Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 5 10 0.5
Studio 06 December, 2020 2060
Εβίτα
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Πειραιώς 121, αλλά μπαίνεις δίπλα από την είσοδο από το διπλανό δρομάκι για διακριτικότητα (μην σε πάρουν μάτι στην Πειραιως). Στο σαλόνι η τηλ/ο έπαιζε χχχ (καλές οι πρωταγωνίστριες). Προγράμματα: 50 απλό, 60 ισπ ή μασαζ, ...., 80 το ακα. Παζάρεψα λίγο και άφησαν 50 με το ισπ. Το θεωρώ τσιμπημένο ακόμη και αυτό. Θαπρεπε 40 μαζί με ισπ και μαζί με απλές κινήσεις μασαζ (ελάχιστες ξέρουν, μπορούν και κάνουν κανονικό και μονο στα μεγάλα προγράμματα).

Η Εβίτα δηλώνει Πολωνή (δεν είπαμε τίποτα στη γλώσσα της) μιλάει ελληνικά καλά. Από την εκφορά του λόγου και την προφορά θα την έκανα και από τα πέριξ, αλλά μπορεί να κάνω λάθος καθώς επειδή ήταν μπουκωμενη-συναχωμένη αλλοιωνόταν ο προφορικός λόγος της (τα συνεχή ντουζ...). Το πρόσωπο δεν είναι από τα δυνατά της σημεία. Ξανθά μαλλιά (με λίγες καστανές τρίχες), σώμα νορμάλ, 160-1,65μ, στήθος φυσικό, μεσαίο+, λίγο πεσμένο, ελαστικό, νορμάλ μαλακό (καλό! και όχι νερό) που επιτρέπει να το δουλέψει κανείς. Επίσης, δεν παραπανέθηκε ούτε η ίδια όσο ασχολιόμουν με τα προσόντα της. Ρόγες με ανταπόκριση.

Δωμάτιο μικρό, αλλά σχετικά νέο όπως και όλος ο χώρος. Ντουζιέρα και νιπτήρας, πετσέτα ανοικτή, χαρτιά για χέρια, σαμπουάν, ανοικτές παντόφλες υφασματινες, επιτοίχιος πλευρικός καθρέπτης όχι απόλυτα βολικός στη θέση που βρίσκεται, φωτισμοί μεταβαλλομενου χρώματος και εντασης. Η φλατ τηλ/ο στο δωματιο ήταν σβηστή.

Ξεκίνημα με αμοιβαία χάδια, φιλιά σε λαιμό και στήθος, θηλασμοί. Δεν έδειχνε βιασύνη, αλλά δεν καθυστερούσε κιόλας. Μού έβαλε χέρι για ανόρθωση αλλά σε στυλ χειρηλασίας που δεν μού άρεσε (θεωρώ ότι δεν ταιριάζει σε στούντιο), νομίζω πρέπει να υπάρχει έμφαση στις πιό τεχνικές περιπτύξεις, να επιχειρεί η γυναίκα να διεγείρει με το πόδι-μπούτι της κτλ. Τη θήλαζα και έπαιζα για τα καλά εγώ (ευκαιρίας δοθείσης). Ισπανικό χωρίς λιπαντικό, αλλά έστω, βοηθούσε όμως η υφή του στήθους της. Λαστιχο και πίπα σε 2 στάσεις, και mouthfucking. Όχι deepthroat. Μπάλες δεν έφαγε. Αρχή με cowgirl (νομίζω είχε βάλει λιπαντικό) σε 2-3 παραλλαγές χωρίς να δυσανασχετεί και να θέλει αλλάξουμε για να ξαπλώσει. Μεταβαλλόμενη ένταση κτλ. που έλεγχε εκείνη. Επωφελήθηκα να θηλάσω και να χουφτώσω όσο γινόταν. Αλλαγή σε κλασσική στάση με 2-3 παραλλαγές (μού ήλθε μια μυρωδιά ψαρίλας!, αλλά κατα τ’αλλα καθαρή, απότι φαίνεται κάνει συνεχώς ντουζ). Καλή η θεά του σώματος. Χουφτωματα ξανά. Εκείνη χαίδευε κεφάλι, πλάτη, συμμετείχε λογικά με φωνούλες κτλ. Και κάποια στιγμή τελειωσα. Λίγη κουβέντα, δεν βιαζόταν να φύγει με ....διακτινισμό (νομίζω περίμενε καποιος στο σαλόνι).

Είναι ήσυχη κοπέλα νομίζω και μοιαζει να θελει να ευχαριστήσει, και ίσως εάν ένοιωθε καλύτερα (όχι μπουκωμενη), ίσως να έβγαζε καλύτερα το ρόλο της. Δεν τεμπέλιαζε αλλά δεν είχε και το δυναμισμό που έχω ζήσει κάποιες φορές μέχρι τώρα. Ήταν και η πρώτη φορά. Ίσως θα βοηθούσε τη δουλειά της εάν έπαιρνε πρωτοβουλίες και τις πρότεινε με το γυναικείο/στουντιακό τρόπο πχ έλα μωρό μου να πάρω μια πιπ μπροστά στον καθρέπτη, γενικα γνωστές ατάκες χωρίς υπερβολές δηλ.


Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Εβίτα
Κοπέλες διαθέσιμες
Εβίτα
Ημερομηνία
April 05, 2013
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού