Πιπίνου 118

 
9.0 (8)
4846 0 1 0 0 6

Πληροφορίες

Χάρτης-Μap

Address
Πιπίνου 118
Longitude
23.72
Latitude
38.00

Χάρτης

Εναλλαγή Εκκίνηση/Προορισμός

>Βαθμολογίες αξιολογητών

8 reviews
 
50%
 
50%
5-7 stars
 
0%
3-5 stars
 
0%
1-3 stars
 
0%
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση πρόσωπο
 
8.9(8)
Εμφάνιση σώμα
 
8.9(8)
Συμπεριφορά κοπέλας
 
8.9(8)
Συμμετοχή
 
8.8(8)
Καθαριότητα κοπέλας
 
9.4(8)
Καθαριότητα χώρου
 
8.8(8)
Συμπεριφορά υπηρεσίας
 
8.9(8)
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
8.9(8)
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
View most helpful
Το αγαπημένο μου μαγαζι
Γενική βαθμολογία
 
8.2
αρχικά θα ήθελα να πω οτι το εν λόγω μαγαζί είναι το αγαπημένο μου καθώς δουλεύει η θεά Κάτια ( ίσως το πιο ωραίο πρόσωπο του χώρου για όλες τις κατηγορίες,)
επισκέφτηκα το μαγαζί για μια ακόμα φορά με σκοπό να βρω την αγαπημένη Κάτια ή οποία απουσίαζε στην πατριδα της
εμφανίστηκαν δυο κορίτσια αρκετά συμπαθητικά και επέλεξα την Βίκυ ( αν δε κάνω λάθος το όνομα)
αδύνατη κοπέλα με πολύ ωραίο πρόσωπο και ωραίο σώμα, ξεκίνησε με φιλιά σε όλο το σώμα και ακολούθησε το γνωστό πρόγραμμα που κάνουν όλα τα κορίτσια στο συγκεκριμένο σπίτι (πρέπει να είναι δασκαλεμένες)
ρώτησε για αν θέλω ακαποτο και μετα απο παρότρτηνση μου ξεκίνησέ μιa φοβερή πίπα και με περιποίηση όλης της περίοχης όπυ με έκανε τούρμπο
φόρεσα προφυλακτικό και με την αλλαγή μια- δυο στάσεων ήρθε το τέλος μέσα της ( δεν επέλεξα το στόμα της)
με λίγα λόγια το συγκεκριμένο σπ΄τι οι υπηρεσίες ειναι στάνταρ καλές από όλες της κοπέλες, αυτό που μένει είναι να αρέσουν σε κάποιον τα κορίτσια, που συνήθως είναι μια χαρά
αυτά τα λίγα


Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
βικη αν δε κανω λάθος
Κοπέλες διαθέσιμες
2
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
January 25, 2018
Τιμή €
20
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Πηγα για γαμισι και εκανα παρτουζα
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Περασα απο για ενα γαμισι και εκανα παρτουζα σημερα το απογευμα μπηκα στον οικο και η υπηρεσια μου δειχνει την Ολγα Ρωσιδα μελαγχρινη με μεγαλα βυζια 3 νουμερο και μου ειπε οτι ειναι καινουρια, ειπα να την δοκιμασω αλλα την εκοψα οτι δεν μηλαει ελληνικα τοτε βγηκε απο το δωματιο η Νικολ μια ρωσιδα 20 χρονων ξανθια με εμφανιση μοντελου τοτε μου καρφωνετε η ιδεα να παρω παρτουζα και τις 2 αφου εχω διαβασει οτι μηλαει λιγα ελληνικα οποτε θα υπαρχει μεταφραστρια
Ετσι και εγινε τις πηρα παρτουζα και και το καταευχαριστηθηκα
μπηκαν και οι δυο στο δωματιο γδυθηκαν και εγινε χαμος ξεκινησαν να με φιλανε και να με γλυφουν στο στηθος και κατεβαιναν πρωτα αρχισε την ακαποτη πιπα η Ολγα που ηταν παρα πολυ καλη και εμπειρη χωρις χερι ενω εγω εγλυφα τα βυζια της νικολ και την χαμουρευα μετα κατεβηκε η Νικολ και μου πηρε πιπα πολυ καλη που δεν περιμενα να ειχε τετοια τεχνη στην πιπα λογο νεαρου της ηλικιας της, εκει αρχισα το χαμουρεμα με την ολγα και τα γλωσοφιλα και μετα λεω στην Νικολ να με γλυψουν μαζι της το λεει στην Ολγα στα ρωσικα και αρχιζουν και μου τον γλυφουν και οι δυο η Νικολ παει στα αρχιδια και γλυφει και η Ολγα με πιπωνει λεω στην Νικολ να γυρισει 69 να την γλυψω και το κανει και κει που την γλυφω καταλαβαινω πως μου κανει αυτη πιπα και η Ολγα μου γλυφει τα αρχιδια τις σταματαω και τις λεω για σεξ η Νικολ μου περναει καποτα και της λεω να ανεβει στον πουτσο μου καβαλαει αυτη και αρχιζει την ιππασια χτυπιωταν αγρια πανω στην πουτσα μου ενω γλωσσοφιλαγα την Ολγα και χαιδευα το μουσκεμενο μουνι της οπου και εκει ηρθε το τελος
Συνοψίζοντας περασα φανταστικα και συστήνω ανεπιφύλακτα την Ολγα και την Νικολ ειτε παρτουζα ειτε και μονες τους αξιζουν και με το παραπανω

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ολγα
Κοπέλες διαθέσιμες
Νικολ
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Ναι
Ημερομηνία
January 29, 2018
Τιμή €
40
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Τα φτύνει
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Αλίκη, μελαχρινός πειρασμός.
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Θ’ αρχίσω την κριτική μου λίγο ανορθόδοξα, μιλώντας πρώτα για το συγκεκριμένο στούντιο.Δεν το είχα στα υπόψη, παρά μόνο όταν μπήκε το σχετικό μπάνερ σε συγκεκριμένη ιστοσελίδα του χώρου.Και κυρίως όταν έμαθα, ότι η Αλίκη που δουλεύει εκεί, δεν είναι άλλη απ’ την Μαριάννα της αλυσίδας Βριλησσού και Κωνσταντινουπόλεως.Βρίσκεται στο τέρμα της Πιπίνου, πίσω απ’ το σταθμό του ηλεκτρικού της Πλ.Αττικής στο ισόγειο μιας μονοκατοικίας.Το εσωτερικό όμορφα διακοσμημένο και σε συνδυασμό με τη γενικότερη ησυχία κι ηρεμία που επικρατεί τις πρωινές και μεσημεριανές ώρες στην περιοχή, είναι ιδανικός χώρος για να συνευρεθείς ερωτικά με την κοπέλα της επιλογής σου.Το σαλόνι είναι άνετο με δύο μεγάλους καναπέδες.Έχει τρία δωμάτια (το ένα δεν έχει ντουζιέρα), ευρύχωρα κι άνετα από μια γρήγορη ματιά που έριξα.Εγώ πέρασα στο πρώτο αριστερά, όπως μπαίνουμε στο στούντιο.Είναι διακοσμημένο σε κόκκινο χρώμα, ευρύχωρο, με μεγάλο στρογγυλό κρεβάτι και δύο τεράστιους καθρέπτες στους τοίχους απέναντι από αυτό.Στους οποίους μπορείς ν’ απολαύσεις, όσα γίνονται στο κρεβάτι την ώρα της δράσης.Να μην ξεχάσω φυσικά, το νιπτήρα, τη ντουζιέρα και τη σφραγισμένη πετσέτα.Οι φωτογραφίες που υπάρχουν στο μπάνερ του στούντιο είναι ακριβέστατες.Άλλωστε, οι περισσότερες φωτογραφίες της Αλίκης έχουν τραβηχτεί σε αυτό το δωμάτιο.
Μεσημέρι Κυριακής πέρασα την είσοδο του στούντιο κι άραξα στον καναπέ.Στην ίδια βάρδια δούλευε κι η Μάγια, μια ψηλή, αδύνατη κι όμορφη κοπέλα.Εγώ όμως είχα πάει για την Αλίκη, την οποία γνώριζα από προηγούμενες συναντήσεις μου μαζί της.Δεν άργησε να εμφανιστεί στο σαλόνι.Και σα γνωστοί που είμαστε, αράξαμε στο σαλόνι και τα είπαμε για μερικά λεπτά σε φιλικό κλίμα.Πλήρωσα το αντίτιμο για στάση 69, πέρασα στο δωμάτιο και περίμενα τη γλυκιά Αλίκη.Μόλις μπήκε στο δωμάτιο, βοηθήσαμε ο ένας τον άλλο, ν’ απαλλαγεί απ’ τα ρούχα του και μπήκαμε μαζί στο ντουζ.Της αρέσει το καυτό νερό και μ’ αυτό έβρεξε το σφριγηλό κορμί της.Με δική της προτροπή γέμισα τις χούφτες μου με αφρόλουτρο και ξεκινώντας απ’ την πλάτη και το λαιμό, διέτρεξα όλο της το σώμα.Η επιδερμίδα της απαλή, μεταξένια.Το 2,5άρι στήθος της φυσικό και στητό, με δυο καυλιάρικες ρόγες, οι οποίες ερεθίστηκαν αμέσως, με το πρώτο άγγιγμά μου.Το κωλαράκι της σφριγηλό και σφιχτό, χωρίς ίχνος χαλαρότητας, είναι αριστούργημα.Κι όλα αυτά να στηρίζονται σε δυο καλλίγραμμα και μακρυά πόδια, με δυο υπέροχες πατουσίτσες, οι οποίες τιμήθηκαν δεόντως.Με λίγα λόγια η Αλίκη είναι ένας μελαχρινός πειρασμός, με μακρυά μαλλιά, γλυκό κι όμορφο πρόσωπο και υπέροχο σώμα.Δεν άφησα παραπονεμένο εκατοστό του κορμιού της, δίνοντας όμως λίγο περισσότερη σημασία στο στήθος, το κωλαράκι και την ευαίσθητη περιοχή της, τα οποία μετά από λίγα λεπτά, θα γινόντουσαν τα αντικείμενα του πόθου μου.Φυσικά, με περιποιήθηκε κι η Αλίκη με τη σειρά της, όπως και τον μικρό manager, ο οποίος είχε ήδη ξυπνήσει κι ανυπομονούσε να μπει σε δράση.
Η καυτή ατμόσφαιρα που είχε δημιουργηθεί μεταξύ μας, μεταφέρθηκε μετά από λίγα λεπτά στο στρογγυλό κρεβάτι.Πάνω στα κόκκινα, στο χρώμα του πάθους, σεντόνια.Η Αλίκη γι' ακόμη μια φορά έμοιαζε με ηφαίστειο κι έβαλε φωτιά στα σεντόνια.Σ΄αυτό βέβαια, έβαλα κι εγώ το χεράκι μου.Και για να είμαι πιο ακριβής, τα χεράκια μου, αλλά και τη γλώσσα μου, όταν ξάπλωσε ανάσκελα και μου πρόσφερε τη γυμνή κορμάρα της.Ξεκίνησα με ελαφρύ κι αισθησιακό μασάζ στην πλάτη, στους ώμους και τη μέση της, μέχρι που επικέντρωσα την προσοχή μου στο πανέμορφο μουνάκι της.Με τα πρώτα φιλιά μου άνοιξε διάπλατα, αποκαλύπτοντάς μου ένα υπέροχο θέαμα.Με κυκλικά περάσματα της γλώσσας μου, πάνω απ' τα μεγάλα και σαρκώδη εξωτερικά χείλη της, άρχισα να την ερεθίζω.Αλλά, σταμάτησα μετά από λίγο, για να μεγαλώσω ακόμη περισσότερο τον ερεθισμό της, κι άρχισα να ανεβαίνω ψηλότερα.Στο λαιμό, τ΄αυτιά, το στέρνο, αλλά κυρίως στα σφιχτά στήθη και τις ερεθισμένες ρόγες της, τις οποίες δε χόρταινα, να ρουφάω και να πιπιλάω.Ήταν πλέον ορατό, ότι είχε ανάψει αρκετά.Μου σήκωσε το κεφάλι, με κοίταξε λάγνα και χωρίς να πει κουβέντα, μ΄ έσπρωξε προς τα κάτω, δίνοντάς μου να καταλάβω, τί ήθελε να κάνω.Δηλαδή, ν΄ασχοληθώ με το ήδη μουσκεμένο μουνάκι της και την ερεθισμένη κλειτορίδα της.Με μεγάλη μου ευχαρίστηση κόλλησα πάνω του και δε σταμάτησα να το γλείφω μέχρι η Αλίκη να σφίξει με δύναμη το κεφάλι μου πάνω της και με δυνατά κουνήματα της λεκάνης της, να φτάσει σ΄ ένα εκκρηκτικό οργασμό.
Κούρνιασε για λίγο στην αγκαλιά μου, για να ηρεμήσει και να επανέλθει η αναπνοή της σε κανονικούς ρυθμούς.Μπορεί η Αλίκη να προσπαθούσε να ηρεμήσει, εγώ όμως φούντωνα όλο και περισσότερο, καθώς ένοιωθα τη ζεστασιά του κορμιού της πάνω μου.Κάτι που δεν πέρασε απαρατήρητο κι απ΄την ίδια.Άρχισε να με φιλάει στο λαιμό, στους λοβούς των αυτιών, στο στήθος και τις ρόγες μου, ενώ με το χέρι της έπαιζε με τον μικρό manager και τ΄ αρ@@@@ια μου.Τα προκαταρκτικά της τέλεια, χωρίς να βιάζεται και ν΄αφήσει σημείο του κορμιού μου, απ΄ μέση και πάνω παραπονεμένο.Μ΄'εβαλε να καθήσω στην υπερυψωμένη άκρη του κρεβατιού και μου φόρεσε με μαεστρία το προφυλακτικό.Ο ήδη ερεθισμένος μου ανδρισμός βρήκε καταφύγιο στο ζεστό και φιλόξενο στόμα της.Τον έφτασε σε σημείο έκρηξης με την τέλεια τεχνική της, με εναλλαγές στο ρυθμό, ενασχόληση μαζί του σε όλο του το μήκος, χωρίς να ξεχάσει τη βάλανο κι άφθονα παιχνίδια με τη γλώσσα της.Πολλά φτυσίματα, για να επακολουθήσουν πολλά deepthroat και κυρίως χωρίς να χρησιμοποιεί τα χέρια της, παρά μόνο όσο ήταν απολύτως απαραίτητο.Δεν άφησε παραπονεμένη ούτε τη γύρω περιοχή.Γι' αρκετή ώρα τ΄αρ@@@@α μου έγιναν τ΄ αντικείμενα του πόθου της, εναλλάξ με τον μικρό manager.Τα μούσκεψε και τα μούλιασε κυριολεκτικά, γλείφοντάς τα και μετά τα ρουφούσε με άγριες διαθέσεις, πότε ένα-ένα, πότε και τα δύο μαζί, χρησιμοποιώντας και λίγο τα δόντια της (μετά από δική μου προτροπή, σα να ήθελε να τα ξεριζώσει, για να τα κρατήσει ως ενθύμιο της συνάντησής μας).Συνεχίσαμε σε στάση 69 σε όλες τις παραλλαγές.Ξαπλωμένοι στο πλάι, κανονικά (με την Αλίκη από πάνω) κι ανάποδα (με μένα από πάνω), να βυθίζω τον πρησμένο ανδρισμό μου στο στόμα της.Εκείνο όμως που μου άρεσε αφάνταστα και με τρέλανε κυριολεκτικά ήταν, όταν την τράβηξα στην άκρη του κρεβατιού, ξαπλωμένη ανάσκελα και με το κεφάλι της να είναι γερμένο προς τα κάτω, ούτως ώστε ο λαιμός της να είναι σε ευθεία με το στόμα της.Έβαλε τα χέρια της στα πόδια μου, για να ρυθμίζει η ίδια το βάθος και το ρυθμό της διείσδυσης κι άρχισα να μπαινοβγαίνω μέσα στο στόμα της, φθάνοντας βαθυά στο λαιμό της, όποτε μου το επέτρεπε η ίδια.Η αίσθηση της γλώσσας και του λαιμού της πάνω στον ερεθισμένο manager, αλλά και το όλο σκηνικό, που μου έφερνε στο μυαλό σκηνή από τσόντα, μεγάλωνε ακόμη περισσότερο τον ερεθισμό μου.Αλλά, κι εγώ δεν ήμουν αμέτοχος κι είχα το κεφάλι μου βυθισμένο ανάμεσα στα πόδια της και την έγλειφα, ανταποδίδοντας τις τέλειες περιποιήσεις της.
Είχα ερεθιστεί πάρα πολύ.Απ΄τη μια φοβόμουν μήπως δε μπορέσω, ν΄αντέξω κι απ΄την άλλη δεν ήθελα, να διακόψω αυτή τη φανταστική εμπειρία, αφού η συμμετοχή κι η διάθεση της Αλίκης ήταν κορυφαίες.Κι όλα αυτά έχοντας ένα επιπλέον οπτικό ερέθισμα.Τα γυμνά κορμιά μας ν΄αντικατοπτρίζονται στους δύο τεράστιους καθρέπτες απέναντι απ΄το κρεβάτι.Τελικά, επικράτησε η λογική και τη σταμάτησα και για τον επιπλέον λόγο, ότι η στάση αυτή ήταν αρκετά κουραστική για την ίδια, το λαιμό και το σβέρκο της.Ήθελα σα τρελός, να μπω μέσα στο καυτό μουνάκι της, για να το νοιώσω και να το απολαύσω.Και στο κυρίως πιάτο, κατά τη διάρκεια του σεξ, η Αλίκη συνέχισε στους ίδιους ρυθμούς και με την ίδια διάθεση.Είναι πραγματικά ακούραστη και δε μου έδωσε, ούτε μια στιγμή, ενδείξεις βιασύνης ή βαρεμάρας.Ίσα-ίσα ήταν ασταμάτητη και συνέχεια μου ζητούσε, ν΄αυξάνω όλο και περισσότερο την ένταση και το ρυθμό μου.Οι στάσεις που κάναμε έρωτα, μπορεί να ήταν οι κλασσικές, ιεραποστολικά, στα τέσσερα και με την Αλίκη σε ρόλο cowgirl και reverse cowgirl.Αλλά, η χημεία, το πάθος κι η διάθεση και των δυο μας ήταν τόσο έντονες, που έκαναν την ερωτική συνεύρεσή μας, μια απ΄τις κορυφαίες ερωτικές εμπειρίες μου.
Τελείωσα, όταν ήμασταν σε ιεραποστολική στάση κι ενώ είχα χαθεί μέσα στα πανέμορφα, καστανά μάτια της.Έμεινε για μερικά λεπτά στη ζεστή αγκαλιά μου, μέχρι να ηρεμήσουμε κι οι δύο.Πήρε τα εσώρουχά της, φιληθήκαμε σταυρωτά στα μάγουλα και βγήκε απ΄το δωμάτιο.Όταν βγήκα κι εγώ, συνεχίσαμε την κουβέντα μας στο σαλόνι, αφού δεν είχε κόσμο εκείνη την ώρα, ενώ έπινα νερό, προσπαθώντας να αναπληρώσω τα υγρά που είχα χάσει.Δε χόρταινα αυτό το πανέμορφο, γλυκό και χαμογελαστό, μελαχρινό πειρασμό, που είχα μπροστά μου.Δυστυχώς όμως, έπρεπε να φύγω.Με μεγάλη μου λύπη και κρύα καρδιά την αποχαιρέτησα, για να συνεχίσει τη δουλειά της, με δυο φιλιά στα μάγουλα.Απόλυτα ευχαριστημένος όμως, απ΄ όσα είχα ζήσει πριν από λίγα λεπτά παρέα με την Αλίκη.Αφού όμως, πρώτα ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το άμεσο μέλλον.Ήδη μετράω ανάποδα τις ημέρες για την επόμενη συνάντησή μας.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Αλίκη
Κοπέλες διαθέσιμες
Μάγια
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
April 14, 2013
Τιμή €
70
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1
ΜΑΠΑ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ
Γενική βαθμολογία
 
7.7
ΠΗΓΑ ξανα σημερα μπας και βρω τη Νατασα αλλα ελειπε...η τσατσα μου προτεινε τη Λαουρα οτι ειναι πολυ καλη και τα σχετικα...μελαχροινη με ωραιο βυζι και καλουτσικη περιφερεια...λεω ας παω μπορει να μαι τυχερος....η Λαουρα απλα διεκπεραιωτικη....διαλεξα το προγραμμα 50 ευρω αλλα επειδη μαζι της δεν μου σηκωνοτανε με τιποτα, λεω ας δωσω ενα 20ευρο ακομα για ελευθερο στοματικο...αν και ειχα συννενοηθει με τη τσατσα να τα δωσω μετα αν το αποφασιζα μεσα στο δωματιο εκεινη μυ τα ζητησε επι τοπου και σπαστηκα...της τα δινω και καθεται λες και επινε πορτοκαλαδα στο κρεβατι και με πηρε στο στομα της και μετα απο πολυ προσπαθεια καταφερα να τελειωσω....πεταμενα λεφτα....θα περιμενω τη νατασα........

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
ΛΑΟΥΡΑ
Κοπέλες διαθέσιμες
1
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
December 27, 2011
Τιμή €
50
Εξτρά €
20
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (1) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1
ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!!!
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Καλημέρα σε όλους. Πέρασα χθες απο Πιπίνου γιατί πάντα έχει ωραίες κοπέλες. Πέτυχα λοιπ΄ν τη Νατάσα, μελαχροίνή με πολύ ωραίο φυσικό στήθος και χαμογελαστή. Πήρα το απλό πρόγραμμα αλλά την άλλη φορά σίγουρα θε επιλέξω το ακριβότερο γιατί αυτή η κοπέλλα με έφτιαξε πολύ. Δεν κοίταγε ρολόι( βέβαια δεν υπήρχε και κάποιος άλλος να περιμένει έξω). Πέρασα παραπολύ καλά και σίγουρα θα τη ξανατιμήσω. Συμφωνώ και με τον συναγωνιστή για τα θετικά του σχόλια.ΣΟΥΠΕΡ!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
ΝΑΤΑΣΑ
Κοπέλες διαθέσιμες
1
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
December 16, 2011
Τιμή €
50
Εξτρά €
0
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
σουπερ
Γενική βαθμολογία
 
9.0
πηγα σημερα στη πιπινου με αποφαση της στιγμης, Η τσατσα ευγενικοτατη μου εκθειασε τη κανουργια νατασα 21 χρονων απο ρωσια. Μελαχροινη με απιστευτο σωμα και φυσικα ωραια βυζια. με το που μπηκε αρχισα να τη χαιδευω και εκεινη να με γλυφει σε ολο μου το σωμα. Εσκυψε και με πηρε στο στομα της και μαζι ξαπλωσαμε οπου μπηκα μεσα της και τελειωσα. Πολυ χαμογελαστη και με πολυ κεφι . Θα τη ξανατιμησω σιγουρα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
νατασα
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
December 03, 2011
Τιμή €
50
Εξτρά €
20
Φιλί
Ελάχιστα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1
Ένα απόγευμα με την Αφροδίτη.
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Η Αφροδίτη σίγουρα δεν μπορεί να θεωρηθεί καινούργια παρουσία, μιας και είναι αρκετό καιρό στον χώρο. Ίσα ίσα είναι ένα από τα γνωστά και δυνατά ονόματα.
Παρ΄όλα αυτά όμως μια μόνο φορά την είχα συναντήσει και αυτή στο μακρινό σχετικά παρελθόν.

Ξανθή με μαλλιά μέχρι τους ώμους περίπου. Kinky πρόσωπο, με πονηρό βλέμμα, σώμα με σωστές αναλογίες. Φυσικό στήθος, ωραία περιφέρεια. Ντυμένη με ένα κόκκινο see through κορμάκι με στριγκάκι ανάλογου χρώματος.

Στο δωμάτιο το οποίο πέρασα σήμερα δεν έχει κάποια παροχή νερού, σε αντίθεση με αυτό των προηγούμενων επισκέψεων μου στο εν λόγω studio. Έχει εφαρμοστεί η φιλοσοφία του καθρέπτη, δηλαδή ένας τοίχος είναι καλυμμένος με καθρέπτη, έτσι ώστε το δωμάτιο να φαντάζει τεράστιο, ενώ στην πραγματικότητα είναι απλά αξιοπρεπές. Στρογγυλό κρεβάτι με ψηλό κεφαλάρι το οποίο στις άκρες του δημιουργούνται κάτι σαν καθίσματα. Παρακάτω θα καταλάβετε τον λόγο που το αναφέρω.

Μόλις μπήκε στο δωμάτιο, και ενώ την περίμενα ξαπλωμένος στο κρεβάτι, αφού με καλησπέρισε, χαμογελώντας μου είπε επιτακτικά : «Σήκω».
Έτσι στα όρθια ξεκίνησαν τα πρώτα φιλία και γλειψίματα από πλευράς της. Με καλή τεχνική φιλούσε τον λαιμό το στήθος, τα αυτιά μου. Δεν έφερε αντίρηση και στις δικές μου ανάλογες κινήσεις.
Με πήρε στο κρεβάτι και με έβαλε να καθίσω στις άκρες από το κεφαλάρι που σας περιέγραψα παραπάνω. Ήταν κάτι σαν να καθόμουν σε υπερυψωμένη πολυθρόνα και η Αφροδίτη συνέχισε τα προκαταρκτικά στο ίδιο ρυθμό. Γονάτισε και το στοματικό ξεκίνησε.
Βαθύ με φτυσίματα, πέρασμα της γλώσσας από τον κορμό και όλη την γύρω περιοχή με έμφαση στα @@κια..

Στα όρθια ξεκίνησε και το sex, πάντα στο κεφαλάρι του κρεβατιού. Μια πρωτότυπη στάση, την οποία ομολογώ δεν είχα ξανακάνει και δυσκολεύομαι να περιγράψω..
Στην συνέχεια ξαπλώσαμε στο κρεβάτι για ιεραποστολικό, όπου η συμμετοχή της ήταν πολύ καλή με αναστεναγμούς, βογκητά, φίλια στον λαιμό και τα αυτιά μου.
Συνέχεια με cow girl στην ίδια ένταση και φιλοσοφία για να τελειώσουμε στα τέσσερα.
Πολύ φιλική έκατσε δίπλα μου μιλήσαμε για διάφορα θέματα, μέχρι την στιγμή που έφυγε από το δωμάτιο.

Μια τίμια επιλογή η Αφροδίτη. Έμπειρη με πρωτοβουλίες, εφευρετική θα έλεγα, αλλά και δεκτική ταυτόχρονα στις ορέξεις μου. Σεξουαλική γυναίκα, έχει το στυλ της κοπέλας που βλέπεις στον δρόμο και σου «γεννάει» την επιθυμία για sex.
Θεωρώ ότι μια συνεύρεση μαζί της αξίζει τον κόπο, μιας και τιμάει τα χρήματα που παίρνει και προσπαθεί για την ευχαρίστηση του επισκέπτη της.


Αυτά για την εμπειρία μου με την Αφροδίτη, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Ημερομηνία
June 29, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 1
Γνωριμία με την Ευα
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Αν και θεωρείται από τα γνωστά ονόματα στον μέσο στουντιάκια, δεν είχε τύχει μέχρι τώρα να τιμήσω την Εύα.
Είναι μια έμπειρη γυναίκα, με μαύρα ίσια μακριά μαλλιά, πεταχτή αφράτη περιφέρεια, πολύ ωραίο τόσο σε μέγεθος, όσο και σε αφή φυσικό στήθος.
Σώμα με πιασηματάκια, πρόσωπο που μου έβγαζε ένα κοκτέιλ από γλυκιά και έκφυλη κοπέλα ταυτόχρονα.
Έτσι η απόφαση δεν ήταν δύσκολη για περάσω με το απλό πρόγραμμα των 50 ευρώ , στο όποιο όμως συμπεριλαμβάνεται και το 69.

Δωμάτιο αρκετά μεγάλο με όλες τις ανέσεις, ντουζιέρα, σφραγισμένη πετσέτα, μωρομάντηλα, μεγάλο κρεβάτι, διακριτικός φωτισμός.
Χαμογελαστή έκανε την είσοδο της η Εύα και πριν προλάβουμε να ανταλλάξουμε δυο-τρεις κουβέντες «έπιασε δουλειά».

Φιλιά και χάδια στο στήθος, για λίγα λεπτά. με ξάφνιασε ευχαρίστα, όταν σηκώθηκε από το κρεβάτι και με ένα mini striptease έβγαζε σιγά σιγά το συνολάκι που φορούσε, κάνοντας παράλληλα και ένα μικρό sex show.
Ξανα-ξάπλωσε δίπλα μου και συνέχισε τα προκαταρκτικά. Δεχόταν και αυτή με αναστεναγμούς απόλαυσης τα δικά μου φιλιά στον λαιμό, τα στήθη της και τα αυτιά της. Αρκετά καλή και η Ισπανική της.
Καλό το στοματικό της. Βαθύ, αισθησιακό, υγρό με περάσματα της γλώσσας από τα @@και μέχρι το καφαλάκι. Εναλλαγες ρουφηγμάτων και γλειψίματος.

Ανέβηκε επάνω μου και ξεκινήσαμε το sex. Έδειχνε να της αρέσει που ασχολιόμουν με τα στήθη της, μιας και με παρότρυνε για επιπλέον παιχνίδια.
Αφίππευσε και με δική της πρωτοβουλία συνέχισε με στοματικό για να ανέβει και πάλι επάνω μου με reverse cow girl αυτή την φορά. Η θέα ήταν μοναδική. Πλαγιαστό για την συνέχεια και η όλη διαδικασία τελείωσε με ιεραποστολικό.
Αφού είχα τελειώσει, πριν ακόμα βγει το προφυλακτικό, έκανε και πάλι για κάποια δευτερόλεπτα στοματικό, πριν την προσωρινή «χειμερία νάρκη» του «μικρού Cheyenne».

Η Εύα τιμάει μέχρι το τελευταίο cent από τα χρήματα που παίρνει. Προθυμη, γελαστή, και το κυριότερο καλή σε αυτό που κάνει, με καλή συμμετοχή.
Κανένα σημάδι βιασύνης, προσπαθεί για την ικανοποίηση του επισκέπτη. Εγώ μαζί της δεν έχω κανένα παράπονο.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Εύα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ευα
Ημερομηνία
March 04, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1