Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 9 10 0.5
Studio 02 December, 2020 5881
Μονο για να έχεις να το λες.
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Απλά για να θυμάμαι οτι πήρα και μια πορνοσταρ και τιποτα περισσότερο.Το μαγαζι ανακαίνισμενο με μπαρ και τις γκόμενες να κάθονται εκέι .Πηγά φορτωμένος και φτιαγμένος αποκλειστικά γι αυτην οπότε ουτε καν που ενδιαφερθηκα για τις άλλες.Η γκόμενα είναι μούνος όπως στις ταινίες και καλύτερη.Κορμάρα,βυζι τουμπανο και χειλάρες που πιθανόν και αυτες να ειναι φτιαγμένες.Το μονο ψιλοξενερουα είναι τα αρκετα τατουαζ και το μαλλι που το είχε ξανθό και δεν της πήγαινε καθόλου.Δινω το 60αρι σαν κοτόπουλο ζαλισμένο ελεω φήμης πορνοσταρ και καλά,διότι η καύλα ειναι επικινδυνο αισθημα και ανέβηκα στα πάνω δωμάτια.Το μόνο αρνητικο ενω ο χώρος ηταν καινούργιος και σχετικά καθαρός ειχε μια πετσέτα πάνω στο κρεβάτι σαν σεντόνι προφανώς λογω προηγούμενου ατυχήματος.Δεν άργησε να ερθει και εξ αρχης ηταν ευγενικη με χαμόγελο.Δε μου βγαλε καθολου το τσοντε pse που περίμενα.Πολύ gfe ειναι η τύπισσα αρα στις ταινίες μάλλον καλή ηθοποιος.Στα του αγώνα 0 εις το πηλίκο..λιγα γλειψιματα στο στηθος να ψευτοκαυλώσω ισα ισα για να βαλει το σκούφο,αεροπίπα και μόνη την πρωτοβούλια να καβαλήσει.Καλύτερα λέω μπας και σώσει την κατάσταση.Αμ δε..Βαζει πρώτα λιπαντικο σε μενα και μέτα στο μουνί της,νουμερο δε θυμάμαι συνέχειας ξενέρας.Ούτε να κουνιόταν δεν ήξερε..Αλλάζουμε 2 3 στασεις και τελος την έβαλα στα 4 να στηθεί και να σφυροκοπήσω διοτι δε με έβλεπα να τελειώνω.Αρχίζω και ρίχνω μπαρ και μου ελεγε πιο ήρεμα με τα λιγοστά αγγλικα της..με τα πολλά τελειώνω.Μου δίνει μαντηλάκι.Κάθεται κανενα 5 λεπτο για συζητηση ανευ ουσιας και αυτό ήταν.Εν κατακλείδι,γαμησα μια πορνοσταρ που απλα τη βλεπω και στον υπολογιστη.Π'εταξα 60 ευρώπουλα με τα οποία θα μπορούσα να είχα τιμήσει αλλές καραβάνες του χώρου που μπορει να μην παίζουν σε ταινίες αλλά βαζουν κάτω όλες τις πορνοσταρ του κόσμου.Ολα προς γνώση και συμμόρφωση.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Ρεγγινα Μουν
Κοπέλες διαθέσιμες
Τζανετ,Πωλίνα
Ημερομηνία
March 28, 2014
Τιμή €
60
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Πλαστικές επεμβάσεις
στα στήθη
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 2 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού