Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 1 10 0.5
Bourdela 16 December, 2020 4052
Το στανταράκι μου
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Με την Αννα "γνωριζομαστε" απο το 2009 που την ειχα πρωτοδει στο Φυλης134 και ειχα παθει πολιτισμικο σοκ. Εκτος απο μουναρα ηταν και παρα πολυ καλη στο δωματιο, φαινομενο εξαιρετικα σπανιο εκεινη την εποχη οπου θυμαμα να τρωω απανωτες φολες, τσατσαδες να βαραν στα 5λεπτα και οι πουτανες να εξαφανιζονται στα 7λεπτα. Για ενα διαστημα τοτε δεν εκανα καν τσαρκες. Οποτε κατεβαινα Φυλης πηγαινα κατευθειαν στο 134. Απο τοτε εχει αλλαξει αρκετα μαγαζια και την εχω τιμησει στα περισσοτερα απο αυτα..

Η Αννα ειναι Λευκορωσιδα κατα δηλωση της, 24 ετων, ξανθια με ομορφο προσωπο, μετριου αναστηματος, 2αρι φυσικο στηθος και σωματαρα. Εκτος απ την εμφανιση της, με καυλωνουν και αλλα πραγματα, οπως το χαμογελο της, ο τροπος που μιλαει και φερεται κλπ κλπ, οποτε μετα απο λιγο καυλαντισμα στο σαλονι δεν μπορεσα να αντισταθω για ακομα μια φορα.
Δινω το 20ρικο και περναω στα ενδοτερα.

Ο χωρος ειναι ανακαινισμενος, με ωραια διακοσμιση και το επιπεδο καθαριοτητας πολυ καλο.

Μπαινει μεσα, μιλησαμε λιγο ξαπλωσε διπλα μου και ξεκινησαμε προκαταρκτικα.. Με φιλαγε στο σωμα και στο λαιμο και τα πρωτα γλωσσοφιλα δεν αργησαν να πεσουν. Δε χορταινα να τη φιλαω και γω. Ηταν πεντακαθαρη οπως παντα και το δερμα της πολυ απαλο. Ενιωθα λες και φασωνω τη γκομενα μου.. Το μονο αρνητικο της υποθεσης ειναι οτι πηγα να της κανω ρεκτιφιε και μου εριξε ακυρο.. Λεει δεν αφηνει πλεον γλυφομουνι.. Ξενερωσα λιγο ειναι η αληθεια, αλλα πραγματικα τα προκαταρκητικα ηταν τοσο υψηλου επιπεδου που αυτο το γεγονος δεν με "πτοησε" (αν και οσοι διαβαζετε τις κριτικες, ξερετε τι μανια εχω με τα ρεκτιφιε )

Μετα ξαπλωσα και αρχισε να μου γλυφει τα @@ και ειχα σεληνιαστει απ την καυλα.. Περασμα προφυλακτικου και ξεκιναει μια φοβερη πιπα με πολυ καλη τεχινη, υγρη και βαθια. Δε την αφησα βεβαια και πολυ ωρα γιατι χωρις 69 βαριεμαι στην πιπα.

Την εβαλα να ξαπλωσει, και της το εβαλα. Η αισθηση ηταν παρα πολυ καλη. Το κλιμα ηταν gfe με γλωσσοφιλα, αναστεναγμους κλπ και φαινοταν λες και το ζουσε. Συνεχησα να τη γαμαω σε 2-3 στασεις ακομα οπου σε ολες ηταν πολυ καλη μεχρι που ηρθε το τελος μετα απο αρκετη ωρα.

Η Αννα ειναι στανταρακι μου εδω και χρονια, παντα περναω καλα μαζι της και οσο θα δουλευει θα συνεχησω να την "επισκεπτομαι". Ειναι ακριβως αυτο που ψαχνω στα μπουρδελα. Οποτε καυλωσεις, δινεις 20ευρω, γαμας μια μουναρα της επιλογης σου η οποια συμμετεχει λες και ειναι γκομενα σου, χυνεις και μετα εξαφανιζεσαι. Ουτε πρηξαρχιδιασματα, ουτε δεσμευσεις, ουτε παρλα, ουτε τιποτα.

Χρονος παραμονης 20+ λεπτα, απλο προγραμμα, τιμη 20ευρω

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Άννα
Κοπέλες διαθέσιμες
1
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
February 11, 2014
Τιμή €
20
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού