Mασσάζ Πατησίων 131

 
7.5 (4)
5180 0 1 0 0 0

Πληροφορίες

Περιοχή
Κέντρο

Χάρτης-Μap

Address
Πατησιων 131
Longitude
23.73
Latitude
38.00

Χάρτης

Εναλλαγή Εκκίνηση/Προορισμός

>Βαθμολογίες αξιολογητών

4 reviews
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση πρόσωπο
 
7.8(4)
Εμφανιση σώμα
 
7.5(4)
Συμπεριφορά κοπέλας
 
7.6(4)
Συμμετοχή
 
7.3(4)
Καθαριότητα κοπέλας
 
8.6(4)
Ποιότητά μασάζ
 
6.9(4)
Συμπεριφορά υπηρεσίας
 
7.9(4)
Σχέση απόδοσης/τιμής
 
6.3(4)
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
View most helpful
ναταλια κρτική δευτερη και ακόμα καλύτερη
Γενική βαθμολογία
 
8.4
όπως έχω ξαναγράψει η Ναταλία αποτελεί απο τα στανταράκια μου καθώς την θεωρώ πολύ όμορφη και συμπαθητική κοπέλα για τα γούστα μου,
είχα να περάσω από τον χώρο κανα 1 μηνά όπου δεν την είχα βρει, το ρόστερ του μασατζίδικου δεν έχει αλλάξει, πέρα από μια νέα κοπέλα γύρω στα 40 πολύ όμορφη με πολύ ωραίο στήθος
εγω επέλεξα κλασσικά Ναταλία, αν και προς στιγμή η σκέψη μου πήγε και στο στήθος της υποδοχής χαχαχαχα, κα΄τι που το κατάλαβαν τα κορίτσια και μου προτείναν 3 , πράγμα που δεν με έπαιρνε οικονομικά
από εκεί και πέρα το μασαζ κλασικό, η Ναταλία ανέβηκε πάνω μου και έτριψε και λιγο το κορμί της πάνω μου με υποψία nuru
μου πήρε μια πολύ΄ ωραία πίπα με προφυλακτικό καθώς δεν το κάνει χωρίς και περάσαμε στο σεξ που βγάζει αρκετά gfe χαρακτηριστικά
τέλειωσα σχετικά γρήγορα και κάτσαμε λίγο ξάπλα στον καναπέ
για μια ακόμα φορά πέρασα όμορφα με το κορίτσι

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Κοπέλες διαθέσιμες
3
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
November 09, 2017
Κόστος €
60
Βάρδια
Απογευματινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
ναταλια
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Καλησπέρα
Την Ναταλία την έχω επισκεφτεί αρκετές φορές, όπως και γενικά τον συγκεκριμένο χώρο
Η Ναταλία είναι μια πολύ όμορφη κοπελίτσα με πολύ ωραίο σωματάκι και πρόσωπο .
Στο πρόγραμμα της , στο πρώτο μέρος που αφορά το μασάζ είναι ικανοποιητικό χωρίς όμως να είναι αισθησιακό
Στο δεύτερο μέρος κάνει ωραίο στοματικό με προφυλακτικό χωρίς όμως να περιποιείται την γύρω περιοχή, ούτε και δίνει φιλιά.
Αν και έχουμε αποκτήσει οικειότητα από τις πολλές φορές που την έχω επισκεφτεί δεν αλλάζει τις αρχές της.
Στη συμμετοχή στο σέξ είναι για gfe καταστάσεις
Για μένα δεν είναι η καλύτερη στο σεξ του συγκεκριμένου χώρου, όπως η μαρίνα που δε κάνει να περάσεις καλά, αλλά εμένα η Ναταλία μου αρέσει που θα την έπιανα και γκόμενα
Καλα να περνάτε

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
ναταλια
Ημερομηνία
June 01, 2017
Κόστος €
60
Βάρδια
Απογευματινή
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Μαρινάκι μιλφ
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Πέρασμα από εδώ και είχε μόνο Λάνα, Σοφία και Μαρίνα. ¨Είπα να δοκιμάσω μαρίνα μιλφάκι. Καλό μασαζάκι για κανα τέταρτο. Κοινωνική μου έλεγε διάφορα. Ωραίο σωματάκι με κάποια χαλάρωση και μικρό σχετικά βυζακι. Γυρνάω καραμέλωμα καλό στα αρχιδάκια και φιλάκια μέχρι να μου σηκωθεί καλά. Στην συνέχεια της βάζω δαχτυλάκι και είχε υγρανθεί. Την στήνω στο μασαζοκρέβατο και εισχωρώ. Δυνατοί ρυθμοί και κραυγές από μέρους της. Γύρισμα σε πισωκολλητό όπου και ήρθε το τελείωμα. Καλή συνάντηση. 30 λεπτά 60 ευρώ

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα μιλφ
Κοπέλες διαθέσιμες
3
Κόστος €
60
Βάρδια
Πρωινή
S
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0
Ναταλί
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Πέρασμα απο το μαγαζάκι. Μου έδειξε 3 4 κοπέλες. Η μια ηταν η Συγκαπουριανη απο δημοκρίτου παλιότερα κ μιλγ λατίνα κατα δήλωση από boudoirspa κολωνάκι.κ η κλασικη ναταλια.Εχω ξανακανει μαζι της κ ειχα περασει σχετικα καλα.ο χωρος ψιλοχαλια. Ναταλια ωραιο μωρακι με ωραιο σώμα κ συμμετοχή αρκετα καλή. Μασαζ υποτυπωδες 5 λεπτα αλλα δεν ηθελα κ παραπανω. Αρχισε να με χαιδευει κ γυρνάω. Πιπα καλη κ με συμμετοχή. Εχει λιγο τάσεις ξεπέτας αλλα πρέπει να την συγκρατήσεις. Την ξαπλώνω της παιζω λιγο το νινάκι να υγρανθει κ πέρασμα στον παρακειμενο καναπε.Ανεβαίνει κ αρχιζει με γρηγορο ρυθμο να χοροπηδα.την σταματάω λιγο για να μην επελθει υο τελος κ την στηνω στο μασαζοκρεβατο για πισωκολλητο. Μετα απο λιγο επηλθε το τελος αφου την ειχα σφυροκοπήσει αρκετα που εδειχνε να απολαμβανει. Μιση ωριτσα κοστος 60

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Κόστος €
60
Βάρδια
Απογευματινή
S
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (0) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0