Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 9 10 0.5
Studio 02 December, 2020 5844
Με την Άντζη.
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Αργά το βράδυ, παρέα με τον Σμήναρχο Μάθιου, χωρίς όμως το F-16 του, ξεκινήσαμε για τσάρκα στην περιοχή Συγγρού-Βουλιαγμένης, με απώτερο σκοπό να επισκεφτώ την Άντζη.Είχα δει φωτογραφίες της σε σάιτ άλλης αλυσίδας στούντιο, όπου δούλευε πριν καιρό και μου άρεσε πολύ.Αλλά, μέχρι τώρα δεν είχα την ευκαιρία να την συναντήσω.Κάναμε την τσάρκα μας με την ησυχία μας, αφού σε όσα στούντιο πήγαμε είμασταν μόνοι μας, μήπως κι εντοπίσουμε κάποια άλλη κοπέλα, για την έχουμε στο πρόγραμμα για μελλοντική επίσκεψη.Κι αφήσαμε τελευταίο το συγκεκριμένο.
Αράξαμε στο αναπαυτικό σαλόνι και περιμέναμε να δούμε τα κορίτσια, αφού ήταν απασχολημένα.Ενώ, συζητούσαμε με την κυρία επί της υποδοχής για την τσάρκα, που είχαμε κάνει πριν και προσπαθήσαμε να πάρουμε πληροφορίες, για μια κοπέλα, που ενδιέφερε τον Μάθιου.Πρώτη εμφανίστηκε η Άντζη.Μια μελαχρινή, αδύνατη γύρω στο 1,65, με 2,5άρι στητό στήθος, όμορφη κοπέλα, φορώντας κόκκινα εσώρουχα, με ωραίο σώμα.Με βασικό σημείο αναφοράς, το τουρλωτό και σφιχτό κωλαράκι της.Παρά το προχωρημένο της ώρας ήταν χαμογελαστή κι ευδιάθετη και μας καλημέρησε όλο νάζι.Δεύτερη κοπέλα στη βάρδυα ήταν η Βικτώρια.Πολύ όμορφη, ξανθιά κοπέλα, ντυμένη στα άσπρα, έμοιαζε με άγγελο.Έχει ωραίο σώμα, με καμπύλες (όχι χοντρή, ούτε με περιττά κιλά) και πολύ ωραίο κώλο.Προς στιγμή δίστασα, γιατί κι η Βικτώρια μου άρεσε πολύ.Τελικά, δε βγήκα απ'το πρόγραμμά μου και διάλεξα την Άντζη.Την Βικτώρια την έβαλα στο πρόγραμμα για επόμενη επίσκεψή μου.
Το δωμάτιο χωρίς να είναι μεγάλο, ήταν αρκετά ευρύχωρο, όμορφα διακοσμημένο, με μεγάλο κρεβάτι κι εξοπλισμένο με νιπτήρα και ντουζιέρα, σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες.Μετά από αναμονή μερικών λεπτών μπήκε η κουκλίτσα.Σ'αντίθεση με το σαλονάρισμά της, φορούσε μόνο το στριγκάκι της κι έτσι μπόρεσα να απολαύσα τα γυμνά στήθη της, να ανεβοκατεβαίνουν σε κάθε βήμα της. Το δέρμα της είναι απαλό, μεταξένιο.Το κορμί της σφιχτό, χωρίς κυτταρίτιδα.Και το μουνάκι της, ξυρισμένο, πεντακάθαρο, με μεγάλα και σαρκώδη εξωτερικά χείλη.Όση ώρα είμασταν στο δωμάτιο (η συνεύρεση μας ήταν σε gfe κλίμα), ήταν ευδιάθετη, δε βιαζόταν, περιποιητική κι έκανε κάνοντας πράξη κάθε επιθυμία μου.Η πίπα της ήταν αρκετά καλή (έχει πίρσινγκ στη γλώσσα), βαθυά, χωρίς να χρησιμοποιεί τα χέρια της.Έκανε κι ένα γρήγορο πέρασμα απ'τα αρχίδια μου.Το μουνάκι της, μούσκεψε αμέσως με τις περιποιήσεις μου, τύλιξε με στοργή τον μικρό manager, τον ερέθισε αφάνταστα και τον έκανε να τελειώσει μετά από τρεις στάσεις, με την Άντζη στημένη στα τέσσερα.Εννοείται, ότι το κωλαράκι της έφαγε τις φαπίτσες του.Τέτοιος υπέροχος κώλος δε γινόταν να μην «τιμηθεί».
Αμέσως μετά έκανε ντουζ (είναι πεντακάθαρη η κοπέλα) κι όσο σκουπιζόταν μιλούσαμε «περί ανέμων κι υδάτων», αλλά και για το πίρσινγκ στη γλώσσα της.Φιληθήκαμε σταυρωτά στα μάγουλα κι αφού έκανα κι εγώ το ντουζάκι μου, αποχωρήσαμε κι εμείς.Σε γενικές γραμμές, σε όσους αρέσουν οι μελαχρινές, αδύνατες, με μοντελέ σώματα κοπέλες, αξίζει να συναντήσετε την Άντζη.Πιστεύω, ότι θα περάσετε καλά μαζί της.
Υ.Γ.Οι τιμές τους σε όλα σχεδόν τα προγράμματα είναι τσιμπημένες, σε σχέση με άλλα στούντιο.Π.χ. το 69 είναι στα 80 ευρώπουλα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Άντζη
Κοπέλες διαθέσιμες
Βικτώρια
Ημερομηνία
March 20, 2012
Τιμή €
80
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 3 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού