Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 2 10 0.5
Massage 23 December, 2020 965
Πανάκριβο μαγαζί
Γενική βαθμολογία
 
2.7
Περασα σημερα απ το ιδρυμα με το κουπονι που περιελαμβανε μασαζ και χαμαμ. Με υποδεχεται το ξανθο μιλφ η σεριφισα και με μπαζει στα ενδοτερα. Μου στελνει ενα μιλφορωσιδο λες και το ξερε.. ;D Ναταλια την λεγαν μετριας εμφανισης μιλφ και με ξενερωσε βασικα γιατι της μιλαγα στα ρωσικα και μου απαντουσε στα Ελληνικα μαλλον καμια Ουκρανομολδαβη θα ηταν. Απο μασαζ δε σκαμπαζε πολλα και μου βαλε και πετσετα σοβαρο μασαζ και καλα. Της λεω ειμουν πελατης στο Συγγρου 12 |) αλλά δε φανηκε να πιανει το υπονοουμενο..Μου λεει δε δουλευα εκει..Το λαθος μου ηταν που δε εκανα ξηγα με τη σεριφισα αλλα οταν μπηκα ηταν και ενας αλλος κουπονατος εκει και ντραπηκα.. :bls: Ετσι μετα απο κανα μισαωρο σοβαρου μασαζ :jrk2: - ακομα και οταν γυρισα μου βαλε πετσετα και δεν με αφηνε να τη χουφτωνω.. - μου λεει ελα στο χαμαμ. Ε ξενερωμενος μπαινω στο χαμαμ και μετα απο λιγο ερχεται το πορνιδιο και μου λεει χιλια συγνωμη γιατι δε μου λεγες οτι εισουν παλιος πελατης.. :qnmz: Προφανως την εκραξε η σεριφισα που δεν με εξυπηρετησε.. :gr: Καλα της λεω ασε τα συγνωμη και μπες στο παρασυνθημα. Ποσα θες για μπριζολα μου λεει 110. Αυτo δεν ειναι μπριζολα της λεω αυτο ειναι ψαρονεφρι. :gr: . Καλα παρε 20 και ριξε μου μια φραπα. Τριαντα λεει αυτη. Τριαντα θα ρουφηξεις και το καλαμακι της λεω. ^-^ Οχι μου λεει. Καλα φυγε θα φραπεδιαστω μονος μου. :bc: Και αρχισα να αυτοφραπεδιαζομαι μεσα στους ατμους ;D. Και ξαφνικα μετα απο λιγο ακουω μια αλλη φωνη θες βοηθεια; :D Φυσικα της λεω και νοιωθω ενα χερι να με φραπεδιαζει. :hp: Δεν εβλεπα τπτ μεσα στην ομιχλη λεμε. ;D.Της λεω ελα πιο κοντα. Ερχεται.. Ποια εισαι εσυ; Η Ρια ελληνιδα απο Πειραια ψηλο μελαχρινο μιλφ. Δε βγαζεις τπτ Ρια; Κατεβαζει το παντελονι και την αρχιζω στο χουφτωμα. Της βγαζω και το απο πανω και μου ριξε μια ισπανικη μαζι με τη φραπεδια. Απο φατσα σκυλε ολε. Απο σωμα κατι ελεγε. Να ξαναρθεις να κανουμε φουλ προγραμμα μου λεει. Ναι μωρη με 110 σιγουρα. :2f: Φευγοντας εψαχνα τη σεριφισα να της διαμαρτυρηθω kp για την αισχρη τιμολογιακη πολιτικη αλλα ηταν αφαντη. Εδω αλλοι το κατεβασαν στα 60 το φουλ και αυτοι ζητανε 110 :wank7km: Φευγοντας ειδα και δυο πιπινα μεσα στο δωματιο τα ειχαν κρυμενα..Μου δωσαν και αποδειξη παρακαλω ;D

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ναταλια & Ρια
Ημερομηνία
February 16, 2011
Κόστος €
25
Εξτρά €
20
Βάρδια
Πρωινή
Υπηρεσίες
  • Μόνο μασάζ
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού