Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 2 10 0.5
Call Girls 08 January, 2021 1042
Hot & cheap DUO from not so hot Alisha!
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Η κριτική αφορά τη Αλίσα σε διπλό με την Νίκη. Γράφω ξεχωριστή κριτική για την κάθε κοπέλα

Στα θετικά:
1. Πολύ καθαρό και μικρό μωρό (μου φάνηκε πολύ νέα). Ασπρουλιάρικο δέρμα, στενό μουνάκι.
2. Εμφάνιση αρκετά καλή αλλά χωρίς βυζί. Από πρόσωπο ήταν σημαία κ για την πατρίδα, αλλά από πίσω κ από σώμα μιά χαρά (με εξαίρεση το βυζί)
3. Έκανε μερικές ωραίες κινήσεις για λεσβιακά πάνω στην Νίκη. Της την έπεσε (πιο πολλές φορές απ' ότι την έπεσε σε εμένα) που ή σε φτιάχνει ή σε χαλάει (εμένα την μία με έφτιαξε, και την άλλη με χάλασε γιατί την περίμενα να ρουφίξει τον λούτσο μου)
4. Πολύ ωραία πίπα! Το έχει το άθλημα.
3. Με αφήσανε να πάρω και τις δύο με το ΊΔΙΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ. Αυτή ήταν κ η φαντασίωσή μου και με έφτιαξε τρομέρά. Στα τέσσερα και ανά 30 δευτερόλεπτα να αλλάζω τρύπα, από την Αλίσα στη Νίκη και τούμπαλιν, καθώς και σε ιεραποστολικό οι κοπέλες κι εγώ από πίσω να μπαίνω μία στην μία μία στην άλλη. Τρελάθηκα!!! Μ'αρεσε πάρα πολύ.

Στα αρνητικά:
1. Λίγο ξενέρωτη να το πω, λίγο μηχανική, δεν ξέρω. Ίσως φταίει ότι ήταν δίπλα η Νίκη η οποία έπαιζε με το μουνί της συνεχώς και γούσταρε τρελά ότι κι αν κάναμε και μου φάνηκε ψυχρή η Αλίσα. Επίσης είχε λίγο το βλέμα της αγελάδας όταν ζητούσα κάτι ή όταν αντιδρούσα, κ έπαιρνε οδηγίες από την Νίκη, οπότε μπορεί να φταίει κ η επικοινωνία. Την δεύτερη φορά κατέληξα να σφυροκοπάω την Αλίσα γιατί ήταν ξενέρωτη μόνη της όσο πηδούσα τη Νίκη (προσπαθούσε να παίξει με το μουνί της αλλά χωρίς πάθος) οπότε κατέθεσα στο ασπρουλιάρικο στενό μουνάκι της σφυροκοπόντας αδιάκοπα για πάνω από 10 λεπτά όσο η Νίκη έχυνε μόνη της τρύβοντας το μουνί της με πάθος (το οποίο τίμησα καταθέτοντας στον πρώτο γύρο)
2. Όχι βυζί κι όχι τρομερό πρόσωπο (δεν σε χαλάει αλλά δεν σε φτιάχνει κι όλας)

ΓΕΝΙΚΑ: Σούπερ εμπειρία, είναι η δεύτερη φορά σε 4-5 χρόνια που ψάχνω (και κάνω) διπλό να με αφήσουν με το ίδιο προφυλακτικό κ τις δύο, εμπειρία που συνηστώ ανεπιφύλακτα!!!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
September 07, 2011
Πόλη
Αθήνα
Χώρα
Ελλάδα
Χώρος
Incall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
250
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Οχι
Extra ball
Ναι
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού