Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 15 10 0.5
Studio 30 November, 2020 9398
Σοκολατι απόλαυση.
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Από καιρό είχα βάλει στο ματι την Σάρα, διότι με βάση αυτά που είχα διαβάσει,ήταν κάτι σαν alter ego της Πατρίσια. Έτσι,όταν έμαθα ότι έχει βάρδια Παρασκευή βραδάκι,έσπευσα. Κάθισα στο σαλόνι να τη δω, άλλα και να τσεκάρω και την άλλη κοπέλα της βάρδιας, την Ελισάβετ.Επιλέγω το απλό πρόγραμμα, δίνω το πενήνταρι στον τσάτσο και περνάω στα ενδότερα. Το δωμάτιο συμπαθητικό και με όλες τις δυνατές παροχές προς τον πελάτη: ντους,νιπτήρα,τηλεόραση,σφράγισμενη πετσέτα,σαγιονάρες,μωρομάντηλα. Κάνω ντους και περιμένω. Ύστερα από λίγο έρχεται η Σάρα. Πρόκειται για κλασική Λάτινα που σύμφωνα με δήλωσή της,ελκει την καταγωγή της από Βραζιλία και Κούβα. (Εμένα μου φάνηκε καρμπον με κάτι γκόμενες Δομινικάνες που είχα κάποτε. Τέλος πάντων). Έχει έντονα σοκολατι χρώμα, είναι κοντούλα,με ευμεγέθεις μαστούς και κοιλίτσα. Σε καμία περίπτωση δεν τη λες καλλίγραμη, όμως εκείνο που μπορεί να σε φτιάξει είναι τα σφαιρικά της οπίσθια. Έχει έντονο ταπεραμέντο και πλησίασε το κρεβάτι με πάθος. Δυστυχώς υπάρχει πρόβλημα με τη γλώσσα, διότι δεν ξέρει ελληνικά και η συνεννόηση είναι δύσκολη. Από την άλλη το δικό μου λεξιλόγιο στα Ισπανικά περιορίζεται στα mí amor, guapa, te cero mucho,asta la vista. Έτσι δεν μπορούσα να της μιλήσω όπως ήθελα, ούτε καταλάβαινα αυτά που έλεγε. Στη συνέχεια όμως μίλησε η παγκόσμια γλώσσα του σώματος. Αρχίσαμε με φιλιά και μπόλικα γλειψιματα εκατέρωθεν, στο πρόσωπο,στις ρώγες , στο στόμα (χωρίς γλώσσα). Αφού τελειώσαμε με τα προκαταρκτικά ήρθε η ώρα του στοματικου. Τον παίρνει στο στόμα και ξεκινάει μια αργή και αισθησιακή πίπα. Κάποια στιγμή διέκοψε και περιποιηθηκε και τις μπάλες. Έγινα τούρμπο. Ανέβηκε από πάνω μου και το κάναμε αρκετά σε αυτή τη στάση κρατώντας χαλαρό ρυθμό. Ταυτόχρονα ασχολούμουν με τα στήθη της. Κάποια στιγμή της ζήτησα να γυρίσουμε σε πισωκολλητό ώστε να έχω την υπέροχη θέα όλου του πίσω σύστηματος της. Τη σφυροκόπησα ρίχνοντας κλέφτες ματιές στον καθρέπτη και τελικά κατέθεσα μέσα σε έκσταση. Έμεινα μέσα της για λίγο κι εκείνη με προετρεψε έτσι όπως ήμασταν να της κάνω μασάζ στην πλάτη. Υπακούσα στην επιθυμία της μαλάζοντας της απαλά και αισθησιακά την πλάτη. Κάποτε ήρθε το τέλος της συνευρεσης μας. Μου έδωσε μωρομάντηλα κι εκείνη μπήκε στο ντους. Συνέχισαμε να μιλάμε όπως μπορούσαμε και τελικά με ένα φιλί στο μάγουλο της είπα το πικρό asta la vista!

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Σάρα
Κοπέλες διαθέσιμες
Ελισάβετ
Ημερομηνία
March 30, 2012
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού