Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Call Girls 11 November, 2010 115
To κορίτσι που άλλαξε πολύ
Γενική βαθμολογία 

8.8
Εμφάνιση πρόσωπο 

9.0
Εμφάνιση σώμα 

7.0
Συμμετοχή 

10.0
Συμπεριφορά/Social time 

9.0
Καθαριότητα κοπέλας  

10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 

8.0
Τη Νικόλ την ξέρω απο μικρό κοριτσάκι 4-5 χρόνια τώρα. Είναι φοβερή αλλά έκανε λάθος που αδυνάτισε και έκανε τόσες πλαστικές. Από την πρώτη συνάντηση μου είχε κάνει εντύπωση. Φοβερή και ακόμα πιο φοβερή στην πίπα της και στην απο πίσω πόρτα που φαίνεται μερικές φορές να το ευχαριστιέται περισσότερο από το μπροστινό παρόλο που είναι και αυτό πολύ καλό.

Είναι λίγο δύσκολη στην επικοινωνία καθώς κάνει πολλές δουλειές αλλά όταν βρεθείς μαζί της είναι ακούραστη και συμμετέχει καταπληκτικά -άσε που το γουστάρει και εκείνη να γαμιέται ...

Κάποτε μου είχε γνωρίσει και κάτι φίλες της (μια κυκλοφορεί ακόμα στην Αθήνα αλλά μόνον για τους γνωστούς της) και είχα κάνει και κάτι duo ξεγυρισμένα, που η Νικόλ γούσταρε να τις γλύφει και να τις γαμάει ... αν ποτέ τις ξαναφέρει θα το ζητήσω ανεπιφύλακτα!

Πληροφορίες

Ημερομηνία
October 25, 2010
Πόλη
Αθήνα
Χώρος
Outcall
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος €
170
Service Style
GFE+PSE
Φιλί
Με γλώσσα
A-level (πρωκτικό)
Ναι
Extra ball
Οχι
Πλαστικές επεμβάσεις
  • Στο στήθος
  • Στα χείλη
Dress Code
Δεν ζητήθηκε
Οι φωτογραφίες ήταν:
Ακριβώς όπως είναι
Συμπεριφορά του γραφείου
Εξαιρετική!
Συνεννόηση με το γραφείο
Μέτρια
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Ordering
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 April, 2011
οχι και κοριτσακι. σημερα ειναι 27. πριν 4-5 χρονια ηταν ηδη μεγαλη για το επαγγελμς. δε νομιζεις?
C
costasfun
21 April, 2011
costas palaiologos
Εχεις πρόβλημα με την κοπέλα,
γιατί ?
Δεν το ξέρω αλλά ούτε και με ενδιαφέρει.
Πριν 4-5 χρόνια που έχω προσωπική,ήταν το ΤΟΠ της Αθήνας,
μουνάρα και όχι μόνο,πάρα πολύ καλός χαρακτήρας.
Οτιδήποτε άλλο είναι ΨΕΜΑ.
Αποφεύγω να λέω την γνώμη μου για τις κοπέλες και ακόμα περισσότερο να έρχομαι σε σύγκρουση με τα μέλη,
αλλά αυτή η εμπάθεια σου και αυτή η λύσσα σου για την κοπέλα έχει γίνει κουραστική.
A
admin
24 April, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ουτε εμπαθεια εχω ουτε λυσσα εχω. γνωμη μονο και μαλιστα σε συγκριση με παλια και με σημερα. εσυ μιλας για πριν 4-5 χρονια και συμφωνω για τοτε μαζι σου. για αυτο το επαγγελμα μια κριτικη για πριν 4-5 χρονια δεν ειναι λιγο θεωρητικη?
C
costasfun
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Αποτελέσματα ανά σελίδα:

Αφήστε μια απάντηση