Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 14 10 0.5
Call Girls 03 December, 2020 3524
ΟΥΤΕ ΚΡΥΟ ΟΥΤΕ ΖΕΣΤΗ
Γενική βαθμολογία
 
4.4
χαιρετω τουσ φιλουσ του φορουμ και τηα ηθελα και γωνα καταθεσω και γω την εμπειρια μου με τη μαιρη πανε κατι μηνεσ αλλα ποτε δεν ειναι αργα την μαιρη τιν καλεσα σπιτι μου για μια ορουλα ερωτικησ συνευρεσησ μετα απο συνενοηση μεσω τηλεφωνου ευκοληθα μπορουσα να πω με μια καχυποψια βεβαια να εχει απο μερουσ τησ που παω και τι θα συναντησω,ηρθε 10 λεπτα νοριτερα απο το ραντεβου που ειχαμε δοσει καλο αυτο προσ το παρον,οταν την ειδα ενταξει δεν μπορω να πω εχει ωραιο σωμα αλα απο προσωπο ετσι και ετσι με χαλασε η μαυριλα που ειχε στα δοντια πιανουμε λιγο τη συζητηση για να σπασει λιγο ο παγοσ γιατι την ειδα καποσ ψυχρη και μετα μου ζηταει τα λεφτα κατευθυαν τι φοβηθηκε μην τησ τα φαμε μου την εσπασε λεω δεν βαριεσαι και παμε μεσα στο κρεβατι μετο που ξαπλωνω αρχιζει πιπα χωρισ τιποτα προκαταρτικα ουτε να σε χαιδεψει ρε παιδι μου κατι τρωω ξενερωμα μετα 69 εχυσε αυτη δεν μπορω να πω με προιδοποιησε με ενα τροπο τι να πω λεσ και δεν εγινε τιποτα μετα παλι πιπα με πολυ δοντι μου εκανε τον πουλι μου λουκανικο,επειδη ηταν η πρωτη μου φορα με cg το καταλαβα στο τελοσ που κοιτακσα το πουλι μου και ηταν κατακοκινο,μετα απο πιπα εχισα τσιγαρακι και μετα 2γυροσ με πιπα παλι μετα στα 4 και μετα υεραποστολικο εκει δεν ξερω με ξενερωσε και μου επεσε παλι πιπα και ηθελα κανα 5 να χισω και μου λεει τελειωσε η ωρα μου πρεπει να φυγω μα τι λεω δεν αργω μου λεει δεν μπορω να κατσω παραπανω και ετσι εφυγε,με λιγα λογια το κοριτσακι δεν το χει δε λεω δεν ηταν και πολυ ψυχρη αλα απο επαγγελματισμο δεν εχει θα παθαινε τιποτα αμα καθοταν 10 λεπτα παραπανω,δεν μπορω να πω οτι εκλαψα τα λεφτα μου αλλα δεν θα την ξανατιμισω και να φανταστητε οτι την αλλη μερα μοθ εστειλε ειμαιλ και μοθ ελεγε ποτε θα ξαναβρεθουμε μωρο μου καλα για κοροιδα ψαχνεισ κυρα μου γινε επαγγελματιασ πρωτα και μετα βλεπουμε,το gfe+pse που εβαλα μην το λαμβανεται υποψιν ειναι επειδη το ζηταει το συστημα,αμα ειχει λιγη δοση gfe θα ημουν χαρουμενοσ

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 27, 2010
Πόλη
ΑΘΗΝΑ
Χώρα
ΕΛΛΑΔΑ
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
120
Service Style
PSE
Φιλί
καθόλου
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Ναι
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού