Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 18 10 0.5
Studio 06 December, 2020 5464
Μαρκέλα
Γενική βαθμολογία
 
9.4
1η φορά σε Μαλεξ133 & Μαρκέλα. Τυχαία είσοδος αναζητωντας να δω Μιχαέλα –δεν ένιωθα έτοιμος για σεξ. Μού άνοιξε η ίδια η Μαρκέλα, κουβέντα στο σαλόνι, βάζοντας μου κάπως διστακτικά χέρι. Ζήτησα και μού έκανε έκπτωση 1 10άρικο στο απλό (40 δηλ.).
Μαρκέλα: μού δήλωσε από Σερβία, ~1,65μ, ίσια ξανθά μαλλιά που καλύπτουν τους ώμους, λεπτό σώμα-χερια-πόδια-περιφέρεια, στήθος ενισχυμένο (όχι πολύ καλής ποιότητας), ηλικία 25+(?). Δεν είναι του γούστου μου (αν και κάποιοι σίγουρα θα ξετρελλαθούν με την εμφανιση της), όμως έμεινα για τα ενδότερα.
Ντουζ, και σε λίγο μπαίνει. Αρχίζει τα χάδια, τα βυζάγματα, τη χειρονακτική προσπάθεια ανόρθωσης, ρούφαγε μπάλες αλλά εγώ κόλλησα. Αιτία: γερνώ?, κορεσμός?, τυχαίο?, κόλημμα μυαλού? (το πιθανότερο), κουρασμένος και χωρίς βιταμίνες? (όντως). Της λέω δεν προχωράει. Απαντάει γιατί και πώς. Βάζει όλες της τις δυνάμεις (γιαυτό και ο καλός βαθμός) και ξύπνησε ο νεκρός. Συνέχισα και εγώ χαιδεύοντας την στο σώμα, στα κάτω χείλια, βυζαίνοντας τη, μου έκανε και κατι ρουφήγματα σε λαιμό κτλ. Πριν και μετά από αυτά μού έκανε και στοματικό, και ξεκινησαμε με ιεραποοστολικό (προφανώς λάστιχο). Δεν άλλαξα στάση μέχρι το τελος, επειδή ανησυχούσα μήπως είχαμε καμιά ανεπιθύμητη προσγείωση και μετά αρχίσουν τα αγκομαχητά για νέα ανόρθωση. Προς στενή αίσθηση θα την τοποθετούσα (με κλειδωνε ελαφρώς). Χτυπήματα με αυξανόμενη ένταση. Έλεγε και μερικές κουβέντες (δεν με επηρεάζουν). Σύντομος αποχαιρετισμός. Μαρκέλα σ’ευχαριστώ πολύ και νασαι παντα καλά. Έδειξες επαγγελματισμό και έσωσες μια συνάντηση που κινδύνεψε. Δεν είχε την προοπτική να πάει καλά. Η επιτυχία του εφικτού. Βοήθησες πραγματικά. Ωστόσο, η συνάντηση δεν θεωρείται καθόλου κορυφαία ασχετο εάν δεν μπαταρε. Χωρίς να ξέρεις το στυλ μου και μέχρι που μπορώ να φθάσω, υποθέτω η εμπειρία σου σε κάνει να συμμερίζεσαι τα λόγια μου.
Χώρος: ντουζιέρα στο δωματιο, TV, A/C, πετσετα σφραγισμένη, σαγιονάρες (ανοιχτές, υφασματινες), κάποιας ηλικίας χώρος.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Μαρκέλα
Κοπέλες διαθέσιμες
Μαρκέλα
Ημερομηνία
July 03, 2012
Τιμή €
40
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού