Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 5 10 0.5
Bourdela 08 December, 2020 4277
Ξανά με τη Σονια
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Πέρασμα Σάββατο πρωί από Αλκοβιαδου. Ομολογώ ότι τη Σονια είχα πολυ καιρό να την πάρω, από όταν ήταν ακόμα η βασίλισσα της Βέργας 6, πριν παραδώσει τα σκήπτρα στην Μπαρμπορα. Στο νέο της οικο δεν είχα πάει. Η αλήθεια είναι ότι προς το τέλος είχα αρχίσει και ξεκοβα διοτι η συμπεριφορά της με κούραζε, αυτο το και καλά ψυχρο και αποστασιοποιημένο υφάκι, παρόλο που τη θεωρώ μια από τις καλύτερες πίπες στο λεκανοπέδιο. Το γεγονός ότι στο νέο οικο πήγε με προίκα το πρωκτικό στο προγραμμα της, καθώς και η έλλειψη πραγματικά ωραίων κοριτσιών, με οδήγησε να κατέβω τα σκαλάκια της. Έδωσα παράβολο και πήγα κατευθείαν δωμάτιο, χωρίς να περιμένω στο σαλόνι να τη δω. Όταν ήρθε χαιρετηθηκαμε, και μου είπε να ξαπλώσω. Δεν έχει αλλάξει καθόλου, είναι η ίδια νταρντανα ταταρα, με όμορφο σλαβικό πρόσωπο παρά τα κοντά πενήντα χρόνια της, γεμάτα μεγάλα βυζια αλλά και με το ίδιο αγέλαστο πρόσωπο. Επαιξα διακριτικά με τα μεγάλα στήθη της, απαλά για να μην αρχίσουν τα μη και μα. Στη συνέχεια την άφησα να κατέβει και να αρχίσει αυτό για το οποίο είναι πλασμένη. ΠΙΠΑ. Ο τρόπος που το χειρίζεται, που το ρουφα, η τεχνική της, αυτο το κολπάκι σαν ηλεκτρική εκκένωση που κάνει με τη γλώσσα, μου θύμισαν γιατί ήταν και παραμένει στο top 5 της πεολειχίας! Όμως ο σκοπός ήταν όχι να αδειάσω αλλά να πάρω το πίσω κάστρο που τόσα χρόνια αρνιόταν στο υπόγειο της Βέργας. Της ζήτησα να γυρίσει στα τέσσερα. Αφού τον έβαλα λιγο μπροστά, έτσι για τη γεύση, πήρα και το μεγάλο μου απωθημένο, την κώλαρα της. Περίεργος ήταν καλοδουλεμένη και άντεχε στη δύναμη, παρά το γεγονός ότι δεν τον έδινε και για χρόνια αρνιόταν πεισματικά. Πιθανών τον χαίρονταν αλλοι... στη συνέχεια γύρισε ιεραποστολικά, στην αγαπημένη μου στάση. Τον έβαλα πάλι στο κωλι της, με περισσότερο κάπως ζόρι τωρα, και ήταν υπέροχο το θέαμα του κορμιού της, κωλος μουνι στο πιάτο και οι βυζαρες να πάλλονται σε κάθε σπρώξιμο. Άμα δεν είχε και την ξινίλα της..σκέτη τσόντα θα ήταν! Φτάνοντας στο τέλος δεν τραβήχτηκα, άλλωστε το στόμα της έχει τιμηθεί δεκάδες φορές. Έβαλα πιο πολύ δύναμη και τελείωσα μέσα της με ένταση. Με ευχαρίστησε και έφυγε. Την προτείνω ανεπιφύλακτα σε κάθε μερακλή λάτρη της πίπας, καθώς και στους πιτσιρικάδες διοτι αποτελεί μνημείο στο πορνοχωριο και είναι κάτι που αξίζει να δοκιμάσουν έστω για μια φορά.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Σονια
Κοπέλες διαθέσιμες
Σονια
Duo (sex με 2 κοπέλες)
Οχι
Ημερομηνία
December 02, 2017
Τιμή €
20
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Τα φτύνει
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
PSE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *