Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 5 10 0.5
Bourdela 08 December, 2020 6126
Έν τούτῳ Φόλα!
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Για μενα η Νικα ειναι απ τα πιο ομορφα μιλφει που παιζουν στην πιατσα. Παροτι δεν ειχα ακουσει και τα καλυτερα λογια για κεινη, δεν μπορουσα να αντισταθω και τελικα ενεδωσα..

Η Νικα δηλωνει Ρωσιδα, γυρω στα 40 την κοβω, καστανομαλλα με ομορφο προσωπο, μετριου αναστηματος, 2αρι καλοστεκουμενο βυζι και φοβερο σωμα για την ηλικια της.

Μπαινει μεσα χαμογελαστη, ξαπλωνει διπλα μου και αρχιζουμε το χαμουρεμα. Οπως με ολες σχεδον τις σοβιετικες πορνες, ενιωσα εξ αρχης αυτο το αορατο τοιχος αναμεσα μας, οτι ναι μεν ειναι σωστες επαγγελματιες, αλλα δε σου δινουν την αισθηση οτι σου "δινονται" σαν γυναικες, σε αντιθεση με τις Ρουμανες που ειναι πιο "αγαπησιαρες".

Ξεκινησε να με φιλαει με πεταχτα φιλακια στο σωμα μου και το λαιμο μου και με τα χιλια ζορια επεσαν 2-3 πολυ πεταχτα φιλακια στο στομα. Ζητησα να της κανω ρεκτιφιε στο μουνι η την κωλοτρυπιδα αλλα μου τα αρνηθηκε και τα 2.. Ηδη ειχα ξενερωσει..

Πιπα μετα, με ρωτησε αμα θελω με η χωρις, της ειπα χωρις, το καθαρησε λιγο και ξεκινησε με μετριοτατη πιπα.. Βαρεθηκα και της ειπα να βαλει καποτα να ξεκινησουμε.

Ιππασια για αρχη οπου κουνιταν αρκετα καλα και η αισθηση της κωλαρας της ακρως καυλωτικη.. Γενικα εχει φοβερο σωμα αυτη η γυναικα.

Ιεραποστολικο μετα που ναι μεν το μουνι της ειχε καλη αισθηση και αντεχε σφυροκοπημα, αλλα ειχε γυρισμενο το κεφαλι στα πλαγια και με αφηνε να τη γλυφω στο λαιμο χωρις να συμμετεχει αλλα φαινοταν σαν να δυσανασχετει και για να μην ξενερωσω την εβαλα στα 4

Καλο στησιμο και αντεχε δυνατο γαμησι στην αρχη, αλλα μετα απο κανα 2 λεπτο και λιγο πριν χυσω και ενω μου χε πρηξει τα αρχιδια οτι δεν εχουμε χρονο, τραβηχτηκε λεγοντας μου οτι ποναει και ξεκινησε να ντυνεται..

Εκνευριστηκα πολυ μαζι της και για να μην εχουμε αλλα την εδιωξα και εχυσα με μαλακια στο νιπτηρα..

Συνοπτικα περασα χαλια και δε την προτεινω σε κανεναν.. Ψυχρη, βιαστηκη, ξεπετα και χωρις ιδιαιτερη συμμετοχη.
Ο τιτλος τα λεει ολα.. με αυτη θα φας ΦΟΛΑ!

Χρονος παραμονης βαρια 10 λεπτα, ελευθερο στοματικο, τιμη 20 ευρω

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Νίκα
Κοπέλες διαθέσιμες
1
Ημερομηνία
December 30, 2013
Τιμή €
20
Φιλί
Ελάχιστα
Πίπα
  • Ξεσκούφωτη
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού