Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 5 10 0.5
Studio 06 December, 2020 2066
Η νυφη το σκασε
Γενική βαθμολογία
 
9.9
οσοι με ξερουν γνωριζουν τα αισθηματα μου για το αμαντακι μου παντα περιποιτικη οπως παντα με προσεχει το μωρακι
αναμονη στο δωματιο κ ερχεται η καυλα ντυμενη νυφουλα
προκαταρκτικα τελεια αρχιζει να με φυλαει κ να με τριβει σ ολο το κορμι με πολυ ερωτισμο κ παθος μου λεει σηκω κ με γδυνει κ με οδηγει στη ντουζιερα μπανιαριζομαστε για λιγο κ αρχιζω να γλυφω το στηθος της με παθος κ καυλα
στην συνεχεια γονατιζει κ αρχιζει να με γλυφει στους ορχεις ρουφηγμα τρελο αρχιζει τις ροχαλες πανω στον ερρικο κ ξεκιναει μια πιπα υγρη κ πολυ βαθεια με τρελα με πολλα μπινελικια μεχει κανει αλογο στηνεται στα ορθια κ μπαινω μεσα της δε πολυβολευε κ η ντουζιερα μετα απο λιγο με βγαζει εξω κ με ριχνει στο κρεβατι με βια τωρα θα δεις τι θα παθεις μου λεει κ
ανεβαινει πανω μου με σταση καου γκερλ με πλατη οσο χωροπηδαγε πανω μου με κοιταγε πολυ προστυχα κ ερωτικα στα ματια ποσο χαιρομαι που σ εχω γνωρισει της λεω συνεχισαμε ετσι για λιγο κ το γλυκο μουνακι της εμπαινε ισα ισα στο κεφαλι τι καυλα ατελειωτη τη ξαπλωνω κ βαζεει τα ποδια της ορθη γωνια κ αρχιζω να τη γαμαω με βια πολυ δθνατα ενω εκεινη επαιζε το μουνακι της συγχρονως με ειχε τρελανει αρκετα συνεχισε μου λεει κ με βαραγε στο κωλο κ με γρατσουνισε με τα νυχια της στη πλατη με ματωσε κ καυλωνα αρκετα με ξαπλωνει κ με πιπωνει με πολυ βια φτυσιματακ προστυχολογαγια αρκετη ωρακ ερχεται η ωρα του πισοκολητου στηνεται στα τεσσερα κ αρχιζω να μπαινω μεσα της αργα βασανιτικα δεν ηθελα να τελειωσει ποτε αυτο που ζουσα
τη γαμαγα μια δυνατα μια σιγα ενω συγχρονως με κοιταγε στα ματια το τελος δεν αργησε να ρθει με βρηκε να σταζει ο ερρικος ετσουζε απ τη καυλα κ την ηδονη ακομα χυνω η καλυτερη εκτονοση της ζωης μου να σαι καλα αμαντακι μου καθε φορα που παω μαζι σου νιωθω σαν πρωταρης χτυπαει δυνατα η καρδια μου φιλια παντου μωρακι μου

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
αμαντα
Ημερομηνία
August 22, 2011
Τιμή €
50
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE+PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 3

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 August, 2011
εχει γινει απαιχτο το μωρο μου καθε φορα ολο κ καλυτερη
E
errikos
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: