Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 8 10 0.5
Studio 05 December, 2020 1953
Σουζάννα - Το απόλυτο gfe
Γενική βαθμολογία
 
8.7

Την είχα δει στην τσάρκα της περασμένης εβδομάδας και μου είχε κάνει πολύ θετική εντύπωση. Έτσι λοιπόν, σχολώντας από την δουλειά, έρχομαι καπάκι στο ίδρυμα της οδού Σερβίων.
Η Σουζαννα είναι μια ώριμη γυναίκα, όχι όμως ιδιαιτέρα μεγάλη σε ηλικία. Πολύ κοντά μαλλιά, με κούρεμα σε αγορίστικο στυλ. Καστανόξανθα. Πολύ ευγενικά χαρακτηριστικά προσώπου, γλυκύτατο χαμόγελο.
Καλοσχηματισμένο σώμα, με στητό σφριγηλό στήθος, όχι όμως πολύ μεγάλο. Αρκετα καλή περιφέρεια και πόδια.

Τελευταίος επισκέπτης της βάρδιας, και έρχεται με πολύ διάθεση στο δωμάτιο. Μιλήσαμε αρκετα, μέχρι την στιγμή της έναρξης της συνεδρίας μας.
Καλά τα προκαταρκτικά της με φιλιά στο στήθος μου, και το υπόλοιπο σώμα. Ακολούθησε στοματικό επίσης καλό χωρίς όμως να είναι τέλειο. Δεν χρησιμοποίησε χέρια, καλή χρήση της γλώσσας με περάσματα του κορμού και χτυπήματα. Όχι ιδιαιτέρα βαθύ όμως και δεν ασχολήθηκε καθόλου με την γύρω περιοχή και τα @@κια.
Με άφησε να την περιποιηθώ αρκετή ώρα και εγώ με την σειρά μου, πριν την έναρξη του sex. Δεκτική στα γλειψίματα μου, με διακριτικούς αναστεναγμούς και sexy εκφράσεις του προσώπου της. Σε κάποια στιγμή, με εξέπληξε, αποκαλύπτοντας μου το σημείο του σώματος της, που τη ερεθίζει περισσότερο, κάτι που εκμεταλλεύτηκα και η συμμετοχή της απογειώθηκε.
Το sex μαζί της αρκετα καλό, με σφικτές αγκαλιές, αναστεναγμούς βογγητά. Δεκτική σε όλες τις στάσεις που αλλάξαμε, τέσσερεις συνολικά τον αριθμό μέχρι το τέλος, που μας βρήκε σε ιεραποστολικό.
Παρόλο που σχόλαγε έκατσε με δική της πρωτοβουλία στην αγκαλιά μου για αρκετή ώρα, λες και ήταν η κοπέλα μου, και μου μίλησε αρκετα για τον εαυτό της, στα πλαίσια φυσικά του επιτρεπτού.
Με καληνύχτισε με ένα πεταχτό φιλί στο στόμα και έφυγε.

Αν και τελευταίος επισκέπτης της βάρδιας η Σουζάννα έδειξε εξαιρετική διάθεση. Ευχάριστη, ομιλητική, ιδιαιτέρα φιλική αλλά και καλή γνώστης του αντικειμένου.
Σε καμία περίπτωση δεν μετάνιωσα που την επισπεύτηκα. Αυτή την φορά το ένστικτο μου με δικαίωσε.
Θα ήθελα να σταθώ για λίγο και στην υπηρεσία του ιδρύματος. Υπόδειγμα υπηρεσίας. Ευγενέστατη, χαμογελαστή, εξυπηρετική, παράδειγμα προς μίμηση.
Γιατί για μια καλή συνεδρία σε ένα studio, πιστεύω πως και η υπηρεσία βάζει το λιθαράκι της.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Σουζάννα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες

Όνομα κοπέλας
Σουζάννα
Ημερομηνία
December 14, 2010
Τιμή €
50
Πίπα
  • Με σκούφο
Service Style
GFE
Θα την ξανάβλεπες?
Mπορεί..
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 5 1

Σχόλια

Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού