Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 1 10 0.5
Bourdela 02 July, 2012 2011
Χαμένα λεφτά με Αλεξάνδρα!!
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Bράδι Σαββάτου μετά από μια στουντιότσαρκα στο Γκάζι,είπε να δοκιμάσω κάτι ποιο οικονομικό.Ηξερα ότι εχει κατι μπουρδελάκια στην Κωνσταντινουπόλεως.Ετσι κατεβηκα την Λιοσίων και κάνοντας κάπου αριστερά μετα από ένα ξενοδοχειο (dream κατι λεγοταν δεν θυμαμαι) επεσα καταλάθος πάνω στο συγκεκριμένο σπίτι.Ο χώρος πολύ καθαρός,χωρίς δυσαρεστες μυρωδιές ,ειχε τριά δωμάτια,και ολο το σπίτι είχε πλακάκια στο δάπεδο,και φαινόταν καλά διατηρημένο.Περιμενω στο σαλόνι γιατι η κοπέλα ειχε δωμάτιο.Βγαινει η κοπέλα μετά από 5 λεπτά.Και με κοιταξε με ένα βλεμμα σαν αν με κοροιδευε.
Ο τσατσος ειπε ότι η κοπέλα κανει ότι γουσταρω σε προγραμματα,και εκείνη είπε ένα ηλιθιο χωρατό,ότι αμα θες το κάνω και στο ταβάνι.(εντελώς κρυάδα)
Το σώμα της ηταν τέλειο ,με μέτριο πρόσωπο και πολύ μικρό στήθος.Με χάλασε λιγο το χαμογελό της που ηταν πραγματικα σαν να ναι χαζοχαρούμενη.
Τελικα δίνω το 20αρικο και μπαίνω.Το δωμάτιο πολυ καθαρό με ενα καναπέ και ενα νιπτήρα.Το κρεβάτι φαίνεται να ειχε καθαρά σεντόνια.
Μπαίνει στο δωμάτιο διατηρώντας το ηλίθιο χαμόγελο.Εκεινη την στιγμή κατάλαβα και χωρις να παρεξηγηθώ η κοπέλα πρεπει κατι να χε( πιει).Μου πιανει το πέος με προσοχή από απόσταση σαν να με συχαινότανε,μεχρι να σηκωθεί λίγο.Οπως ηταν μελάτο μου έβαλε με τα δύο χερια την καπότα,και κατευθείαν ανέβηκε πάνω μου.Ξεκιναμε λοιπόν αυτην την στάση.Μετά απο ενα λεπτό το πολυ,κατεβαινει απο πανω μου και μου λέει ,να αλλάξουμε στάση.Της λεω ετσι όπως είμαι απο κάτω,γυρνα απο την αλλη μερια χωρίς να με κοιτάς.Μου λέει με τον γνωστο χαμόγελο,οχι έτσι δεν θελω.Και στήνεται στα 4.Μου λέει ετσι δεν σου αρέσει;Δεν απαντώ και συνεχίζω στα 4 οπου και κατέθεσα.Το μόνο θετικο για μένα ηταν ότι ειχε αρκετα σφιχτό μ…νί και ότι ηταν καθαρή.Μολις τελείωσα,ουτε καν με φίλησε και εφυγε,με τρόπο σαν να δείχνει οτι δεν βιαζεται (και καλα )και τόσο.Βγαινοντας στο σαλόνι,δεν ηταν κανένας να με χαιρετήσει και ετσι εφυγα σαν τον κλέφτη!Με 15 ευρω στην Κολωνου είχα περάσει πολυ καλύτερα.

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Κοπέλες διαθέσιμες
όχι
Ημερομηνία
June 30, 2012
Τιμή €
20
Φιλί
Δεν φιλάει
Πίπα
  • Με σκούφο
Θα την ξανάβλεπες?
Σε καμία περίπτωση!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού