Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 4 10 0.5
Studio 11 January, 2021 5216
Ανίτα – Μια «δυνατή» γυναίκα σε έναν εξαιρετικό χώρο.
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Μια κοπέλα που το όνομα της θεωρείται από τα δυνατότερα της «πιάτσας». Στην μοναδική μας συνάντηση προ καιρού, στις αρχές –σχετικά- της καριέρας της, στο Αριστομένους 72, με το όνομα Αννέτα τότε, είχα μείνει κατενθουσιασμένος και σήμερα επεδίωξα την δεύτερη συνάντηση μας. Είναι ξανθιά, με πολύ γλυκό πρόσωπο, ωραίο σώμα. Ενισχυμένο στήθος, αρκετα ευδιάθετη στο σαλόνι. Αρχές της τρίτης βάρδιας και είσοδος στο νέο ίδρυμα της Λυκόβρυσης με απλό πρόγραμμα των 50 ευρώ.

Δυο λόγια για το studio, μιας και είναι η πρώτη φορά που περνάω στα «ενδοτέρα». Σίγουρα μέσα στην πεντάδα των καλύτερων μαγαζιών που έχω δει. Μακραν το πιο ευρύχωρο, πολυτελές, χωρίς καμία δόση kits. Τα δωμάτια ακολουθουν την φιλοσοφία του σαλονιού, μεγάλα, πολυτελή, με ντουζιέρα σε απομονωμένο χώρο, σφραγισμένη πετσέτα..

Δεν είχα ακόμα να προλάβει να τελειώσω το ντους μου, και ήρθε στο δωμάτιο. Χαμογέλασε και με περίμενε στο κρεβάτι όσο σκουπιζόμουν. Μιλήσαμε λίγο και για ξεκίνημα με ρώτησε με πολλά υπονοούμενα : «Τι θέλεις να σου κάνω». Στο ανάλογο κλίμα της απάντησα «ότι νομίζεις».
Χαμογέλασε και «επιτέθηκε» στα @@κια με ένα άψογο καραμέλωμα, χαϊδεύοντας ταυτόχρονα τον «μικρό Cheyenne».
Της ζήτησα κάποια επιπλέον προκαταρκτικά, μιας και είναι κάτι που αρέσκομαι, και δεν είχε καμία αντίρρηση να ικανοποιήσει την επιθυμία μου. Φιλάκια στο στήθος και τον λαιμό μου, αντίστοιχα και από εμένα.
Στοματικό, αρκετά ποιοτικό, βαθύ, με φτυσίματα, χτυπήματα της γλώσσας στο πρόσωπο και την γλώσσα της
Sex σε 3-4 στάσεις και γρήγορο σχετικά τελείωμα από πλευράς μου, μιας και γενικά δεν ήμουν στα φόρτε μου σήμερα.
Ξάπλωσε δίπλα μου, με ρώτησε το όνομα μου, μου έκανε κάποια κομπλιμέντα πριν να αποχωρήσει μετά από ευχαριστίες και από τις δυο πλευρές.

Η σημερινή μας συνάντηση ήταν αρκετα διαφορετική από τη προηγούμενη. Τότε πρωτόβγαλτη ακόμα, ήταν αρκετα gfe situation, με άριστες υπηρεσίες. Σήμερα αντίθετα ήταν σε ρυθμούς pse, όχι ακραίους βέβαια αλλά συνάντησα μια ορεξάτη γυναίκα αντί το γλυκό κοριτσάκι του τότε. Ήταν δεκτική, πρόθυμη ευγενική. Η συνάντηση μας δεν μπορεί ομως να χαρακτηριστεί κορυφαία, αλλά για αυτό φταίω αποκλειστικά εγώ, μιας δεν ήμουν στην καλύτερη δυνατή φόρμα και ψυχολογία για άλλους λόγους. Σίγουρα όμως είναι μια πολύ αξιόπιστη επιλογή.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Ανίτα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ανίτα
Κοπέλες διαθέσιμες
Λούνα
Ημερομηνία
January 14, 2012
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού