του δωματίου, θαρρείς και γυρνάει κάποιο διακόπτη και μεταμορφώνεται, προς το καλύτερο φυσικά.Το αθώο και χαμογελαστό κορίτσι που σου παρουσιάζεται στο σαλόνι, μετατρέπεται σε μηχανή του σεξ.Η φαντασία της οργιάζει, χρησιμοποιεί κάθε φορά νέες στάσεις και νέους τρόπους για με ικανοποιήσει.Η συμμετοχή της είναι κορυφαία, χωρίς να βιάζεται και να σου δίνει την εντύπωση της ξεπέτας.Σου δίνει την αίσθηση, ότι έχεις στην αγκαλιά σου την κοπέλα σου, μεγαλώνοντας ακόμη περισσότερο την απόλαυσή σου.Και το κυριότερο, φαίνεται ότι κι η Πωλίνα τις απολαμβάνει, όπως κι εγώ.Γι’ αυτούς τους λόγους θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στην όμορφη και γλυκιά Πωλίνα για τις όμορφες στιγμές που μου έχει χαρίσει σε όλες τις συναντήσεις μας.
Από τώρα σκέφτομαι την επόμενη συνάντησή μας.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Κοπέλες διαθέσιμες
Κέλλυ
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
June 09, 2013
Τιμή €
60
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού