Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.3 7 10 0.5
Massage 01 November, 2015 7256
Ειρηνη
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Ειρήνη

Πήγα με στόχο να γνωρίσω την Ειρήνη (γνωστή στους μασαζοέμπειρους ως πρώην Ελένη της Γ’ Σεπτ). Παρά τις αμφιβολίες που είχα πριν, η συνεδρία ήταν απόλυτα επιτυχημένη. Όπως μού είχε πει κάποτε κάποια επαγγελματίας «το θέμα είναι να μπορείς να αντλείς ηδονή ανεξάρτητα από την εμφάνιση του/της παρτενέρ, ακόμη και στα χωρίς να βλέπεις τα άλλα άτομα.» Το κάνεις για τον εαυτό σου. Είναι θέμα καλού σέρβις από τη δότρια και ικανότητας από τον λήπτη. Με εκείνη την ιερόδουλη εγώ ήμουν ερωτευμένος οπότε προφανώς όλα πήγαν στραβά. Με την Ειρήνη όμως πήγαν όλα πολύ καλά στην πρώτη μου φορά.

Λοιπόν, κουδουνίζω και μού ανοίγει το ρουμάνικο μιλφοτούμπανο Έλενα. Η Ειρήνη θα έβγαινε σε 10 λεπτά από το δωμάτιο. Οπότε η Έλενα με κέρασε κρασί. Η Έλενα έχει μαυρίσει από την ηλιοθεραπεία (tan-lines) και είναι απολαυστική. Ντουζ και σύντομα ήλθε η Ειρήνη. Γυναίκα κάποιας ηλικίας που αναπόφευκτα επηρεάζει την εμφάνιση της. Αλλά δεν πήγαινα για πιπίνι ή για υπερμιλφόνι. Με ρώτησε και είπα για δυνατό μασάζ. Πολύ καλή στο μασάζ σε μηρούς, κνήμη, πατούσες, ποδοδάχτυλα, ισχύο, πλάτη, αυχένα, κεφάλι, χέρια. Η Ειρήνη έχει χαμηλό προφίλ στο σόσιαλ και δεν σού εκλύει ενέργεια, οπότε μπορεί να ξεγελαστείς. Στο μασάζ έβγαλε απροσδόκητα μεγάλη ενέργεια. Δυνατό, λεπτομερές, παντού, κτλ. Ολοκληρώνοντας έκανε περάσματα και έπιασε τον … ταύρο από τα κέρατα. Ανέβηκε και πάνω μου για ένα γρήγορο Β2Β πέρασμα. Γύρισμα από μπροστά, και λίγο μασάζ και από μπρος. Εκεί που έδωσε ρέστα ήταν στο τοπικό και εξειδικευμένο μοριομασάζ. Υποψιάζομαι το είδος (δεν τη ρώτησα), είχε τεχνική, με ελεγχόμενη δύναμη, χωρίς να πονάει, αλλά κάνοντας με τούμπανο και χωρίς να αφήνει να τελειώσω (χωρίς πρωκτοδάχτυλο). Με έστειλε στο διάστημα όλο αυτό. Συνεχόμενα κύματα ηδονής χωρίς να τελειώνω. Μού έχει τύχει σε άλλες περιπτώσεις να με χειρίζονται ατζαμίδικα και να μην μού σηκώνεται καν δεν πα να ήταν σούπερ εμφάνισης. Εγώ ανοιγόκλεινα κατά διαστήματα τα μάτια μου και πετούσα με πιλότο την Ειρήνη. Δεν ήταν απλό καλαμάκι, δούλευε με όλη τη περιοχή με τα χέρια και με το στόμα. Έσφιγγε χαλάρωνε, κτλ. Μετά από αυτή την πτήση, και με ένα σύντομο Β2Β, το γυρίσαμε σε …. ξ’θ’ όπου και ανταποκρινόταν και συμμετείχε, όπως και στο δυναμικό τελείωμα με μπριζόλα. Στη συνέχεια, με ξάπλωσε ανάσκελα και μού έκανε κάποιες χαλαρωτικές κινήσεις. Με σκούπισε. Και πήγα για ντουζ. Νομίζω την επόμενη φορά πρέπει να επιμείνουμε στο …λινγκαμ και να της ζητήσω εάν μπορεί να μού κάνει μασάζ με τα πόδια.

Συμπερασματικά είχα μια θετικότατη σωματοψυχική εμπειρία με πολλή ανταλλαγή ενέργειας και πολυεπίπεδη χαλάρωση σε διάφορα σημεία. Δουλειά στο φουλ σε όλη την διάρκεια. Λογικά έβαλε υποψηφιότητα και για άλλες συνεδρίες.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ειρηνη
Κόστος €
60
Βάρδια
Πρωινή
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού