Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 4 10 0.5
Studio 11 January, 2021 5217
Καρολίνα
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Κοπέλες Σόνια + Καρολίνα (η 2η δεν αναφερόταν στο πρόγραμμα). Σαλονάρισμα εκ του μακρόθεν (12μ), εκείνες στο βορρά και εγώ στο νότο. Ωραίες κορμοστασιές! Πρόσωπο όμως?

Προγραμματα όχι φθηνά. 50 απλό (μού αρνήθηκαν έκπτωση), εάν κατι λίγο εξτρα +20 Ε (π.χ. ισπανικό +20, ή μασαζ +20).... Η Σόνια (μόνο) κάνει και ελεύθερο στοματικό.

Πήρα απλό (50) με Καρολίνα.

Χώρος νέος, νότιο δωμάτιο μεγάλο –μού αρέσει!, ευχάριστα ζεστό (Α/C), μεγάλο κρεβάτι, πλευρικός μεγάλος καθρέπτης, χτιστή ντουζιέρα, όχι νιπτήρας, flat tv με ΧΧΧ-ταινία, καποια διακοσμητικά, παχιά μοκέτα παντού. Μικρή πετσέτα καινούργια παχειά σφραγισμένη. Παντόφλες δεν είχε, είχε όμως η αποθήκη τους σφραγισμένες (συγχωρεμένοι). Ρολό χαρτί. Υγρομάντηλα. Οινόπνευμα δεν θυμάμαι να είδα. Μουσική από ηχεία. Καλό δωμάτιο γενικά, με άποψη, επιδέχεται κλικ φινιρίσματος που θα κάνει τη διαφορά.

Καρολίνα (Ρωσίδα)
ΕΜΦΑΝΙΣΗ: Πρόσωπο συνηθισμένο (ίσως και μια ιδέα άγριο) βελτιώνεται αισθητά όταν χαμογελά=7, λεπτό σώμα=9, μικρό φυσικό στηθος=7, κάτω χείλια=9, ξανθά (πρακτικά) ίσια μαλλιά εως ωμους, 1,65-1,70, ηλικία=25?
Υπηρεσίες gfe (επαγγελματια), καθολου φιλιά, εγώ χαιδέματα δεν επιχείρησα εισαγωγή δαχτύλου. Και εκείνη χαιδέματα (Εμπειρη=?, π.χ. όταν είπα για την έλλειψη παντόφλας δεν κάλεσε την υπηρεσία.). Έπαιξα με τα στηθη της βύζαγμα οι ρόγες ανταποκρινονταν.

Στοματικό με λαστιχο (όχι φουλ καύλες αν και είχα πολυήμερη αποχή, χρειαζόταν να επιμείνουμε κι άλλο στα προκαταρκτικά) χωρίς καραμέλωμα, χαιδευε μπάλες. Ιεραποστολικό (ποδιαπάνω, ανοιχτά/κλειστά, κτλ.) Χαιδευαμε εναλλάξ το ... κουμπί της. Μετά εκείνη αποπάνω. Γυρισμα ξανά σε ιεραποστολικό όπου και άδειασα. Παρατήρηση: Άκουσα έναν απαλό θόρυβο στην ξυλόπόρτα πριν αδειάσω! Έβγαζε φωνούλες κάθε τόσο σε όλη τη συνεύρεση. Χρήση κρέμας? ναι!

Σύντομο social time. Αγγλικά (λίγα ελληνικα). Χαμογελαστή και δεκτική καθόλη τη συνάντηση.

Αρρωστη! (επηρρεάστηκε η απόδοση της?) Μπουκωμένη-έτρεχε η μύτη, ζεστή στο άγγιγμα (πυρετός?), απέφευγε ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ να αναπνεύει στο προσωπο μου!

Συνολικά η εμπειρία μου όχι κατι ιδιαίτερο που να παίρνει φωτιά το δωμάτιο. Καλή κοπελα, όχι τεμπέλα, αλλά όχι θεά σε εμφάνιση-επιδόσεις, με δυναμική συμπεριφορά. Έχει προοπτικές να ανέβει σημαντικά από ποιοτικής πλευράς η εμπειρία (ένστικτο μου).

Σαλόνι μεγάλο, χωρίς όμως διακριτικότητα. --- Κουζίνα-μπάνιο μάλλον βορεινά! --- parking εύκολο (αλλά το ΙΧ επισημαίνεται από τους διερχόμενους --- η πρόσβαση απαιτεί ΙΧ (εύκολη τις μέρες & ώρες της χαλαρής ΕΟ Α-Θ, αλλοιώς ....)

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Κοπέλες διαθέσιμες
Καρολίνα, Σονια
Ημερομηνία
November 24, 2012
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού