Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 2 10 0.5
Studio Girls 09 January, 2021 1173
Νικόλ = my next sex model
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Η Νικόλ είναι μια πολύ όμορφη κοπέλα από την Ρουμανία ηλικίας 24 ετών. Σήμερα ύστερα από πολύ καιρό που την είχα βάλει στο μάτι κατάφερα και την πέταχα σε πρωινή βάρδια στο στούντιο της Συγγρού 144. Πρώτη επίσκεψη στον συγκεκριμένο χώρο και οι εντυπώσεις μου θετικές. Η υπηρεσία μου άνοιξε την πόρτα και πολύ ευγενικά μου ζήτησε συγνώμη που θα έπρεπε να περιμένω λίγο γιατί η κοπέλα ήταν με άλλον πελάτη εκείνη την στιγμή. Μου πρόσφερε κάτι να πιω και μου εξήγησε τα προγράμματα της Νικόλ. Μετά από λίγα λεπτά βγαίνει έξω και χαιρετάει στο σαλόνι. Με το που την είδα σκέφτηκα αμέσως πως το μωρό είναι διαμάντι και πέρασα με την μία για ένα αναγνωριστικό πρόγραμμα των 50Ε. Έκανα αμέσως ένα ντουζάκι και πρίν καλά καλά προλάβω να τελειώσω έφτασε στο δωμάτιο το μωράκι και ξάπλωσε στο κρεβάτι για να με περιμένει. Φυσικά όσο κρύο νερό και να είχα φάει στο ντουζ μόνο και μόνο η σκέψη πως με περιμένει ξαπλωμένη στο κρεβάτι μια απίστευτη γυναικάρα δεν μου έριξε καθόλου το "ηθικό". Η κοπέλα είναι σαφώς καλύτερη live από τις φωτογραφίες και μπορώ να πω πως είναι πολύ όμορφη από κοντά. Ξεκίνησα τα φιλιά στο φοβερό στήθος της και εκείνη αμέσως ανταπέδωσε με τον δικό της τρόπο. Μου φόρεσε το σκουφάκι και άρχισε μια πιπα όνειρο... καθόλου βιαστική σε ότι κάνει και υπομονετική. Την ξάπλωσα και για πρώτη στάση δοκιμάσαμε ιεραποστολικό όπου ήθελα να βλέπω την απίστευτη φατσούλα της. Μετά από λίγο την συκώνω όρθια στον καθρέφτη και έπειτα την σήκωσα στα χέρια μου όπου και μετά από γερό σφυροκόπημα και κραυγούλες από μεριά της τελειώσα. Μακάρι να μπορούσα να δοκιμάσω όλο το kama sutra με αυτή την κοπέλα. Είναι μονίμως χαμογελαστή και ξέρει να ευχαριστεί τον πελάτη. Δυστυχώς περίμενε άλλος συναγωνιστής δίπλα και έπρεπε να φύγει κάπως βιαστικά. Με φίλησε σταυρωτά στα μάγουλα και εγώ έμεινα με ένα πλατύ χαμόγελο ευτυχίας που γνώρισα αυτή την κοπέλα. Μακάρι να την ξαναπετύχω πρωινή βάρδια και σίγουρα θα την ξαναπροτιμήσω. Πολύ Σε ευχαριστώ πολύ Νικόλ μου για όλα! Συνέχισε έτσι και θα γίνεις superstar!

Πληροφορίες

Studio συνάντησης
Συγγρού 144
Ημερομηνία
November 07, 2011
Βάρδια
Πρωινή
Τιμή €
50
Φιλί
Ελάχιστα
Πίπα
Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 11 0

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού