Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 86 10 0.5
Studio 08 December, 2020 6426
Βερα στο δεξι
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Επελεξα να παω να δοκιμασω τη Βερα χτες βραδυ 16/10 λογω ειδικης προσφορας για τους φιλους του στουντιο.. το προγραμμα που πηρα ηταν απλο με 69. 11.30 ημουν στο δωματιο 1. η τσατσα μου ειπε οτι η βερα ειχε αλλον πριν απο μενα, λεω οκ γιατι ηθελα να κανω ενα ντους με την ησυχια μου, μου ειπε οτι θα ερθει σε μιση ωρα. τεσπα ερχεται μετα απο 50 λεπτα, ζηταει συγγνωμη που αργησε και ξεκιναμε..
Εμφανισιακα ειναι υψηλου επιπεδου, ομορφο προσωπο και πολυ ωραιο αδυνατο σωμα με αποκορυφωμα τη στενη μεση και το αψογο κωλαρακι της. Ειναι τοσο στεγνη που στο ιεραποστολικο φαινονταν eightpack οι ωραιοι κοιλιακοι της.
Σοσιαλ ταιμ δεν ειχαμε σχεδον καθολου, ξεκινησε με καποια φιλογλυψιματα σε λαιμο στηθος κοιλια και τριψιματα του σωματος της πανω μου, περασε το προφυλακτικο, εκανε μια πιπα που δεν με αναψε ιδιαιτερα, προσπαθησε παντως καποια ωρα..
Πηρα πρωτοβουλια να ξεκινησουμε στα 4, οπου οι αντικειμενικες συνθηκες-βλεπε σωματαρα της- ηταν ιδανικες για να γινω τουρμπο πραγμα που δεν αργησε να γινει.. αλλαξαμε σε ιεραποστολικο οπου επικεντρωθηκα οπτικα στο προσωπο και στους κοιλιακους της, μετα η βερα απο πανω με εναλλαγη ρυθμου οπου εκει με ρωτησε αν αργω να τελειωσω και μου ειπε οτι εχει περασει ηδη ο χρονος. υπολογιζω οτι δεν πρεπει να χε περασει πανω απο τεταρτο.. Κατω απ αυτην την πιεση της ειπα να το γυρισουμε στα 4 και μετα απο εντονοτατο γαμησι το οποιο ευχαριστηθηκα να πω την αληθεια-αλλα οχι τοσο αυτη- τελειωσα.. αν δεν ανεβαζα τοσο στροφες θα αργουσα κι αλλο.. εβαλε εσωρουχα κι αποχωρησε.. συνολικη παραμονη το πολυ 20 λεπτα..
Αρνητικη εντυπωση μου εκανε πρωτον το οτι δεν τηρηθηκε το συμφωνημενο προγραμμα του 69
δευτερον η επισημανση της βερας για το χρονο
Να πω απ τη μερια μου οτι προερχομουν απο εντονη σωματικη ασκηση και η αναμονη πριν την πραξη με ειχε ριξει καπως..Παντως συνοψιζοντας περασα πολυ ωραια την ωρα του σεξ με αποκορυφωμα το doggy.
Αυτα για την εμπερια μου με τη βερα..

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Βερα
Κοπέλες διαθέσιμες
Βερα Δεσποινα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Ναι
Ημερομηνία
October 16, 2013
Τιμή €
50
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού