Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 86 10 0.5
Studio 08 December, 2020 6422
Γκολάκι με τη Μπέτυ
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Είχα διαβάσει αρκετές καλές κρητικές για τη Μπέτυ και έτσι είπα να την δοκιμάσω και εγώ.Αν και δεν μου αρέσει πολύ εμφανισιακά οι κρητικές ήταν αυτές που με έστειλαν αμέσως στα έμπειρα χέρια της Μπέτυς και να μην διαλέξω κάποια από τις άλλες δυο κοπέλες που ήταν στο στούντιο.Διαλέγω το πρόγραμμα της 1 ώρας με τις δύο εκτονώσεις και ανεβαίνω στον επάνω όροφο στο δωμάτιο 3.Η κυρία της υποδοχής μου είπε ότι θα μου έδινε το δωμάτιο 4 αλλά ήταν μέσα ένας ακόμα συναγωνιστής και ήταν αλήθεια γιατί καθώς ανέβαινα αυτός κατέβαινε με ένα χαμόγελο ζωγραφισμένο στα χείλη του και λέω από μέσα μου κάπως έτσι θα φύγω και εγώ μετά από την συνέβρεση μου με την Μπέτυ. Μπαίνω στο δωμάτιο ξεντύνομαι και βουρ για μπανάκι. Ύστερα από λίγο έρχεται η Μπέτυ με ένα πλατύ χαμόγελο,συστηνόμαστε και με φιλάει.Με ρωτάει αν έχουμε ξανασυναντηθεί της λέω πως όχι και μου λέει να γυρίσω για να μου κάνει ένα μασάζ για να χαλαρώσω,και όντως χαλάρωσα γιατί έγινα ένα με το στρώμα του κρεβατιού.Στη διάρκεια του μασάζ μου έδινε φιλάκια στο σώμα και μου έγλυφε τα αυτία. Με το που τελείωσε το μασάζ άρχισε να μου χαϊδεύει το σώμα μου με τα στήθη της.Χωρίς να το καταλάβω με είχε γυρίσει ανάσκελα και με αγκάλιαζε και τριβόμασταν ο ένας πάνω στον άλλον,φιλία και χουφτώματα και γενικώς έγινε ένα χαμούρεμα που δεν έχω ξανακάνει με γυναίκα του αγοραίου έρωτα.Στο χαμούρεμα βρέθηκε να είναι κάτω από τα πόδια μου και να βάζει το προφυλακτικό στο στόμα της και να μου το φοράει και άρχισε να μου παίρνει πίπα και εγώ να της γλύφω το μουνάκι της που μοσχομύριζε.Άρχισα να της κάνω mouth fucking που το δέχτηκε με ικανοποίηση και κάπου εκεί ένιωσα ότι θα έρθει το τέλος και έτσι σηκώθηκα ξάπλωσα και της είπα να κάτσει από πάνω μου. Άρχισε να χορόπηδάει πάνω στην τσαπου μου με εκπληκτικό ρυθμό που με έκανε τούρμπο.Σηκώθηκε από μόνη της και κάθισε στα τέσσερα και μου λέει να την ξεσκίσω από πίσω και τίμησα τον κώλο της με γερό σφυροκόπημα που έδειχνε να αντέχει και να γουστάρει.Της έριχνα και σκαμπίλια στα κωλομάγουλα και τα γούσταρε και αυτά και μάλιστα η ίδια μου πρότεινε να της τραβήξω τα μαλλιά με δύναμη και σήκωσε η Μπέτυ τα χέρια της από το κρεβάτι και με το ένα το χέρι στηριζότανε από τον καθρέπτη που ήταν δίπλα μας και με το άλλο με αγκάλιαζε και με φίλαγε.Στα καπάκια ξαπλώνει ανάσκελα,σηκώνει τους γοφούς της και μου λέει να της τον βάλω στον κώλο και πάλι. Αυτή έβαλε της πατούσες της στο στήθος μου,όπου μπορούσα να τα γλείψω.Κάπου εκεί ήρθε και λήξη του πρώτου γύρου.Ένα τσιγαράκι,λίγο μπλα μπλα και στα καπάκια δεύτερος γύρος με ένα μασάζακι όσο ωραίο ήταν και το πρώτο.Στη συνέχεια μου έκανε ένα τσιμπούκι όνειρο και μετά γυρίσαμε σε 69.Της λέω να ξαπλώσει και ανεβαίνω από πάνω της και κάνουμε ένα μαμίσι υπέροχο που κράτησε αρκετή ωρίτσα.Εκεί ήρθε και το τέλος αν και δεν το περίμενα να τελειώσω τόσο εύκολα γιατί πριν λίγο είχα τελειώσει πάλι.Παίρνει ένα υγρό μαντήλι μου βγάζει το προφυλακτικό και με ένα άλλο μαντήλι μου σκουπίζει την τσαπου. Λίγη κουβεντούλα γιατί είχε περάσει η ώρα σηκώνεται,ντύνεται με φιλάει στα μάγουλα και μου λέει μακάρι να τα ξαναπούμε και φεύγει.


Υ.Γ.1.Όποιος πάει με τη Μπέτυ να την αφήσει να κάνει ότι θέλει και θα περάσει καταπληκτικά γιατί ξέρει τη δουλεία της και την κάνει καλά.

Υ.Γ.2.Το στούντιο έχει και λοταρία για free fucking για αυτό μην το ξεχάσετε να ρίξετε τον λαχνό στην κάλπη.

Υ.Γ.3.Το μόνο άσχημο της υπόθεσης ήτανε ότι στο στούντιο έπαιζαν λαϊκά τραγούδια που προσωπικά εγώ δεν τα γουστάρω(ας ελπίσουμε να τα αλλάξουνε).

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Κοπέλες διαθέσιμες
Μπέτυ,Νάνσυ,Δέσποινα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
June 24, 2013
Τιμή €
200
Εξτρά €
0
Φιλί
Ελάχιστα
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού