Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 18 10 0.5
Studio 06 December, 2020 5447
Άννα-Μαρία : Επιστροφή…..
Γενική βαθμολογία
 
9.2

Έχουν περάσει αρκετά χρόνια από τότε που η Άννα-Μαρία ήταν το πρώτο κορίτσι με το οποίο ξεκίνησα την πορεία μου στα studio.
Έτσι όταν μετά από αρκετή αποχή, αποφάσισα να επανέλθω και πάλι στην ενεργό δράση, την θεώρησα σαν την καλύτερη δυνατή επιλογή γι’ αυτό το «νέο ξεκίνημα»….

Δεν είναι η γυναίκα που θα έπαιρνε τον τίτλο της star στα καλλιστεία. Είναι όμως μια ελκυστική και άκρως σεξουαλική γυναίκα, με μακριά ξανθά μαλλιά, σαρκώδη χείλη, φυσικό στήθος και μια περιφέρεια που κολάζει. Κάποια πιασηματάκια που της δίνουν το στυλ της κλασσικής μεσογειακής γυναίκας. Όποτε την βλέπω είναι πάντοτε ευδιάθετη, με το χαμόγελο στα χείλη και πρόθυμη να σε κάνει να «περάσεις καλά». Σήμερα ήταν ντυμένη με μαύρο μπουστάκι, μαύρο στριγκ και μαύρες ψηλοτάκουνες μπότες μέχρι το γόνατο. Είχα έρθει επί τούτου μέχρι εδώ, οπότε η απόφαση για πέρασμα στο δωμάτιο δεν ήταν δύσκολη, σε πρόγραμμα με 69.

Το νωπό ακόμα δέρμα της, και το άρωμα του αφροντούς, «μαρτυρούσε» την προετοιμασία που είχε κάνει πριν έρθει στο δωμάτιο. Ξάπλωσε δίπλα μου, είπαμε δυο κουβέντες και άρχισε τρυφερά να με φιλάει στο στήθος και την κοιλιά μου, ανεβαίνοντας σιγά σιγά προς τον λαιμό μου. Χάδια, αγκαλιές, φιλάκια και από τις δυο μεριές, για να ξεκινήσω και εγώ από πλευράς μου την περιποίηση. Γλειψίματα στα αυτιά και τον λαιμό της, αργότερα στα στήθη και την κοιλία της για να καταλήξω στ «γατάκι» της το οποίο απόλαυσα για αρκετή ώρα, μιας και η Άννα-Μαρία, δεν έδειχνε κανένα σημάδι βιασύνης. Ισα ισα με αναστεναγμούς και βογγητά με παρότρυνε να συνεχίζω.
Ήρθε η σειρά της για το μεγάλο της ατού : Το στοματικό της. Εξαιρετικό!!!. Εάν όχι το κορυφαίο, τότε σίγουρα ένα από τα καλύτερα που έχω δεχθεί, όλα αυτά τα χρόνια που «αγωνίζομαι» στον στίβο του αγοραίου sex. Βαθύ, υγρό με εναλλαγές γλειψίματος και ρουφήγματος, άψογη χρήση της γλώσσας, μοναδικό καραμέλωμα στα @@κια. Δύσκολα κάποιος μπορεί να το περιγράψει, εάν δεν το έχει ζήσει.
Ήρθε επάνω μου για να ξεκινήσουμε το «κυρίως πιάτο». Συνέχεια με ιεραποστολικό και μετέπειτα στα τέσσερα, όπου ο συνδυασμός της θέας της περιφέρειας της Μαρίας και της μακρόχρονης αποχής δεν μου επέτρεψαν να κρατήσω όσο θα ήθελα και να έρθει το τέλος. Έκατσε δίπλα μου γελαστή, μιλήσαμε, αστειευτήκαμε, και με χαιρέτησε με πεταχτό φιλάκι ανανεώνοντας το ραντεβού μας, με εκατέρωθεν ευχαριστίες..

Η εμφάνιση της Άννα-Μαρίας μπορεί να επιδεχθεί συζήτησης μιας και το γούστο του καθενός μας είναι υποκειμενικό. Αυτό όμως που δεν χωράει καμία αμφιβολία είναι οι υψηλού επιπέδου υπηρεσίες της. Ένα από τα κορυφαία στοματικά, άψογη συμμετοχή, δεν λέει «όχι» σε κάθε λογική απαίτηση και σε γενικές γραμμές, τα χρήματα που θα δαπανήσει κάποιος για να την επισκευτεί θα είναι «καλοξοδευμένα» μέχρι το τελευταίο cent. Ανεπιφύλακτα την θεωρώ μια από τις κορυφαίες επιλογές αυτό τον καιρό.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Άννα-Μαρία, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Άννα-Μαρία
Κοπέλες διαθέσιμες
1
Ημερομηνία
December 05, 2012
Τιμή €
50
Εξτρά €
20
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού