Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 3 10 0.5
Bourdela 05 January, 2021 5411
Λυσσασμένη πίπα...
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Πρωί σήμερα πήγαινα στο Φ109 για την πρώην Ρ0δίκα, Σάντρα, αλλά ήταν κλειστό λόγω λαΊ'κής. Πέρασα από 4-5 άλλα και κατέληξα εδώ.
Δεν υπήρχε άλλος και η τσατσά αφού με χαιρέτησε, παρουσίασε άμεσα μια κοντή, νεαρή, σκουρόχρωμη, με πολλά μικρά τατουάζ, τσιγγανοΣκοπιανή ή Αλβανή, την Αλέξια. Εκφωνώντας το πρόγραμμά της, το κορίτσι έκανε περιστροφή και κωλοτρίφτηκε πάνω μου, άρπαξε το πούτσο, φέρνωντας το στόμα της για γλωσσόφιλο, που απέφυγα. Πλήρωσα και πέρασα στο καθαρό δωμάτιο. Φρεσκαριζόμουν στο νιπτήρα όταν μπήκε. Ήρθε κοντά μου με αγκάλιασε "παθιασμένα" και ξαναπροσπάθησε γλωσσόφιλο.... Χαλαρά την κατέβασα στο μπούτσο και άρχισε να τον γλείφει. Ξάπλωσα στο κρεβάτι και το τσιμπούκωμα δυνάμωνε.... Στο μεταξύ είχε αφαιρέσει σουτιέν και βρακί και μουνοκωλοδαχτύλιαζα αβέρτα!! Έγλειφε τα πάντα λυσασμένα. Μπαλάκια, γύρω περιοχή, και κωλότρυπα. Τον έπαιρνε βαθιά -μέχρι πνιγμού- τον φίλαγε, τον έγλειφε, τον έφτυνε τον χάιδευε, έκανε διάφορους καυλωτικούς παιχνιδισμούς με γλώσσα, ματιές, χτυπήματα, και ηχους τύπου σλοαπς-σπλούμ κλπ.
Φόρεσα καπότα και την κάρφωσα στο κώλο. Είχε βάλει κρέμα αλλά ζοριζόταν. Σφιχτό, νεανικό, καυτό κωλαράκι. Μετά από κάποιες γαμοωθήσεις και αληθοφανή βογγητά απο μεριά της, έβγαλα την καθαρή καπότα και τη γάμησα στο στόμα.... Έτσι έχυσα. Κάποια τα κατάπιε, κάποια τά φτυσε στο νιπτήρα κι επέστρεψε να λαμπικάρει το χαλαρωμένο καυλί μου.

Υ.Γ: H επίσκεψη έγινε στο 11Α. Δεν είναι καταχωρημένο στο σάιτ και παρακαλώ τον αντμίν να επιληφθεί.
Ευχαριστώ.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Αλέξια
Κοπέλες διαθέσιμες
1
Ημερομηνία
May 03, 2017
Τιμή €
20
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Y
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού