Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 8 10 0.5
Studio 05 December, 2020 1953
Σουζάνα – Μια αξιόπιστη επιλογή.
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Μελετώντας το πρόγραμμα των «κυριών» στο εν λόγω studio, είδα την Σουζανα, μια γυναίκα την οποία είχα τιμήσει εδώ και αρκετό καιρό, και είχα πολύ καλές αναμνήσεις.

Ντουσακι στο σπίτι, metro, και κατ΄ευθειαν στο Γκάζι. Η ευγενέστατη κυρία της υποδοχής με πέρασε στο σαλόνι και προσφέρθηκε να με κεράσει κάτι.
Σύντομα ήρθε στο σαλόνι και η Σουζανα. Μια γυναίκα λίγο πάνω από τα 30, με πολύ καλό σώμα, χωρίς περιττά κιλά, με τις απαραίτητες όμως καμπύλες που πρέπει (κατά την γνώμη μου) να έχει το γυναικείο σώμα.
Πολύ κοντά ξανθά μαλλιά, κάτι που της παει αρκετά μιας και έχει πολύ γλυκά χαρακτηριστικά προσώπου και γαλάζια μάτια
Δεν χρειάστηκε να περιμένω πολύ μέχρι την είσοδο της και στο δωμάτιο.
Γελαστή, φιλική ξεκινήσαμε να μιλάμε για αρκετή ώρα. Ταυτόχρονα με χάιδευε στο στηθος απαλά και σιγά σιγά τα χάδια της γινόντουσαν πιο έντονα και η κουβέντες σταμάτησαν.

Φίλια και γλειψίματα στο στήθος μου από πλευράς της, Αρκετά τρυφερή στην όλη διαδικασια καταναλώσαμε αρκετό χρόνο με προκαταρκτικά από πλευράς της.
Ηρθε όμως και η δική μου σειρά. Έδειξε να της αρέσει και η δική μου περιποίηση. Να σημειώσω πως είναι πεντακάθαρη και έτσι αρκετή ώρα το κεφάλι μου πέρασε στην ευαίσθητη περιοχή της.
Ερεθιστικοί αναστεναγμοί από πλευράς της, μέχρι την στιγμή που πήρε αυτή τα ηνία στο στοματικό.
Πολύ καλό με περιποίηση της γύρω περιοχής και καραμέλωμα στα @@κια.

Στο κυρίως πιάτο η συμμετοχή της σε υψηλά επίπεδα, με αγκαλιές,φιλιά και χάδια σε όλες τις στάσεις που αλλάξαμε. Με πρωτοβουλίες από την πλευρά της, αλλά και δεκτική στις δικές μου λογικές διαθέσεις.
Το sex κράτησε αρκετά, μιας και είχαμε κάποιες διακοπές για εκατέρωθεν στοματικό.
Το τέλος μας βρήκε σε ιεραποστολικό, έχοντας χύσει και οι δυο πολύ ιδρώτα.....

Σε όλη την διάρκεια της συνεύρεσης μας, στο studio επικρατούσε απόλυτη ησυχία, έτσι με πλήρη άνεση χρόνου, και χωρίς καμιά ενόχληση, ξάπλωσε δίπλα μου και κουβεντιάσαμε αρκετά σε πολύ φιλικό κλίμα για κάμποση ώρα

Η Σουζανα δεν είναι από τα γνωστά ονόματα στον χώρο. Είναι όμως μια τίμια επιλογή, με αρκετή διάθεση και καλή τεχνική που τιμάει τα χρήματα που παίρνει και κάνει ότι μπορεί για να μείνει ο επισκέπτης ικανοποιημένος. Ειδικά όσοι αρέσκονται σε γυναίκες άνω των 30 και σε συνευρέσεις gfe κλίματος, θα ενθουσιαστούν.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Σουζάνα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
Ημερομηνία
June 07, 2011
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Σίγουρα!
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 0 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού