Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Studio P pitsirikos1 05 December, 2010 584
Νατάσα, σε κάνει να λειώνεις από καύλα.
Γενική βαθμολογία 

9.8
Εμφάνιση πρόσωπο 

9.5
Εμφάνιση σώμα 

9.5
Συμπεριφορά κοπέλας  

10.0
Συμμετοχή 

10.0
Καθαριότητα κοπέλας 

10.0
Καθαριότητα χώρου  

10.0
Συμπεριφορά υπηρεσίας 

9.5
Σχέση απόδοσης/τιμής 

10.0
Η αλήθεια είναι, ότι είχε περάσει αρκετός καιρός απ΄την τελευταία επίσκεψή μου στο Φυλής 104.Οι φωτογραφίες της Νατάσας όμως, μου κέντρισαν το ενδιαφέρον.Έτσι, μεσημέρι Σαββάτου πέρασα απ΄το στούντιο, για να διαπιστώσω, αν είναι το ίδιο όμορφη όσο και στις φωτογραφίες της.Είδα λοιπόν να εμφανίζεται μπροστά μου ένα πανέμορφο, αδύνατο, χαμογελαστό ξανθό κορίτσι 22 Μαίων (όπως μου είπε λίγο αργότερα), φορώντας ένα μαύρο μαγιό με το λογότυπο του στούντιο, πολύ πιο όμορφο απ΄ ό,τι στις φωτογραφίες.Οπότε, το αντίτιμο για πρόγραμμα 69 δόθηκε πανεύκολα στην υπηρεσία κι ανέβηκα στο δωμάτιο 3 για να περιμένω το Νατασάκι.Μετά από λίγα λεπτά εμφανίστηκε στο δωμάτιο ολόγυμνη, έχοντας φρεσκαριστεί, δίνοντάς μου τη ευκαιρία να απολαύσω το φυσικό, στητό 2,5άρι στήθος της, το τουρλωτό κωλαράκι της και τα υπέροχα πόδια της.Ξαπλώσαμε κι ενώ με βοηθούσε να απαλλαγώ απ΄τα ρούχα μου, πιάσαμε κουβεντούλα για σπάσει ο πάγος.Είναι απ΄ τη Βουλγαρία, έχει περίπου 1,5 χρόνο στην Ελλάδα κλπ. κλπ.
Ειλικρινά, μου άρεσε πάρα πολύ και δε μπορούσα να πάρω τα μάτια μου από πάνω της.Κι η θέα του γυμνού κορμιού της με αναστάτωνε όλο και περισσότερο.Όσο μιλούσαμε τα χέρια μου εξερευνούσαν το κορμί της, χάιδευαν τα στήθη της και χούφτωναν το κωλαράκι της.Έτσι, ξεκινήσαμε χαλαρά, αγκαλιασμένοι.Την φιλούσα στο λαιμό, στο στήθος κι η Νατάσα μου ψιθύριζε στο αυτί προστυχόλογα, πόσο ερεθιζόταν κι ότι ήθελε να νοιώσει τη γλώσσα μου να χτυπάει την κλειτορίδα της.Θέλοντας όμως να την βασανίσω περισσότερο, επικεντρώθηκα στα στήθη και τις ρόγες της, χάιδευα τους μηρούς της.Κι όταν κατέβηκα πιο χαμηλά, παρέκαμψα το μουνάκι της κι άρχισα να την φιλάω στο εσωτερικό των μηρών και τις γάμπες της.Μετά από λίγο άρχισα να φιλάω το μουνί της, το οποίο ήταν πεντακάθαρο, περιποιημένο, με κανονικά χείλη.Είχε ήδη μουσκέψει για τα καλά.Κι όταν η γλώσσα μου άγγιξε την κλειτορίδα της ένας βαθύς αναστεναγμός ανακούφισης βγήκε απ΄τα χείλη της.Συνέχισα αργά κι αισθησιακά, ανεβάζοντας σταδιακά την ένταση που έγλειφα την κλειτορίδα της και τον τρόπο που βύθιζα τη γλώσσα μου στην καυτή τρύπα της.Κι όταν διαπίστωσα απ΄το τρόπο που κουνούσε τη λεκάνη της κι απ΄ τα βογγητά της, ότι είχε ερεθιστεί αρκετά, έβαλα στο παιχνίδι και τα δάχτυλά μου, τρίβοντας την κλειτορίδα της ενώ ταυτόχρονα την έγλειφα, μέχρι που την οδήγησα σε οργασμό, κάνοντάς την να χύσει έντονα.
Μου έσπρωξε το χέρι και με τράβηξε στην αγκαλιά της μέχρι να ηρεμήσει, ψιθυρίζοντάς μου στο αυτί πόσο της άρεσε.Αρχίσαμε πάλι να φιλιώμαστε στο λαιμό, με γύρισε ανάσκελα, κατέβηκε στα χαμηλά διαζώματα και με τη γλώσσα της άρχισε να παίζει με τα αρχίδια μου.Μου πέρασε το προφυλακτικό κι επιδόθηκε σε μια αρκετά καλή πίπα.Το όλο σκηνικό πριν από λίγα λεπτά με είχε ερεθίσει αρκετά, οπότε δε χρειαζόταν μεγάλη προσπάθεια εκ μέρους της, για να με κάνει τούρμπο.Τη σταμάτησα και την τράβηξα προς το μέρος μου.Στηρίχτηκε στα πόδια της και με τα χέρια της στους ώμους μου, με καβάλησε κι άρχισε να ανεβοκατεβαίνει πάνω μου.Εγώ τη βοηθούσα με τα χέρια μου, έχοντας χουφτώσει το κωλαράκι της, ενώ ταυτόχρονα έγλειφα τα βυζιά της, τα οποία είχε φέρει σε απόσταση αναπνοής απ΄το στόμα μου.Συνεχίσαμε ιεραποστολικά με τον ίδιο ρυθμό.Για να καταλήξουμε με την Νατάσα στα τέσσερα.Όπου ανέβασα ρυθμό, ύστερα κι απ΄τις προτροπές της ίδιας, η οποία αγρίεψε κι άρχισε τα βρωμόλογα και να αναστενάζει πιο δυνατά.Έφαγε και μερικές ξυλιές στο κωλαράκι της κι αφού την άρπαξα απ΄ τη μέση, έχυσα μέσα στο καυτό μουνάκι της, γεμίζοντας το προφυλακτικό.
Δεν έφυγε, αλλά έμεινε μαζί μου, στην αγκαλιά μου, για μερικά λεπτά ακόμη, δίνοντάς μου την ευκαιρία, να χαρώ με τα χέρια και τα χείλη μου, για λίγο ακόμη τη γυμνή σάρκα της.Έφυγε απ΄ το δωμάτιο με ένα πεταχτό φιλί στο στόμα και με άφησε με ένα τεράστιο χαμόγελο στο πρόσωπο.
Ειλικρινά, δεν περίμενα να πάει τόσο καλά, αυτή η πρώτη συνάντησή μου με την Νατάσα.Εντάξει, είναι πολύ όμορφη κοπέλα, με πλούσια σωματικά προσόντα.Αλλά, όταν τη συναντήσεις, γνωρίζεις μια ευδιάθετη, ναζιάρα και τσαχπίνα κοπέλα, η οποία στο κρεβάτι μεταμορφώνεται σε αγριόγατα, με άριστες υπηρεσίες.Πολύ καλή στο social time, με έξυπνο τρόπο ξέρει να σπάει τον πάγο, χωρίς να την κυνηγάει ο χρόνος.Συμμετέχει ενεργά, χωρίς να είναι υπερβολική στις αντιδράσεις της, "σε κάνει να λειώνεις από την καύλα".Κι όταν μάλιστα της αρέσει ο τρόπος που της φέρεσαι, χαλαρώνει ακόμη περισσότερο, αφήνεται και σε κάνει να φαντασιώνεσαι, ότι βρίσκεσαι με κάποια γνωστή σου.Γι΄αυτό δε βλέπω τη στιγμή, που θα την συναντήσω ξανά και θα την σφίξω και πάλι στην αγκαλιά μου.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Νατάσα
Κοπέλες διαθέσιμες
Εύα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
March 25, 2017
Τιμή €
60
Εξτρά €