Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 18 10 0.5
Studio 06 December, 2020 5462
Αμαρυλλίς. μέτρια εμπειρία
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Είχα πληροφορηθεί από εκλεκτούς συναγωνιστές, ότι η Αμαρυλλίς είναι ένα πολύ όμορφο και παιχνιδιάρικο πιπίνι.Κι είπα, να περάσω να την δω, για να έχω προσωπική άποψη.Επίσκεψη στο εν λόγω στούντιο το σαββατόβραδο, μόνος μου αρχικά ( δύο συναγωνιστές με περίμεναν στο αυτ/το ), όπου αντίκρισα ένα υπέροχο θέαμα.Την Αμαρυλλίδα να σαλονάρει μπροστά μου, όπως τη γέννησε η μανούλα της.Για όσους δεν την ξέρουν, πρόκειται για ένα όμορφο, ξανθό πιπίνι, 20 Μαΐων, με πολύ ωραίο και στητό 2αράκι στήθος και φοβερό κώλο.Είχα αποφασίσει, ότι θα περνούσα στα ενδότερα, αλλά όχι αμέσως, όπως τόνισα στην ευγενικότατη κυρία επί της υποδοχής και στην ίδια την κοπέλα, επειδή με περίμενε η παρέα μου.Αλλά, αργότερα προς το ξημέρωμα της Κυριακής.Όπως κι έκανα παρέα με τον Μάθιου.
Για το στούντιο δεν έχω να πω πολλά.Απλά,χρειάζεται οποσδήποτε ανακαίνηση.Στη δεύτερη επίσκεψή μου η Αμαρυλλίς ήρθε και κάθησε μαζί μας στο σαλόνι, φορώντας αυτή τη φορά μόνο το στριγκάκι της.Αλλά, παρόλο που ήξερε, ότι θα πήγαινα μόνο εγώ μαζί της κι όχι ο Μάθιου, ασχολιόταν περισσότερο μαζί του και ρωτούσε να μάθει τα νέα κάποιου άλλου συναγωνιστή και γιατί δεν ήταν μαζί μας.Δεν έδωσα σημασία.Αφού ξεπέταξε άλλο ένα συνάδελφο πριν από μένα, ήρθε κι η σειρά μου.
Μετά από αναμονή λίγων λεπτών ήρθε το κοριτσάκι μας συνάμενη, κουνάμενη.Έβγαλε το στριγκάκι της, ξάπλωσε μπρούμητα, αφήνοντάς με να απολαύσω την υπέροχη θέα του κώλου της και με προέτρεψε να ασχοληθώ μαζί του.Δεν έχασα στιγμή κι όρμησα αμέσως στο ψητό χουφτώνοντας, γλείφοντας, δαγκώνοντας και ρίχνοντας κάπου-κάπου και κανένα σκαμπιλάκι στο απαλό και μεταξένιο στην αφή και αφράτο κωλαράκι της.Χωρίς φυσικά, να αφήσω παραπονεμένα το μουνάκι και την κλειτορείδα της.Μετά από λίγο την γύρισα ανάσκελα για να έχω καλύτερη πρόσβαση και συνέχισα ακάθεκτος το έργο μου.Όταν ήρθε η σειρά της, μου φόρεσε το προφυλακτικό, μου τον έγλειψε για λίγο, χωρίς να ασχοληθεί με τη γύρω περιοχή, χωρίς να μου προσφέρει κάποια ιδιαίτερη περιποίηση για να την θυμάμαι και μου είπε "έλα να με γαμήσεις".
Όπου κι εκεί παρέμεινε ξαπλωμένη ανάσκελα, χωρίς να έχει κάποια έστω τυπική συμμετοχή, βγάζοντας μόνο μερικές κραυγές, τις οποίες σταμάτησε μετά από δική μου προτροπή, επειδή ήταν εκνευριστικές.Αλλάξαμε δύο στάσεις, ιεραποστολικό και στα τέσσερα, όπου και τελείωσα με θέα τον υπέροχα τουρλωμένο κώλο της.Σκουπίστηκε, ντύθηκε κι έφυγε, όπως έκανα κι εγώ μετά από λίγο.
Αυτή ήταν η προσωπική μου εμπειρία με την Αμαρυλλίδα.Ένα όμορφο κορίτσι από την Πελοπόννησο ( όπως μου είπε ), η οποία χρειάζεται να βελτιωθεί πάρα πολύ.Βέβαια, ένας εκλεκτός συναγωνιστής μας τόνισε, ότι πέρασε εκπληκτικά μαζί της κι ότι ήταν φοβερή στο δωμάτιο.Δεν ξέρω, μπορεί να μην υπήρχε χημεία μεταξύ μας.Ίσως να περάσετε καλύτερα από μένα.Αλλά, αυτό θα το διαπιστώσετε μόνοι σας.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Αμαρυλλίς
Ημερομηνία
September 10, 2011
Τιμή €
70
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Δύσκολα.
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού