Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 15 10 0.5
Studio 30 November, 2020 9446
Πατρίσια
(Updated: 24 April, 2012)
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Η Πατρίσια για όσους δεν τη γνωρίσουν είναι μια Λάτινα ,γύρω στα 35 ,με σοκολατι δέρμα,ύψος 1,55 περίπου και καταπληκτικους,λατινοαμερικάνικους,σφαιρικούς γλουτούς. Η θερμότητα που εκπέμπει είναι κάτι μοναδικό γιαυτο και πολύ εύστοχα έχει χαρακτηριστεί από άλλους συναγωνιστές ως Βεζούβιος. Το πρόγραμμα που επέλεξα ήταν το απλό. Περνάω λοιπόν στο δωμάτιο, το οποίο είναι πλήρως εξοπλισμένο και καθαρό και κάνω μπάνιο περιμένοντας να έρθει το κορίτσι. Αφού περίμενα περίπου 10 λεπτά κάποια στιγμή ανοίγει η πόρτα και μπαίνει μέσα. Πλησιάζει στο κρεβάτι κι από κει και πέρα ένιωσα ότι απογείωθηκα για τον έβδομο ουρανό. Το να πω ότι η συνευρεση μαζί της ήταν όπως με την κοπέλα μου ,θα ήταν λίγο. Γιατί η συνευρεση μας ήταν κλάσεις ανώτερη. Τα γλωσσοφιλα έδιναν κι έπαιρναν,τα γλειψιματα παντού με πάθος, τα πιασιματα και οι δακτυλοσκοπήσεις ελεύθερες. Κάποια στιγμή γυρίσαμε σε στάση 69 που κράτησε ούτε κι εγώ ξέρω πόση ώρα. Κανονικό καραμέλωμα @@ και πέρασμα του κορμού του πέους με τη γλώσσα της. Στη συνέχεια προφυλακτικό και πίπα κανονική. Κάποια στιγμή σηκώνεται κι έρχεται και κάθεται πάνω στο πρόσωπο μου για να συνεχίσω να τη γλειφω. Από τους σπασμούς που έκανε μου έδειξε ότι ήθελε να έρθει σε οργασμό. Την έγλειψα σαν τρελλός. Τότε χαμηλώσε το σώμα της και ήρθε και καβάλησε το πεος μου σε θέση ιππαστί. Το κάναμε σε αυτή τη στάση με πάθος και μανία ,ώσπου μετά από λίγα λεπτά πολύ έντονου σφυροκοπηματος κι από τις δύο πλευρές, κατέθεσα. Τότε εκείνη βγαίνει από μέσα μου κι αρχίζει να σπαρταράει σαν ψάρι. Εντάξει δεν ξέρω αν όντως ήρθε σε οργασμό ή το έπαιζε, όμως για να είμαι ειλικρινής, καρφί δεν μου καίγεται. Εγώ ξέρω ότι πέρασα τέλεια και ότι τα λεφτά μου έπιασαν τόπο. Τέλος μπόλικη κουβεντούλα διανθισμένη με χάδια και φιλιά και ... καληνύχτα. Σίγουρα θα ξανάτιμηθει. ΥΓ Η βαθμολογία σε ορισμένα πεδία δεν είναι σωστή,όμως δεν ξέρω για ποιο λόγο δεν έπαιρνε μεγαλύτερη βαθμολόγηση.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Πατρίσια
Κοπέλες διαθέσιμες
0
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
April 22, 2012
Τιμή €
50
Φιλί
Με γλώσσα
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 April, 2012
Από τα μεγαλύτερα vfm της πιάτσας. Αν εϊχες καιρό να πας irkanos μάλλον η συμμετοχή της ήταν πραγματική.
I
iccaros
23 April, 2012
Στείλε μου με ΠΜ τι πρόβλημα είχες σε παρακαλώ,
και ποια ειναι η σωστή βαθμολογία που ήθελες να βάλεις.
A
admin
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Αποτελέσματα ανά σελίδα: