Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Bourdela L lex80 28 June, 2011 342
Πρωινό πέρασμα με τη Λιζα
Γενική βαθμολογία 

7.2
Εμφάνιση πρόσωπο 

5.0
Εμφάνιση σώμα 

5.0
Συμπεριφορά κοπέλας  

8.0
Συμμετοχή 

8.0
Καθαριότητα κοπέλας 

8.0
Καθαριότητα χώρου  

8.0
Συμπεριφορά υπηρεσίας 

10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 

8.0
Πρωινό πέρασμα από Φιλιππίδου Ισογειο όπου πέτυχα τον τσατσο Άρη. Παλιά καραβάνα και μια από τις πιο κλασικές μορφές στη Φυλής. Αφού κάναμε τις πλάκες μας, μου παρουσίασε τη Λιζα. Αλβανακι γύρω στα 35, με περίεργη συμπαθητική φάτσα αλλά όχι καμία όμορφη, σωματάκι μέτριο, όχι χοντρή αλλά όχι και κανα τούμπανο. Να πω την αλήθεια, άμα είχα μπει στο ξεκάρφωτο θα την εκανα. Καθώς όμως δεν είχε δουλειά εκείνη την ώρα, η κοπέλα είχε κάτσει στα πόδια μου όση ώρα χαβαλεδιαζαμε με τον Άρη. Ήταν πολύ εύθυμη και είχαμε καλό social,μιλάγαμε σα φιλαράκια, μονο που το χέρι μου όλη αυτή την ώρα χάιδευε και τα μπουτοκωλαρακια της. Με κοιτάει κάποια στιγμή και μου λέει θέλω να πάμε μέσα. Ε, ντροπή δηλαδή! Μη με πουν και γυφτουλα. Στο δωμάτιο έπεσε αρκετό χαμουρεμα, λες και είμασταν ζευγαράκι σε παγκάκι. Κάνει καλή πίπα, όχι πολύ βαθειά αλλά δέχεται οδηγίες. Στα τέσσερα καλή θέα ανταλλάσσοντας ματιές στον καθρέπτη. Η όλη gfe φάση όμως με είχε φτιάξει με άλλη διάθεση. Τη γύρισα ιεραποστολικό και την έβαλα να ανοίξει τα πόδια ψηλά κρατώντας τα εκεί. Την πιστονιαζα σα να ήμουν ο γκόμενος της, κοπανωντας τα πάνω της και οσο πιο βαθειά μπορούσα. Αγκαλιές, φιλάκια, και ένα δυνατό τελείωμα με εκείνη να με σπρώχνει μέσα της. Πολύ πετυχημένη κατάθεση σε σχέση με ότι περίμενα. Θεωρώ πως άμα είναι κανείς ευγενικός και την ανεβάσει λιγο, μπορεί να πάρει το μέγιστο από το κορίτσι

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Λιζα
Κοπέλες διαθέσιμες
1
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
December 27, 2017
Τιμή €
20
Εξτρά €