Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.3 7 10 0.5
Massage 01 November, 2015 7251
Ελένη και Εύα
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Λοιπόν τo Συγγρού 108 έφτιαξε νέο δωμάτιο. Με μασαζοκρέβατο, μεγάλο κρεβάτι, ειδικούς φωτισμούς, A/C, χτιστή ντουσιέρα φετίχ!, εννοείται με τη γνωστή υψηλή φροντίδα όσον αφορά τα αναλώσιμα, σφραγισμένη μεγαάλη πετσέτα, σφραγισμένες παντόφλες, κτλ.

Η γυναικάρα Ελένη με σέξυ τυρκουάζ φόρεμα, εφαρμοστό, μίνι από μπρος και μάξι από πίσω, με ωραίο ντεκολτέ ότι πρέπει για τα προσόντα της. Καλό μιλφ. Οι φωτο της είναι αληθινές.

Η Εύα με λευκή επαγγελματική μπλούζα και βαθύ το ντεκολτέ (ανοιχτό) ΚΑΙ εκείνη. Οι φωτο ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

Ε δεν ήθελε και πολύ να θυμηθώ τα παλιά, και να κάνω 4 χέρια που λένε. Μπρούμυτα στο μασαζοκρέβατο λοιπόν, και μασάζ σε πόδια στην αρχή όπου ανέλαβαν από ένα πόδι η καθεμιά. Μετά η Εύα τα πόδια και η Ελένη πλάτη και χέρια. Χάιδευα και εγώ όποτε μπορούσα. Στην συνέχεια εναλλάχθηκαν ήλθε η Εύα πάνω την οποία επίσης την θώπευσα, ενώ η Ελένη δούλευε τα πόδια μου. Κράτησε κάποια ώρα αυτό. Είναι πολύ ωραία η αίσθηση να νιώθεις ότι σε πασπατεύουν και πάνω και κάτω 4 χέρια.

Μετά μού άρχισε τα απαλά και αισθησιακά χαιδέματα η Ελένη και σύντομα ακολούθησε και η Εύα. Η Ελένη συνέχισε με το να μου τρίβει τα πλούσια προσόντα της στην πλάτη μου, και προχώρησε και σε φραπεδάκι με καλαμάκι. Κάπου εκεί είδαμε ότι θα μας βόλευε περισσότερο εάν εγκαταλείπαμε το σκληρό μασαζοκρέβατο, και έτσι μεταφερθήκαμε στο μεγάλο κρεβάτι. Ε με δύο Ρουμάνες καταλαβαίνετε το τί έγινε. Φουλ καλαμάκι με την Εύα, και με την Ελένη να με έχει βάλει κάτω εγώ να την πιπιλάω και αυτή να μην με λυπάται. Στη συνέχεια αναλαμβάνει το καλαμάκι η προφεσσόρισα Ελένη, και να πιπιλάω την Εύα. Τράβηξε ώρα αυτό και είχα αρχίσει πλέον να χάνω τη μπάλα. Οπότε συνεχίζω το σπατουλάρισμα στην Εύα, ενώ η Ελένη με ξέχασε και έκανε στην Εύα κάτι σούπερ τριψίματα. Συνεχίζω τα πινέλα αδίστακτα με την Εύα, η Ελένη όμως παράτησε την Εύα και μού άρχισε τα φραποκαλαμάκια. Με έστελνε αδιάβαστο η ξανθιά μιλφάρα με το άρμεγμα που μου έκανε. Τα είχα παίξει πλέον μετά από τόση ώρα. Της λέω στοπ διότι θα τα φτύσω. Η Εύα νομίζω ότι πλέον μάλλον ταξίδευε σε άλλους κόσμους. Αλλάζουμε και μπριζολιάζω την Ελένη με τη λίγη αντοχή μου είχε εν τω μεταξύ απομείνει, και ενώ ταυτόχρονα αλληλοχαμουρευόμασταν με την Εύα. Ε δεν άντεξα για πολύ. Έχω γεράσει πιά για ακροβατικά φαίνεται. Καλά έκανα και πήρα μισάωρο.

Τέλος πάντων συνοπτικά, πολύ καλά πέρασα. Η Ελένη ποτέ δεν έχει βιαστεί, πάντα έχει εξαιρετικό σέρβις, μού γεμίζει το χρόνο πλήρως, με σέβεται 100%. Όλα αυτά είναι στοιχεία που εγώ τουλάχιστον δίνω πολύ μεγάλη σημασία. Ε, όσον αφορά τα 4 χέρια, ε χρειάζεται κανείς να ξεφεύγει από τη συνηθισμένη του καθημερινότητα ενίοτε. Όποτε μπορεί δηλαδή. Χαίρομαι που το έκανα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ελένα και Εύα
Κόστος €
100
Βάρδια
Πρωινή
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού