Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 6 10 0.5
Bourdela 06 December, 2020 2933
Όλγα – Συναντώντας μια πρώην Studio lady
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Στην καθιερωμένη βδομαδιάτικη τσάρκα με τον SPEED, συναντήσαμε στο εν λόγω ίδρυμα την Όλγα. Ξανθό milf με πολύ ωραίο σώμα, μεγάλο στήθος, που παρόλο την ενίσχυση είναι άριστο στην αφή, κοντό καρέ κούρεμα στα ξανθά της μαλλιά.
Οι περισσότεροι στουντιακηδες την γνωρίζουν σαν Ταμάρα, από την θητεία της στο Σερβιων 26, για αρκετό διάστημα.
Μια γυναίκα που είχα στο πρόγραμμα να τιμήσω, αλλά δεν είχε τυχει μεχρι τώρα.

Ακόμα ένα περιστατικό ενίσχυε το «στούντιακό» κλίμα της υπόθεσης. Και η ευγενέστατη υπηρεσία είχε θητεύει σε studio που σύχναζα παλαιότερα, με θυμήθηκε και ακολούθησε εγκάρδιος διάλογος πριν το πέρασμα στο δωμάτιο.

Χρειάστηκε να περιμένω αρκετά, μιας και ήδη αρκετός κόσμος περίμενε και στο σαλόνι και στα δωμάτια.
Γελαστή και εγκάρδια ήρθε στο αξιοπρεπές ειδικά για την περιοχή δωμάτιο. Συστηθήκαμε, είπαμε δυο κουβέντες.
Καλή στα προκαταρκτικά της με φιλιά στον λαιμό μου, γλειψίματα στο στήθος μου. Πολύ καλή Ισπανική για αρκετό χρονικό διάστημα Χαδια και από της δυο πλευρές μέχρι την έναρξη του στοματικού, το οποίο ήταν αρκετά καλό..
Βαθύ, αισθησιακό χωρίς χρήση χεριών. Χάδια και ελαφρά γρατσουνίσματα στα @@κια μέχρι την οριστική ανόρθωση του «μικρού Cheyenne»
Ανέβηκε επάνω μου με δική της πρωτοβουλία. Σε δυνατό ροντέο και εντόνους ρυθμούς καταναλώσαμε τα πρώτα λεπτά της συνεύρεσης μας.
Συνέχεια με στάση του λωτού και έπειτα ιεραποστολικό μέχρι το τέλος.
Με χαιρέτησε, αφού μιλήσαμε για λίγο και αποχώρησε.

Μια αρκετα καλή επιλογή. Υπομονετική, με διάθεση και πολύ καλή τεχνική.
Έφυγα με μια απορία : Εάν είναι τόσο καλή στο μπουρδέλο του εικοσάρικου, τι μπορεί να έκανε στο Studio ?

Αυτά για την εμπειρία μου με την Όλγα , που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ολγα (Ταμάρα)
Ημερομηνία
May 28, 2011
Τιμή €
20
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού