Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.0 2 10 0.5
Massage 05 December, 2020 1009
Νοοτροπία μπουρδέλου
Γενική βαθμολογία
 
0.7
Περναγα σημερα απο Μιχαλακοπουλου και εχοντας πληροφορίες ότι το συγκεκριμένο ίδρυμα έχει αλλάξει διέυθυνση είπα να ρίξω ένα σκαουτάρισμα. Σερίφισα μια μελαχρινή καραπουτανέ φάτσα ελληνίδα δεν συγκράτησα όνομα. Μου κανε τις κλασικες ερωτήσεις αν είχα ξαναπάει και απο που έμαθα το μαγαζι και μου πε ότι προσφέρουν μια ώρα μασαζ με εκτόνωση στα 70Ε. Ρόστερ δυο μιλφοξανθιές μπάζοελληνίδες Τζούλι και Όλγα και ένα γαμισαμπλ προστυχο Ρουμανοπιπινίδιο η Μόνικα με μια άσπρη ρομπίτσα με ωραίο σωματάκι kissass και πονηρο μουτράκι που κοιταγε όλο υπονούμενα... Αποφάσισα να της κάνω ένα τεστ ντράιβ σηκώθηκα να προχωρήσω στα ενδότερα και τότε συνέβη κάτι αδιανόητο για τους μασαζοχώρους. Μου πε η Σερίφισα να σκάσω τα λεφτά. tickedoff Γιατί της απαντάω οικος ανοχής είστε και τα ζητάτε μπροστάτζα; Ετσι λέει το αφεντικό να κάνουμε σε νέους πελάτες απαντάει εκείνη. Ε μόλις χάσατε έναν της λέω και κάνω μεταβολή. Καλά φύγε λεει με αγένεια νευριασμένη η σερίφισα. Ε σε εποχή κρίσης που βάραγαν μύγες εκεί έπρεπε να μας κάνουν τεμενάδες για να μπούμε όχι να μας ζητάνε και μπροστάτζα τα λεφτα ρε ουστ..

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Καμία
Κοπέλες διαθέσιμες
Τζούλη, Όλγα, Μόνικα
Ημερομηνία
February 03, 2012
Κόστος €
0
Βάρδια
Πρωινή
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού