Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 14 10 0.5
Call Girls 03 December, 2020 3509
Great time with a great couple
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Η συνάντηση έγινε μετά από 2-3 αναβολες εκ μέρους μου τον τελευταίο μήνα. Τα παιδιά εμφανίστηκαν ακριβώς στην ώρα τους με πολύ διάθεση και χαμόγελο. Συστηθήκαμε, κάναμε το ντουσάκι μας και ξεκινήσαμε.

Η Έλενα είναι απλά καταπληκτική. Ο Δημήτρης την κάρφωνε από πίσω και με είχε στο στόμα της. Μετά από πολλές εναλλαγές την έχυσε ο Δημήτρης αρχικά μέσα στο μουνί της και μετά εγώ στο στόμα της (τα έφτυσε). Μετά από ένα ντουσάκι καθίσμαε και τα είπαμε. Πολύ ΟΚ τύποι και οι 2, χαλαροί, σαν να μιλάς με παρέα. Δυστυχώς δεν μπορούσα να κάτσω και για δεύτερο γύρο, αλλά σίγουρα θα το επαναλάβω και μάλιστα με μεγαλύτερη διάρκεια.

Γενικά η πιο value for money επιλογή αυτή την στιγμή κατά την άποψή μου. Πολύ καλή διάθεση, καλό πήδημα με την Ελενίτσα αν και θα ήθελα να καρτήσει παραπάνω (όπως είπα δεν μπορούσα να μείνω άλλο). Πιστεύω ότι τα παιδιά είναι must και σίγουρα θα τους ξαναδώ σύντομα. Σίγουρα θα δοκιμάσω και Ελενίτσα σόλο έτσι για αλλαγή. ΥΓ για όσους έχουν δισταγμούς για τον Δημήτρη, είναι τόσο διακριτικός και ΟΚ τύπος που δεν θα πειράζει κανέναν είμαι σίγουρος.

Πληροφορίες

Ημερομηνία
April 09, 2012
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
80
Service Style
GFE
Φιλί
καθόλου
A-level (πρωκτικό)
Δεν ζητήθηκε
Extra ball
Δεν ζητήθηκε
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Καλύτερη από τις φωτογραφίες
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Πολύ εύκολη
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 April, 2012
ρε φιλαρακι ολα καλα και ωραια αλλα ψαχνω να βρω ακρη για να τους βρω αλλα δεν εχω τιποτα μαιλ η τηλεφωνο αν μπορεισ να με βοηθησεις θα σου ημουν υποχρεος...........
G
giamix1972
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Αποτελέσματα ανά σελίδα: