Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 14 10 0.5
Call Girls 03 December, 2020 3509
ΑΠΛΑ ΚΑΥΛΑ
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Καλησπέρα στους φίλους του φόρουμ,συνάντηση με την Έλενα εχθές στον χώρο μου,κάτι βέβαια που είχε προγραμματιστεί από την μέρα που την είχα δει στην έκθεση της erotica.Mετά από εύκολη συννενόηση με το γραφείο,το μωρό ήρθε όπως είχα ζητήσει-πρόστυχες γόβες στιλέτο-και με ένα δερμάτινο μαύρο κολάν που τόνιζε το απίστευτα τουρλωτό κωλαράκι της.Περάσαμε στα ιδιαίτερα και άρχισα να περιποιούμαι με την γλώσσα μου τα μουνόχειλα της ακούγοντας την καυλιάρικη φωνή της.Αφού έχω γίνει πύραυλος,τον παίρνει στο στόμα και για 5-6 λεπτά με τρελαίνει- χωρίς χέρια- δίνοντας έναν τρελό ρυθμό.Μην αντέχοντας άλλο,της ζήτησα να βγάλει μόνο για λίγο τις γόβες της και να μου τον παίξει με τα πέλματά της.Η γκόμενα έκανε ότι της είπα και για μία ακόμη φορά έφτασα στο όριο! Στη συνέχεια και αφού φόρεσε ξανά τα "στιλέτος" της,έβαλε τις ποδάρες της στους ώμους μου κλειδώνοντας με,μέσα της.Τέλος με το must αυτής της γκόμενας..τι άλλο?πισωκολλητό βέβαια, βλέποντας αυτήν την υπέροχη και γυμνασμένη κωλάρα! Της είχα πεί όταν ήρθε ότι ήθελα να την χύσω στο πρόσωπο,πράγμα που έγινε με το ανάλογο εξτρά..πραγματικά μία πολύ καυλωτική εμπειρία για μένα βλέποντας αυτην την κάβλα με πασαλειμμένο πρόσωπο!! Συμπερασματικά θα πω ότι πέρασα πολύ καλά,την Ελενα δεν την είχα πάρει πριν σαν Μαίρη για να ξέρω πως ηταν και γι αυτό δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη στα σχόλια των συμφορουμιτών.Νομίζω οτι αυτό είναι και το πιο δίκαιο.Η τιμή είναι ακριβή,το είπα και στην ίδια και μου απάντησε ευγενικά ότι είναι και ο παράγοντας γραφείο μέσα.Πάντως την προτείνω κατηγορηματικά! Υ.Γ φεύγοντας μου είπε να την δω και στην πρώτη της ταινία,που όπως μου είπε θα είναι πολύ δυνατή...

Πληροφορίες

Ημερομηνία
November 27, 2011
Πόλη
Αθηνα
Χώρος
Incall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
200
Εξτρά €
20
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
καθόλου
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Fetish
ποδολαγνεια
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Dress Code
Τηρήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού